U holčiček na Slovensku....

02.08.2011

Předposlední červencový týden jsme se vypravili na návštěvu za naší Ashirkou žijící u vstupní brány Slovenského ráje. Cestou jsme se nemohli nezastavit v Žilině a pořádně pomazlit naší Airinku. Setkání bylo opět bouřlivé, Airinka až neuvěřitelně dojemně reagovala na náš hlas a vítací ceremoniál nebral konce... Po procházce, popovídání s páníčky a "okupování" opět Martinova pokoje (Martine děkujeme :)), jsme se druhý den vypravili směr Smižany, kde už na nás čekala "růžová fenečka" Ashirka.

Byla to první návštěva Ashirky po odjezdu naší malé holčičky na Slovensko... Z Ashiry za tu dobu vyrostla nádherá psí slečna a během našeho 5ti denního pobytu ve Slovenském ráji jsme si všichni dlouhé odloučení řádně vynahradili.

Dceruška Ashirka Maminka Ellinka

Moc děkujeme nejen "Airinkovým" :) - rodině Gubalů, ale i "Ashirkovým" :) - Ivaně a Jarovi za nádherné přijetí, neustálé rozmazlování nás i pejsků, propovídané hodiny, ale hlavně za to, že se nám o holčičky tak krásně starají. Ashirko a Airinko, odjíždíme opět se slzou v oku, bude se nám moc stýskat, ale víme, že se máte nádherně a máte obě svělé rodiny! Dovidenia!!!

Pro fotografie klikněte ZDE.

 

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919