Novinky

Plánovaná štěňátka - podzim 2017!

03.09.2017

Náš Dylanek a krásná Violka (CH Verobell) plánují společné potomky! Držme jim palečky, ať příroda zařídí vše, jak má a my se můžeme těšit na další zdravá a úžasná miminka! Společné seznamovací randíčko našeho páru již proběhlo a dopadlo na výbornou! Teď už zbývá čekat na hárání a .... :))).

Více o Dylankově nevěstě - Violce a plánovaném krytí můžete sledovat na webových stránkách CHS Verobell.

Pro rezervaci chlupatého miminka po našem Dyalnkovi, prosím, kontaktujete paní chovatelku fenky Violky - Lucii Vetešníkovou, tel.: +420 777 137 034, email: lucka.lbc@centrum.cz, CHS Verobell.

Pár fotografií z rodinného alba krasavice Violky...

A jedna s kamarády...

 

 

Separator

Letní portréty aneb modrá je dobrá!

15.08.2017

Tak tady je máme, dovolenkáře! :) Tentokrát naše pevná sestava Ellinka maminka a děti - Agáthka, Betynka a Dylanek. No, slušelo jim to, rošťákům našim! Modrá jim jde prostě k pleti :). Uhádnete, kdo je kdo?

Separator

Pod vodní hladinou...

14.08.2017

 

Romane a Jani, děkujeme za úžasné zážitky a fotografie! Velkou pusu Betynce!

Separator

Všechna štěňátka Dylanka a Šarinky jsou již zadaná

13.08.2017

Všechna štěňátka v CHS Golden Erinor již mají své báječné páníčky a pomalu se rozjíždějí do nových domovů. Přejeme jim hodně zdravíčka, spousta krásných zážitků, mazlení a legrace v nových rodinkách! Rádi zůstaneme v kontaktu a budeme se těšit na novinky od těchto úžasných miminek. Opravdu se Dylankovi a Šarince povedla! Jak povahově, tak vzhledově!

Naši poslední návštěvu štěňátek jsme si opět nadmíru užili! Mazlení, hraní, skotačení a štěněčí něžné okusování nebralo konce :). Děkujeme paní Čečrdlové za krásné odpoledne! Více fotografií postupně doplníme.

Separator

Poslední volný chlapeček po Dylankovi!

02.08.2017

Uvolnila se rezervace na nádherného chlapečka ze spojení Dylanek a Šarinka! U štěňátek se očekává pevné zdraví, velmi milá a přátelská povaha i perspektiva výstavních a loveckých úspěchů. Chovatelský servis pro nové majitele a přátelský přístup samozřejmostí!

Pro více informací kontaktujte paní chovatelku Alenu Čečrdlovou, poradkyni chovu pro plemeno Golden Retriever, RK. Tel. 725 366 846, email: golden.erinor@seznam. cz, www.goldenerinor.wbs.cz

Separator

Štěňátka - Dylanek a Šarinka

17.07.2017

Nedělní návštěva štěňátek Dylanka a Šarinky v CHS Golden Erinor. Chlupatá miminka mají 4 týdny a jsou nádherná! Děkujeme za krásný den paní chovatelce i naší kamarádce Janičce, bylo to báječné!

Pro více informací o štěňátkách neváhejte kontaktovat paní chovatelku: Alenu Čečrdlovou, tel. 725 366 846, email: golden.erinor@seznam. cz, www.goldenerinor.wbs.cz

Separator

Hračky jsou moc prima, hned je musíme všechny ozkoušet! To bylo zábavy a úsměvů :)

Separator

Po hraní štěňátkům pěkně vyhládlo, takže mléčná svačinka od maminky přišla vhod...

Separator

Separator

S mrňouskama byla fakt legrace! Balzám na duši a procvičení bránice :). Už se těšíme na další návštěvu!

Separator

Čas dovolených... Pokračování...

12.07.2017

"Sliby se maj plnit nejen o Vánocích" :). Takže tady naše slíbená druhá část inspirace na dovolenou... Koupání ve sladké vodě je také božské! Hmmm, tak a teď kam tedy vyrazit za legrací? :)

Separator

Separator

A pár koláží... U horských jezer, řek i vodopádů bylo opravdu nádherně!

 

 

A proč je Dylanek na poslední fotce tak utrápený? Byla vyhlášena odpočinková pauza mezi koupáním, voda byla opravdu ledová a náš chlapeček težce nesl, že Roman od Betynky ještě může plavat a on ne :))).

Separator

 

Betynka horolezkyně, Agáthka pozorovatelka :)

Separator

 

Separator

Čas dovolených...

10.07.2017

Krásné léto všem! Tak co, kam letos na dovolenou? Opět moře? Zatím malá inspirace na letní radovánky ve slané vodě... Inspiraci na koupání bez soli pro Vás připravujeme... Bude se na co těšit! :)

Separator

Separator

Separator

A ještě naše oblíbené koláže... Výlety, vinice, spousta zmrzliny... :)

 

 

Separator

A pak zase hurá k vodě! O tom to u moře všechno je :)

 

Separator

Štěňátka - Dylanek se stal opět tatínkem!

19.06.2017

Krásných zpráv není nikdy dost! V CHS Golden Erinor se Šarince 19.6.2017 narodilo 5 krásných miminek! 3 rozkošné holčičky a 2 statní kluci! Šěňátkům i mamince se daří výborně, mlíčka je dost a my všem přejeme hodně zdravíčka a ty nejlepší páníčky!

V případě zájmu o štěňátko kontaktujte paní chovatelku: Alenu Čečrdlovou, tel. 725 366 846, email: golden.erinor@seznam. cz, CHS Golden Erinor - www.goldenerinor.wbs.cz.

 

 

Separator

Krásné pozdravy od Maxíčka

19.06.2017

Dylankův prvorozený syn - Maxí (Armani Magic Maxim Velvet Meadows - DKK A/A, DLK 0/0) nám poslal krásné pozdravy, spoustu nádherných foteček a hlavně úžasnou zprávu! Zkouška dospělosti "je doma"!!! O víkendu si Maxíček splnil poslední podmínku k uchovnění - OVVR a teď už jen počkat na oficiální potvrzení klubu a z Maxíka se stává CHOVNÝ PEJSEK! Moc gratulujeme Maxímu i páníčkům, jsme na Vás pyšní!

Separator

 

 

Maxí, tatínek Dylanek i celá naše rodinka Ti posílá velkou pusu a pohlazení k tomu!

Separator

Štěňátka - Dylanek se stal opět tatínkem!

30.01.2017

Máme nádhernou zprávu z CHS Chov Pauli, 30.1.2017 se našemu Dylankovi a úžasné fenečce Kessince (Kessi z Rekowské obory) narodilo 7 krásných štěňátek! 2 sladké holčičky a 5 rozkošných chlapečků! Všechna štěňátka krásně prospívají, mlíčka je dost a maminka Kessinka se o svá mimča vzorně stará. Posíláme velké gratulace do CHS Chov Pauli a už se těšíme, až si miminka budeme moci přijet pomazlit.

Dylan Kessi

Separator

Chlapečci jsou ještě volní! V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení, prosím, kontaktujte přímo paní chovatelku: Marcelu Paulíkovou, tel.: 724 812 100, email: marcela.paulikova@seznam.cz, chovatelská stanice Chov Pauli.

Separator

Čas svátků je vždy moc prima!

28.12.2016

V rozbalování dárečků jsou naši jedni z nejlepších! Někdy se ptáme, zdali opravdu čtou i jmenovky na nich :)

 

 

Separator

I letos přinesl Ježíšek spoustu dobrůtek... Mňam!

 

Separator

Jsou tu opět Vánoce!

25.12.2016

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a jen to nejlepší do roku 2017!

 

 

Separator

Merry Christmas and all the best for the year 2017!

 

Separator

Štěňátka - 6.týden - Dylanek a Bellinka

08.10.2016

Všechna štěňátka po našem Dylankovi a Belince z CHS Ze Šlapanovské stráně jsou již v nových domovech. My Vám ještě dlužíme pár foteček z naší návštěvy, prckům bylo 6. týdnů... Za úžasné odpoledne děkujeme Lidušce a její rodině, kamarádce Janičce, která byla pomazlit svá pravnoučátka a udělala většinu těchto nádherných fotek! Bylo to krásné! Opět pohlazení po duši!

Separator

Tentokrát jsme měli sebou celou naší smečku, takže muselo dojít i ke společnému pózování. Dylanek byl opravdu stráááášně nadšený :). No a my? Pár poznatků... Udržet na jednom místě maminku a tatínka - jednoduché. Přinutit je k širokému úsměvu - už těžší... Přimět u nich zůstat i jejich 11 dětiček - nemožné!!! Ale i snaha se také počítá... Pár momentek pro Vás níže.

A hurá pryč!

Psychická podpora a jede se znovu...

Takže focení - mučení ještě pokračuje, ale nakonec to vzdává i lidská smečka... Humorné, marné, vysilující... Kdo že měl ten nápad fotit? Jak že se fotí "pytel blech" a rodiče k tomu?

Už to nebaví nikoho... Ellinka - "Toho se účastnit fakt nebudu"

A ještě pár portrétů, štěnda se opravdu povedla a nejen povahově... No, posuďte sami! Miláčkové největší! Moc všechny zdravíme a líbáme na dálku do nových domovů!

 

 

Separator

 

Separator

 

Separator

Informace pro zájemce o štěňátko ze spojení Dylan a Abbie

20.08.2016

Všem zájemcům o štěňátko po našem Dylankovi ze spojení „Dylanek & Abbie (Abbie Silvis Sancti Huberti)“ se moc omlouváme, ale dlouho plánované krytí se neuskutečnilo… Abbinka si vybrala na hárání přesně dobu naší dovolené, což bylo bohužel hóóódně daleko :(, takže si Abbie musela najít náhradního ženicha. Držíme jim moc palce a Dyloušek se těší na další plánovaný vrh Abbinky za cca. 2 roky, ale to je zatím dlouhá doba… :).

V případě zájmu o chlapečka po Dylankovi, můžete ještě kontaktovat CHS ze Šlapanovské stráně, mají zde posledního volného klučíka. Holčičky jsou bohužel již zarezervované. Děkujeme za pochopení.

Separator

Poslední volný chlapeček po Dylankovi a Bellince

19.08.2016

Poslední volný chlapeček v CHS ze Šlapanovské stráně čeká na svojí rodinku. Neváhejte a kontaktujte paní chovatelku Ludmilu Tureničovou - tel.: 776 334 544, e.mail: turenicovalida@email.cz, www.angie.estranky.cz.

Ostatních 10 štěňátek je už zarezervovaných a budoucí páníčci se jich nemohou dočkat.

Separator

Návštěva Dylankových štěňátek

15.08.2016

Nádherná návštěva u miminek našeho Dylanka a Bellinky v chovatelské stanici - Ze Šlapanovské stráně...

Štěňátka jsou úžasná! Mazlivá, vnímavá, krásně vyrovnaná a těch pusinek, co jsme dostali! :) Musíme prcky moc pochválit, měli premiéru na zahrádce a do toho byl "návštěvní den" budoucích páníčků a všichni vše zvládali na jedničku! Tady pár foteček jak se papalo...

A tady pár foteček jak se po papání spinkalo.... :). Liduško, děkujeme za báječný den!

Více novinek o miminkách můžete sledovat na stránkách jejich maminky Bellinky, stačí kliknou ZDE.

Pokud máte zájem o rezervaci štěňátka, kontaktujte paní chovatelku Ludmilu Tureničovou - tel.: 776 334 544, e.mail: turenicovalida@email.cz, www.angie.estranky.cz

Separator

Štěňátka jsou na světě!!!

16.07.2016

Bellince a našemu Dylankovi se dnes narodilo krásných 11 štěňátek! Na svět v CHS Ze Šlapanovské stráně přivítali 8 nádherných feneček a 3 roztomilé pejsky! To je nadílka! Maminka i miminka jsou v pořádku a my máme ohromnou radost! Obrovské gratulace letí Bellince i jejím páníčkům, moc děkujeme za tyto krásné zprávičky! Štěňátka můžete sledovat na webových stránkách maminky Bellinky - www.angie.estranky.cz.

A tady je máme, andílky! No, nejsou rozkošní... Velkou pusinku všem od tatínka Dylanka i nás, hodně zdravíčka, mlíčka a těšíme se, až Vás přijedeme pomazlit!

Pokud máte zájem o rezervaci štěňátka z tohoto úžasného spojení, kontaktujte paní chovatelku Ludmilu Tureničovou - tel.: 776 334 544, e.mail: turenicovalida@email.cz, www.angie.estranky.cz

Separator

Plánovaná štěňátka - Bellinka a Dylanek

18.05.2016

Krásná fenečka - Bella ze Šlapanovské stráně byla nakryta naším šaramantním Dylankem. Držme jim palce, ať jsou z toho stejně krásná a zdravá štěňátka jako jejich rodiče :). Aktuální informace můžete sledovat na webových stránkách Bellinky (CHS Ze Šlapanovské stráně) - www.angie.estranky.cz

MultiCH Armani Dylan Excellent Bahati Bella ze Šlapanovské stráně

Pokud máte zájem o rezervaci štěňátka, kontaktujte paní chovatelku Ludmilu Tureničovou - tel.: 776 334 544, e.mail: turenicovalida@email.cz, www.angie.estranky.cz

Pár foteček Bellinky a její rodinky z CHS Ze Šlapanovské stráně. Jsou to zlatíčka!

Separator

Plánované spojení - Dylan a Abbie - 2017/2018

20.03.2016

Pro všechny ty, co čekají na další Dylankova štěňátka, máme skvělou zprávu! Dylanka oslovila krásná nevěsta - Abbie (Abbie Silvis Sancti Huberti)! Už proběhlo první randíčko, zatím jen seznamovací a moc se ti 2 k sobě měli! Aktuální informace naleznete průběžně v "novinkách" nebo sekci "štěňátka".

MultiCh & InterCh Armani Dylan Excellent Bahati Abbie Silvis Sancti Huberti

Pokud už teď máte zájem o předběžnou rezervaci štěňátek, kontaktujte pana chovatele Martina Ventluku - tel.:724 506 730, e.mail: ssh-retriever@seznam.cz, CH Silvis Sancti Huberti - www.ssh-retriever.cz

Pár foteček Abbie a její rodinky z CHS Silvis Sancti Huberti. Krásná smečka!

Separator

Návštěva štěňátek - Dylan a Dorotka

06.03.2016

Nádherná návštěva v CHS Pražský klenot! Štěňátka z opakovaného spojení Dylanek a Dorotka jou božská! Moc děkujeme Nadě za krásný čas, mazlení s chlupáčkama, povídání, šampíčko na pevné zdraví všech a spousta legrace. Bylo nám moc fajn a tady pro Vás pár fotek Dyloušových medvídků :).

Separator

Separator

A ještě pár koláží... Nemohli jsme přestat fotit, jsou báječní! Poslíláme všem pusu od tatínka Dylanka i nás!

 

 

Separator

 

Separator

Všechna Dylankova štěňátka v CHS Pražský klenot jsou zadaná.

06.02.2016

Všechna štěňátka v CHS Pražský klenot jsou již zadaná. To bylo opravdu rychlé :). Zájemci o mimčo po Dylankovi nezoufejte, jak jsme slíbili, brzy zveřejníme novinku plánovaného spojení... A pak už jen držet palečky a všechny tlapičky!

Separator

Uvolnila se jedna sladká holčička v CHS Pražský klenot!

05.02.2016

Akorát jsme dostali zprávu z CHS Pražský klenot, že se uvolnila rezervace na jednu psí slečinku ze spojení náš Dylanek a Dorotka Pražský klenot. V případě zájmu volejte paní chovatelku Naďu Kavánkovou, kontakty a informace níže v příspěvcích nebo sekci "štěňátka". Dlouho volná nebude... :).

Separator

Štěňátka jsou na světě! Opakované spojení - Dorotka a Dylanek!

18.01.2016

18.1.2016 se Dorotce a našemu Dylankovi narodilo 8 krásných miminek! 6 holčiček a 2 klučíci! Štěňátka se mají čile k světu, mlíčko teče proudem a my posíláme velké gratulace šikovné mamince a její paničce do CHS Pražský klenot. Všechna štěňátka jsou již zadaná, více informací můžete sledovat na stránkách maminky Dorotky Pražský klenot - www.prazskyklenot.cz. Hodně zdravíčka a ty nejlepší páníčky, miláčkové "naši"!

Separator

2. narozeniny štěňátek po našem Dylankovi, tentokrát v CHS Pražský klenot!

23.12.2015

Pár restíků s blahopřáním, ale naštěstí jen s aktualizací na webových stránkách, jinak jsme nezapomněli :). Takže, tady je máme, ty naše zlaté oslavence... Díky všem majitelům za úžasné fotografie.

15.12.2015 oslavila své 2. narozeniny štěňátka Conninky a našeho Dylanka. Miláčkové, z celého srdce Vám přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, pořád plnou misku dobrůtek a spousta krásných zážitků ve Vašich rodinách. Tatínek je na Vás moc pyšný!

Separator

20.12.2015 pak slavila své 2. narozeniny štěňátka našeho Dylanka a Dorotky Pražský klenot. To bylo určitě oslav! Všem 8 chlupatým andílkům posíláme velké gratulace, ať se mají pořád tak krásně jako doposud, k tomu hodně zdravíčka, úsměv na tváři a pamlsek od páníčku na každý den k tomu. Brzy na viděnou!

Separator

2. narozeniny štěňátek Amy a Dylanka!

16.12.2015

Narozeninové přání letí do CHS Dream Friend! Štěňátka Amynky a Dylanka slaví své 2. narozeniny! Adélko, Amynko, Applinko, Bellinko a Harte, hodně zdravíčka, radosti, šťastných úsměvů a k tomu pusu od tatínka!

A ještě navíc nádherná zpráva, další holčička z tohoto spojení má vyhodnocené RTG kyčlí a loktíků a výsledek je úžasný, opět dysplazie prostá! Ještě jednou oboum slečnám i jejich páníčkům velká gratulace!

Adélka - "slečna červená" - Amazing Star of Dream Friend: DKK A/A, DLK 0/0, (MVDr. Jiří Šebek)

Amynka - "slečna žlutá" - Amazing Gold of Dream Friend: DKK B/B, DLK 0/0 (MVDr. Milan Snášil)

Separator

Dorotka a Dylanek čekají štěňátka!!! Opakované spojení!!!

11.12.2015

Sono potvrdilo březost Dorotky! Dylanek bude tatínkem! Jedná se o opakované spojení, ze kterého jsou z 1. vrhu nádherní goldeni s výbornou povahou, velcí mazlové a exteriérově i zdravotně s vynikajícími výsledky.

Jedná se o Dorotky 3tí a poslední štěňátka a my už se malých úžasňáčků nemůžeme dočkat! Narození štěňátek v polovině ledna 2016, odběr v polovině března! Prostě krásné uvítání jara! Gratulace letí do CHS Pražský klenot!

MultiCh & InterCh Armani Dylan Excellent Bahati Dorotka Pražský klenot

V přířípadě zájmu o štěňátko kontaktujte paničku Dorotky -paní  Naďu Kavánkovoutel.: 777 562 182, e.mail: nadaka@email.cz, ww.prazskyklenot.cz

Níže na fotografiích štěňátka Dorotky a Dylanka z 1. vrhu - narozená 20.12.2013

Separator

3. narozeniny štěňátek Funny a Dylanka!

06.11.2015

Dnes slaví své 3. narozeniny Dylankova štěňátka - Rozárka, Alfínek, Badík, Maxík, Montík a Scottík! Velké narozeninové gratulace s přáním jen toho nejlepšího letí k oslavencům z CHS Velvet Meadows. Přejeme hodně zdravíčka, lásky, štěstí a dalších krásných zážitků ve svých rodinkách! Máme Vás rádi!

Separator

Krásný podzimní víkend s rodinkou

04.10.2015

Zatímco Ellinka kontrolovala s páníčkem svůj revír, Dylan a Agáthka prozkoumávali Jizerské hory. Průvodce měli nejlepšího, Dylankovu dceru Lilliku a její bájo paničku. Parádní 2 dny plné dobrodružství, krásných horských procházek, jedné zmije přes cestu (a že to byly nervy!), čistých potůčků a plno legrace k tomu (tedy až na tu zmiji, fuj). Jizerky jsou s přáteli prostě úchvatné!

Separator

Maxík je borec a teď i Krajský vítěz!

03.10.2015

Dylankův prvorozený syn - Maxík (Armani Magic Maxim Velvet Meadows) opět zabadoval na poli výstavním! Tentokrát si s paničkou vyběhal zlato na Krajské výstavě psů v Litoměřicích (3.10.2015) - V1, Vítěz třídy a Krajský vítěz! Maxíčku, ty náš chlapečku zlatý, moc Ti to sluší! Janičko, velká GRATULACE ještě jednou!

Za fotografie děkujeme Janče Baslové.

Separator

Všechna Dylankova štěňátka v CHS Star of Rotstain jsou již zadaná!

03.10.2015

Všechna Dylankova a Kessinky štěňátka jsou již zadaná a jejich nové rodinky se jich nemohou dočkat!

Separator

Návštěva Dylankových štěňátek v CHS Star of Rotstein

27.09.2015

Dnes jsme se rozjeli na návštěvu do CHS Star of Rotstein, kde na nás čekaly Dylanka a Kessinky (Antonia Estrella de Oro) dětičky. Štěňátkům jsou 3 týdny, jsou krásná, zdravá, kontaktní, mazlivá, prostě úžasná po všech stránkách! Moc děkujeme za krásnou návštěvu, pohoštění a příjemné popovídání. Posíláme velkou pusu mamince Kessince, tato fenečka si musí získat snad každého! Náš Dylan je právem pyšným tatínkem!

V této chvíli je volná poslední holčička, takže doporučujeme neváhat s rozhodováním a kontaktovat CHS Star of Rotstein. Štěňátka vypadají opravdu úchvatně a i dle povah obou rodičů, to vypadá na velké mazlíky. Kontakt: Ing. Jiří Rottr, tel.: +420 606 635 733, e.mail: jiri.rottr@seznam.cz, www.rotstein.cz.

Separator

Výlet na Ještěd

26.09.2015

Krásný den u Dylanka dcery Lillinky (Infinity Pražský klenot)! Výšlap na Ještěd, dovádění na loukách, výborná svíčková a k tomu ještě kopa legrace! Oli, moc děkujeme a už se těšíme na další procházku!

Separator

První fotografie štěňátek Kessinky a našeho Dylanka

19.09.2015

Děkujeme za krásné fotografie štěňátek, které jsme dostali z CHS Star of Rotstein. Tak tady jsou ty naše štěstíčka, Kessinky a Dylanka děti. No, nejsou ti prckové úžasní? Miminka naše!

V případě zájmu o štěňátko z tohoto krásného spojení, kontaktujte majitele úžasné Kessinky - Ing. Jiří Rottr, tel.: +420 606 635 733, e.mail: jiri.rottr@seznam.cz, www.rotstein.cz.

Separator

Dylanek se stává opět tatínkem!

08.09.2015

Máme velmi radostnou zprávu! Kessince a Dylankovi se narodilo 10 štěňátek - 6 holčiček a 4 chlapečci! Maminka Kessinka byla strašně šikovná, porod zvládla na jedničku a teď se již oddává mateřským povinnostem. Celý vrh je krásně vyrovnaný, štěňátka se mají čile k světu a k maminky cecíčkům :). Děkujeme manželům Rottrovým za takto úžasné zprávy!

Moc gratulujeme a přejeme i nadále hodně mlíčka a zdravíčka a těšíme se, až se budeme moci (po „tří-nedělí) přijet podívat osobně.

Separator

Náš šikovný tatínek, pro více informací o Dylankovi klikněte ZDE.

Separator

Dylanek a Kessinka budou mít štěňátka! Březost potvrzena!

05.08.2015

Nádherná novinka přišla z CHS Star of Rotstein - březost krásné Kessinky je potvrzena! Tatínkem je náš Dylanek! Na štěňátka se můžeme těšit na začátku září 2015, k odběru pak budou začátkem listopadu 2015. Aktuální informace budeme průběžně doplňovat a věčně vysmáté Kessince i jejím úžasným majitelům - manželům Rottrovým MOC GRATULUJEME!!! Více na - www.rotstein.cz.


 

Pokud máte zájem o rezervaci štěňátka z tohoto krásného spojení, kontaktujte majitele budoucí maminky Kessinky - Ing. Jiří Rottr, tel.: +420 606 635 733, e.mail: jiri.rottr@seznam.cz, www.rotstein.cz

Separator

Návštěva Dylankových dětí v CHS Chov Pauli

08.07.2015

Báječná návštěva u miminek našeho Dylanka a Bonninky (Bonnie Golden Paradise Valley) v CHS Chov Pauli. Štěňátka jsou nádherně vyrovnaná, neuvěřitelně kontaktní a mazlivá a budou to velcí aportéři! Každý hned popadl jednu hračku a už se jen běhalo, hrálo, přetahovalo a zkoumalo, co že to vlastně ten tatínek Dylan posílá :). Velké díky za krásné odpoledne, miminka se opravdu vyvedla! Pusu Bonnince, je to nejen úžasná maminka, ale i velká společnice! Štěňátkům přejeme krásné zážitky a kupu lásky v nových rodinách!

Separator

Pozdravy od Dylanka Jr.

07.07.2015

Pár foteček od Dylanka Jr. - Argon RA Zeta Ori (synáčka Amirky z Jilníku a našeho Dylanka). Věk 1 rok a tatínka opravdu nezapře :). Jede se k vodě na pořádnou koupačku a slaví se 1. narozeniny! Jupííí!

Separator

Šikovné děti z CHS Albipolis

06.07.2015

Dlužíme Vám ještě 2 novinky od Dylankových dcerušek - Brendičky a Májinky z CHS Albipolis (Dylan a Barunka). Brendičce (Brenda Sweet Albipolis) se podařilo 20.6.2015 vybojovat v Klatovech na Národní výstavě psů krásné 4 místo a ocenění V4! Rozhodčí: A. Čečrdlová, třída otevřená. Moc gratulujeme!!!

Posudek: Dospělá smetanová fenka, správný typ, hezká fenčí hlava, pěkná srst, pevný hřbet, dobře tvarovaný hrudník, korektní úhlení, fenka velmi temperamentní, potřebuje lépe připravit na výstavu. No, evidentně si to Brendička v kruhu opravdu užívala, takže musíme přidat i pár foto z klidového režimu ze zahrádky.

O týden dříve - 13.6.2015 - zabodovala Brendičky sestřička Májinka (Britney Sweet Albipolis), která úspěšně složila Klubové zkoušky z vodní práce! Májinko i paničko Jančo, obrovská gratulace letí i k Vám!!! Udělaly jste velký kus práce a jsme moc rádi, že Vás to tak baví, jste šikulky!

Májinka s Jessinkou Jessie a Mája - pózování na procházce

Separator

Štěňátka Amirky a Dylanka dnes oslavují své 1. narozeniny!

05.07.2015

Miláčkové Zeta Ori, tatínek Dylanek a celá naše rodinka Vám přeje KRÁSNÉ NAROZENINY, spoustu legrace, překvapení i dobrůtek a kupu zdravíčka k tomu! Jste prima parta, máme Vás moc rádi! 3x Happy Birthday pro holčičky, 6x Happy Birthday pro chlapečky a jedno velké políbení šikovné mamince Amirce!

Separator

Malá vzpomínka na sezónu honů...

19.06.2015

Pár vzpomínkových snímků, ještě před jejich archivací :), z našich honů sezóny 2014-2015. Moc prostoru k focení při práci není, ale i tak se něco podařilo. Pro foto klikněte ZDE.

Separator

Všechna štěňátka z CHS Chov Pauli jsou již zadaná!

16.06.2015

Všechna štěňátka v CHS Chov Pauli ze spojení našeho Dylanka a Bonninky (Bonnie Golden Paradise Valley) jsou již zadaná a těší se na své nové páníčky, kteří už je byli všichni pomazlit :). Tady pár aktuálních foteček od paní chovatelky (štěnda 5 týdnů). Děkujeme za ně, máme z chlupatých miminek radost!

V případě zájmu o štěňátko po našem Dylankovi můžete kontaktovat CHS Star of Rotstein, www.rotstein.cz, kde plánují štěňátka s krásnou Kessinkou a naším Dylankem na září 2015. Pokud byste nevydrželi čekat tak dlouho, kontaktujte přímo nás, rádi dáme kontakt na štěňátka některých našich přátel.

Separator

Náš chovný pejsek ARMANI DYLAN!

12.06.2015

No, není ten náš Dylanek pan "Božský"? Pro jeho nevěsty, kamarády i nás, rozhodně ANO! Aktualizace Dylankova letáčku už byla nutná, z našeho chlapečka se za posledních pár měsíců stal MULTIŠAMPION, ŠAMPION KRÁSY POLSKA a připsal si i pár dalších titulů na výstavách, na které chodíme minimálně, ale o to jsou tituly cennější! Dylan je hrdým tatínkem 7mi krásných a zdravých vrhů a moc se těší na další nevěsty! :)

Separator

Dylankův prvorozený syn zabodoval na mezinárodní výstavě!

07.06.2015

Maxíček - Armani Magic Maxim Velvet Meadows (InterCh & MultiCh Armani Dylan Excellent Bahati x Funny Gold od Gallasů) si  23.5.2015 vyběhal ZLATO na Mezinárodní výstavě psů - Litoměřice NORD BOHEMIA CANIS. Třída otevřená - V1, CAC, konkurence 5ti krásných pejsků, rozhodčí. F. Pasák. Maxíčkovi a jeho úžasné paničce Janě moc gratulujeme a posíláme velké pohlazení našemu panu úžasnému :).

Separator

Má to, ale Dylanek šikovné dětičky!

06.06.2015

Dylankova dcera Májinka - Britney Sweet Albipolis (InterCh & MultiCh Armani Dylan Excellent Bahati x Esmeralda Misantos) dnes úspěšně složila podzimní zkoušky! Paničce Janě i Májince ještě jednou moc gratulujeme, jsou to holky šikovné! Májinka pracovala nádherně, až na jednu nešťastnou dvojčičku, dokončila zkoušky v samých 4 (nejvyšší známka). Dylan posílá velkou pusu a my se připojujeme!

Májinka toho v květnu zvládla více, vybojovala si i 1. místo a titul Vítěz třídy na Krajské výstavě v Hradci Králové. Prostě je to holka všestranná! Britney Sweet Albipolis, věk: 2 roky - DKK A/A, DLK 0/0, OCD neg., zkoušky: OVVR, Canisterapeutické zkoušky, KPZ!!!

Separator

Poslední 2 volní chlapečci po našem Dylankovi v CHS Chov Pauli

04.06.2015

Zájemci o štěňátko po našem Dylankovi mohou kontaktovat CHS Chov Pauli, kde jsou volní 2 poslední chlapečci.  Narození štěňátek 10.5.2015, maminkou je krásná Bonninka (Bonnie Golden Paradise Valley). Kontakt na paní chovatelku: Marcela Paulíková, tel.: 724 812 100, email: marcela.paulikova@seznam.cz, CHS Chov Pauli. No, nejsou ta mrňata zase rozkošná? Posíláme pohlazení celé rodince!

Separator

Co jsme stihli o víkendu

26.05.2015

Víkend byl na 2 partičky, Ellinka a Dylanek v revíru, Agáthka dělala společnost paničce, aby jí doma nebylo smutno, ač by určitě raději také kontrolovala s ostatníma svůj lesíček :).

Parta č. 1) Pracanti na Vysočině. Vyhánění zvěře před sečením luk, kontrola revíru a vše co k tomu patří. Dyloušek tentokrát nahlásil v louce 2 srnčátka, zachránil jim tím život a to už se počítá!!! Ellinka se zase mohla pyšnit krásnou trofejí, no podívejte sami.

Hrdá Ellinka Zachráněná srnčátka

Parta č. 2) V Praze byl sobotní relax v ZOO s Agáthky neteří Lillinkou (Dylankova dcera), to bylo pachů, to bylo legrace a divných zvířátek... Pak pořádné vyběhání a na závěr výborná káva, kde jinde než u Bahatíků :).

U velkých slonů... U mrňousků surikat...

V neděli pak, bylo v plánu učení plavání Dylankových dětí, i když k učení nakonec vůbec nedošlo... Dylanek Jr. (Argon Ra Zeta Ori) to stihl sám a jako první. Běžím na břehu, běžím ve vodě, plavu, plavu kolečko, plavu druhé... Prý už se od malička potápí doma v mističce s vodou, takže "větší miska" mu nedělala vůbec žádný problém :). Jeho sestřička Meggie (Artemis Ra Zeta Ori) nezůstala pozadu, hup za bráchou a už jsme tleskali i jí! Děti naše, to jsme ještě neviděli! Byl to fakt zážitek!

Amirka, Meggie, Dylan Jr. a sedící Agáthka Meggie, Amirka, Agáthka a Dylan Jr.

Focení bylo náročnější, drobotina dostala domácí úkol do příště, všichni budou hezky pózovat.  Video z plavání našich mladých plavců si můžete pustit kliknutím ZDE. Dájo, děkujeme za fotky i videa!

Separator

Dylankova dcera - Adélka - DKK A/A, DLK 0/0!!!!

19.05.2015

Tetelíme se štěstím! Z CHS Dream Friend nám přišla nejhezčí zpráva! Dylankova dcera Adélka - Amazing Star of Dream Friend (All About Amy Golden Cheer x InterCh & MultiCh Armani Dylan Excellent Bahati) má vyhodnocené RTG kyčlí a loktíků a výsledek nemohl dopadnout lépe! DKK - A/A, DLK - 0/0!!! Vyhodnocení - MVDr. Jiří Šebek. Velká gratulace letí chovatelům Verče a Jirkovi, mamince Amynce, krásné Adélce i jejím páníčkům a pusu jsme předali i našemu Dylankovi, hrdému tatínkovi!

Adélky první pózování.
Ano, mé jsou A/A i 0/0!!!
Pózování u páníčků, krása!

Naše radost je o to větší, že se jedná již o 5tý vrh, který je po našem Dylankovi zrentgenovaný a všechna štěňátka jsou na dysplazii negativní! Jupíí! Zdravá, krásná, chytrá a mazlivá! Co více si přát?!

Separator

Pozdravy pro taťku Dylanka od Rozárky

17.05.2015

Rozárka, další Dylankova dcerka, také posílá pozdravy a fotografie ze svých procházek s maminkou Funnynkou, paničkou a psíma kámošema. Rozárka už je velká psí slečna, tatínka opravdu nezapře, má ráda každou legraci, krásy má na rozdávání a dělá své paničce jen samou radost! Věk: 2.5 roku, DKK A/A, DLK 0/0.

Kámo, nejsi na mne trochu velký?
Rozárka s maminou Funnynkou

Separator

Pozdravy pro taťku Dylanka od Lillinky

16.05.2015

Lillinka posílá pozdravy pro tatínka Dylana, celou rodinku a i věrné návštěvníky našich stránek. Pár fotek jen tak pro radost, jen tak ze všedních radovánek a užívání si jara od naší princezničky z Liberecka. Věk: skoro 1.5 roku, DKK A/A, DLK 0/0, OCD clear (malá reklama na zdraví, ta se vždy počítá :)).

Plno práce doma... Plno práce na zahradě...

Separator

Dylanek se stal opět tatínkem!

13.05.2015

Máme nádhernou zprávu z CHS Chov Pauli, 10.5.2015 se Dylankovi a krásné psí slečně Bonnince (Bonnie Golden Paradise Valley) narodilo 12 krásných štěňátek! 3 rozkošné holčičky a 9 nádherných chlapečků! Porod proběhl hladce, Bonninka prý byla moc šikovná a teď už se oddává jen svým mateřským povinnostem. Posíláme velké gratulace a přejeme mamince i miminkům hodně zdravíčka, spoustu mlíčka a užívání si tulení u maminky v porodní bedýnce.

Štěňátka v den porodu
Krásná maminka Bonninka

Separator

Zájemci o štěňátko mohou kontaktovat přímo paní chovatelku: Marcelu Paulíkovou, tel.: 724 812 100, email: marcela.paulikova@seznam.cz, CHS Chov Pauli.

Maminka Bonnie je velký mazel, stejně tak jako náš Dylanek, takže my osobně se už nemůžeme dočkat, až štěňátka budeme moci vidět a pořádně pomazlit, protože nám 100% pusinky budou vracet plnou náručí zpět :).

Separator

Všechno nejlepší k 2. narozeninám do CHS Albipolis!

13.05.2015

Dylankova štěňátka z CHS Albipolis oslavují dnes své 2. narozeniny! My jim všem přejeme hodně zdravíčka, lásky, krásných procházek, spousta dárečků k dnešní oslavě a od tatínka Dylana velkou pusu k tomu!

Aktuální fotografie: Geroušek, Brendička, Májinka a Bradíček. Ostatní sourozenci, neváhejte a také zašlete svojí fotku, rádi přidáme!

Separator

Dlužná novinka - Dylankova dcerka Meggie zářila na výstavě v Brně!

30.04.2015

Dlužíme Vám ještě jednu nádhernou zprávu! Dylankova dcera Meggie (Artemis RA Zeta Ori) zářila v lednu na NVP v Brně! Na své výstavní premiéře si doslova vyskotačila :) zlatou medaili, VN1 a nádherný posudek! Panička byla nemocná, tak jsme celou slávu s Meggie prožívali my, Dylan fandil, co to dalo a bylo vidět, že dceruška se neztratí! Pohár byl v kapse, úsměvy na tvářích přihlížejících vykouzlila také, prostě ta holka má v krvi Bahatíky a to se nezapře! Lído, gratulujeme, malá slečna "fialová" se povedla a nejen výstavně!

Pusinka tomu nejlepšímu chlapečkovi... Dylanek s dcerkou Meggie

Dylanek se vystavoval ve třídě Šampionů, kde mu paní rozhodčí pí. Linda Voláriková, za "unavený pohyb", udělila známku V4. I tak jsme si to moc užili, Dylouš je prostě správný táta a čertíky v těle přenechal tentokrát Meggince. Byl to nádherný den, spousta přátel a veselých zážitků...

Meggie - vítězka! Táta Dylan při posuzování, fakt se snažil!

A nakonec se pokochala Megginka ještě vánočním stromečkem u nás doma a zapózovala si s naší rodinkou. Prostě prima sobota! Musíme to někdy zopakovat, tedy asi už bez vánočního stromku :).

Láska na první pohled... Agi, Ellis, Meggie, Dylanek a Fanda bez hlavy

Více fotografíí, ač opět v halové "kvalitě", si můžete prohlédnout ZDE.

Separator

Valentýn na horách

18.04.2015

Ještě za dob sněhu, ještě za dob mrazu, sešli jsme se s Dylankovou dcerou Lillinkou a její rodinkou na krásné chaloupce na horách. Bylo moc nádherně, bílo všude, lítající hafani a naše blažené úsměvy. To že byl zrovna Valentýn, byl jen bonus a větší důvod pro jahody, šampíčko, biftečky... :).

A ještě jedna společná, prostě správná parta!

Oli a Romane, díky za společnost, konečně to bylo zase po delší době vyrovnané 4 na 4, pesani vs. dvounožci. Moc jsme si to užili a těšíme se na další akci. Pro více fotografií klikněte ZDE.

Pokud se Vám fotografie nezobrazují, použijte jiný prohlížeč než Internet Explorer, bohužel poslední dobou alba na Picasa IE nezobrazuje, což neovlivníme :(.

A někdo už tuší, že parťáci odjíždí domů...

Ještě rychlá svačinka...

A takto jsme se měly o týden dříve, dámská jízda na Liberecku a náramně vydařená!!! Sestava - Ellinka, Agáthka, Lillinka a jejich nejoblíbenější paničky :).

Více fotografií si můžete prohlédnout v naší galerii, stačí kliknout ZDE.

Ellinka, dcerka Agáthka a vnučka Lillinka Ellinka mazlíček

Separator

Ellinko naše nejdražší, všechno nejlepší k narozeninám!

30.03.2015

Elizabeth, Ellis, Ellinka... Zdá se to být včera, kdy jsme vybírali jedno z nejkrásnějších jmen pro naše chlupaté psí miminko. Od té doby není den, kdybychom ho s láskou nevyslovili, není den, kdybychom naší Ellis nepolíbili... Je naše všechno a dnes slaví své 8. NAROZENINY!

Ellinko naše, VŠECHNO NEJLEPŠÍ! Všechno nejlepší od nás, Agáthky a Dylanka, celé naší početné rodiny, dvounohých přátel i psích kamarádů! Hodně zdravíčka, lásky, radosti a lupmáren, plno krásných procházek, dobrodružných lovů s páníčkem a vždy dostatek uslintaných pusinek při domácím loudění na gauči :). Ty dobře víš, jak na nás a my si to tááák MOC užíváme! Na světě je krásně! Ty jsi krásná!

Separator

Máme doma MULTIŠAMPIONA!!!

12.03.2015

Už je to tak! Skromnost tentokrát musí stranou a do světa s radostí křičíme - Dylanek se stává MULTIŠAMPIONEM!!!

Na MVP v Polsku (CACIB - Zielona Góra) si náš chlapeček vyběhal ve třídě šampionů: V1, CWC, res. CACIB! Rozhodčí: Mr. Ratibor Cekič (SRB). Dylanek si touto výstavou splnil podmínky pro udělení titulu - Polský šampion krásny a tak už se může pyšnit nejen svým titulem Mezinárodní šampion krásy (C.I.B.), ale nově i titulem MULTIŠAMPION!

Možná, že je to Dylankův dárek mamince Ellince k narozeninám, možná už ho jen nebavilo jezdit po výstavách a chtěl mít všechny tituly v kapse... :). Tak jako tak, jde ve šlépějích svého tatínka, dědečka, pradědečka, prapradědečka a i on může nyní hrdě používat před svým jménem těch pár krásných písmenek - Multi CH & Int. CH!!! Odměnu  (dle svého přání :)) již náš chlapeček dostal, ale zatím nemůžeme prozradit více. Pssst.... Dylanku náš, jsi borec a nejen výstavní!!!

Separator


chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks