Novinky 2013

Alespoň v myšlenkách nelenošíme :)

28.12.2013

Současné vánoční lenošení a pojídání cukroví musíme malinko rozbít nahlédnutím do akčního prosincového foto-archivu... Pesani si i letos užívali přinášení bažantů na Konopišti a že jich bylo!!! Nejdříve Ellinka...

Pak synáček Dylanek, při práci i po ní. Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Doby kdy byl ještě snížek :)

27.12.2013

Sněhu jsme si užili dost při předvánočním srazu s přáteli na soutěžním dni Retriever Real. Dlužíme Vám pár zasněžených fotek s Dylankem, který si ve své skupině a k velké radosti paničky, doběhl pro zlatou medaili! Jak je vidět, je to kluk šikovný a nejen pod vedením páníčka :). Byl to krásný den s nevlastní sestřičkou Sunny a spoustou úžasných lidí a pesáčků. Díky! Více foto na stránkách - www.retriever-real.com. Na 1. fotografii níže - naše skupinka a počasí na objednávku... :). No co, otužovat se musíme!

Dylanek a Sunny (kdy už půjdeme soutěžit?) Dylanek při akci - už běžím paničkóóó...

Agáthka doma odpočívala po honu, Ellinka na jiném s páníčkem ten den byla, proto sólo jízda s Dylankem, tak nebojte, holčičky fakt nešidíme.

Separator

Šťastné a veselé!

24.12.2013

Všem přátelům a návštěvníkům našich stránek přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2014! Prožijme každou jeho minutu naplno a s úsměvem!

Separator

Malá aktualizace na všech frontách...

22.12.2013

Zatímco my jsme konečně aktualizovali sekci "O nás" (v horním meníčku) a tím doplnili náš příběh, na webových stránkách Amynky - CHS Dream Friend - přibývají nádherné fotografie Dylankových dětí. Najdete zde i váhovou tabulku štěňátek a spousta dalšího krásného čtení... Pro rychlý náhled klikněte ZDE.

Separator

Štěňátka jsou na světě! Dorotka a Dylanek :)

20.12.2013

Další nádherné zprávy! Dorotka (Dorotka Pražský klenot) Dylankovi nadělila pod stromeček 8 překrásných dětí! 4 holčičky a 4 chlapečky! Máme obrovskou radost, děkujeme šikovné mamince za tak krásné překvapení a přejeme jen samé zdravíčko, hodně mlíčka a spokojeného štěněčího broukání! Dylan posílá pusu a doufá, že už snad doma budou dvounožci v klidu, protože všechny jeho dětičky už jsou na světě. A že jich letos "Ježíšek" nadělil požehnaně!!!

Více informacích o těchto krásných chlupatých miminkách se dozvíte na stránkách CHS Pražský klenot (www.prazskyklenot.xf.cz).

Separator

Štěňátka jsou na světě! Amy a Dylanek :)

16.12.2013

Další nádherná zpráva... I v CHS Dream Friend se narodila vysněná štěňátka - 4 rozkošné holčičky a 2 krásní kluci! Maminkou se stala úžasná psí slečna Amynka (All About Amy Golden Cheer), tatínkem náš šikovný Dylanek! Všem se daří výborně, je dostatek mlíčka, měkoučké pod hlavičku, maminka na blízku, takže co si mrňátka mohou teď více přát :). Moc gratulujeme a i jim přejeme jen to nejlepší!

Separator

Štěňátka jsou na světě! Connie a Dylanek :)

15.12.2013

S radostí Vám oznamujeme, že očekávaná štěňátka našeho Dylanka a krásné Connie (Clea Pražský klenot) jsou na světě! 4 nádherné holčičky a 1 statný kluk! Mamince i miminkům se daří výborně a my posíláme gratulace do CHS Pražský klenot! Jak jsme slyšeli, jsou to pořádní cvalíci a mají se čile k světu!!!

Separator

Narození dalších Dylankových štěňátek se blíží...

09.12.2013

Již od poloviny prosince se můžeme všichni těšit na očekávané narození Dylankových štěňátek, tentokrát v CHS Dream Friend (www.dreamfriend.cz) a také v CHS Pražský klenot (www.prazskyklenot.xf.cz).

Více informacích o budoucích retrívřích miminkách naleznete v sekci "Štěňátka". Už teď bychom dali ruku do ohně, že si je zamilujete! :)

Separator

Pozdrav pro tátu Dylana od dcerušky Brendičky

04.12.2013

Také Brendička (Brenda Sweet Albipolis) posílá přes své páníky paravidelné fotografie a zprávy z Plzně. Dlužíme Vám ještě jedno říjnové "foto okénko" ze zahrady... Brendičko, děkujeme a zdravíme celou rodinu!

Separator

Pozdrav pro tátu Dylana od synáčka Geryho

03.12.2013

Moc děkujeme za pozdravy a fotografie od Gerouška (Bryan Smart Albipolis) a jeho páníčků. Gery je nádherný chlapeček, který si jako správný člen rodiny užívá spoustu legrace i na výletech...

Separator

Barunky a Dylanka děti na výcvikovém víkendu!

03.12.2013

Barunka (Esmeralda Misantos) a náš Dylanek mají velmi šikovné dětičky! Tři sourozenci ve věku 4 měsíců a sestavě Agáthka, Májinka a Geroušek, se sešli na říjnovém výcvikovém víkendu Nice Friend a nejen, že si to všichni náramně užili, ale jak jsme slyšeli, tuze jim to šlo! Jen tak dál, taťka Dylan je na Vás pyšný! Pokud by foto níže nestačilo, klikněte ZDE a můžete se podívat na video Májinky (Britney Sweet Albipolis) v akci.

Separator

Úspěchy našich odchovanečků na Slovensku...

30.11.2013

Airinka Ashirka

Airinka (Angela Airin Excellent Bahati) splnila 2.11.2013 se svým páníčkem Jánem náročnou zkoušku BH/VT (Skúška doprovodného psa s testom správania a skúškou znalosti majiteľa psa). Byl to náročný zkouškový den, kdy  Airinka musela udržet pozornost celých 12 hodin a plnit úkoly podle zkušebních řádů pro mezinárodní zkoušky pracovních psů a mezinárodní zkoušky stopařských psů, schválených  FCI v roce 2011 a platností od 1.1.2012. Airinko, Jáne a Alenko, máte náš obdiv, MOC GRATULUJEME!!!

Ashirka (Ashira Excellent Bahati) si zase skvěle vedla v sobotu 29.11.2013, kdy si k velké radosti paničky Ivanky i naší, vyběhala na SPECIÁLNÍ VÝSTAVĚ RETRIEVERŮ v Nitře opět první místo, známku V1 a titul CAC!!! Třída otevřená, 7 feneček, rozhodčí pí. Natasa Davidovic (SRB). Holky nádhera, gratulace letí do Smižan!

Separator

Dylankův prvorozený syn - Maxim: DKK A/A, DLK 0/0!!!

27.11.2013

Syn našeho Dylanka a Funny Gold od Gallasů - Armani Magic Maxim Velvet Meadows včera obdržel vyhodnocení RTG na dysplazii kyčelních i loketních kloubů a výsledek nemohl být lepší! DKK A/A, DLK 0/0 (vyhodnotil - MVDr. M. Snášil, CSc.). Maxíček má naprosto zdravé klouby a my posíláme velké gratulace jeho paničce Janě! Máme ohromnou radost!!! (Na fotografiích Maxík)

Aby radosti nebylo málo, dle předrentgenů je zcela negativní (DKK A/A, DLK 0/0) i další Dylankův syn, tentokrát z CHS Albipolis - Bradley Smart Albipolis, ze spojení Armani Dylan Excellent Bahati a Esmeralda Misantos. Výborných zpráv není nikdy dost, radujeme se s majiteli i rodnou CHS Bradíčka!

Separator

Kalendář ZLATÝ RETRÍVR 2014

26.11.2013

Pokud se chcete těšit pohledem (nejen) na naše zlaťáčky po celý příští rok, můžete si ještě do konce listopadu objednat nádherný nástěnný kalendář ZLATÝ RETRÍVR 2014 od společnosti ACAN (www.kalendarepsu.cz). Letos bylo vybráno do kalendáře hned 9 našich "Bahatíků", což je pro nás velká čest! Jsme rádi, že můžeme rozdávat radost i tímto způsobem. Tak kdo je kdo? :)

Separator

Amynka a Dylanek čekají štěňátka!

19.11.2013

Krásná zpráva přišla i z CHS Dream Friend - Amynka (All About Amy Golden Cheer) je březí! Předvánoční štěňátka by se měla narodit v polovině prosince, do nových domovů budou odcházet v polovině února.

Více informací o tomto krásném spojení, spolu s možností rezervace štěňátka, naleznete na stránkách Amynky - CHS Dream Friend - www.dreamfriend.cz. Amynko držíme Ti palečky a už se nemůžeme dočkat tvých snových smetanových chlupáčků! Budoucí táta Dylan posílá velkou pusu...

Separator

V CHS Pražský klenot očekávají štěňátka po našem Dylankovi!

19.11.2013

V CHS Pražský klenot mají hned dvojitou radost a to z potvrzení březosti, jak Connie (Clea Pražský klenot), tak její mladší sestřičky Dorotky (Dorotka Pražský klenot). Za tatínka štěňátek si vybrali našeho Dylanka a moc jim to spolu slušelo! Štěňátka se narodí skoro pod stromeček, v polovině prosince a my se na ně strašně těšíme! Pro rezervaci chlupatého miminka kontaktujte CHS Pražský klenot, kde se dozvíte i více informací o těchto úžasných holčičkách - Connince a Dorotce.

Dorotka a Dylan Connie a Dylan

Separator

3. narozeniny našich Bahatíků!

15.11.2013

Naši odchovanečci, Ellinky štěňátka, dnes slaví své 3. narozeniny! Agáthko, Airinko, Ashirko, Betynko, Adýsku, Antárku, Artushku, Dennýsku, Dylanku a Wooďáčku, PŘEJEME VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ! Jste úžasní!!!

Těšíme se na Vás, letos asi prvně narozeniny na sněhu, takže proč si neudělat změnu, že? Přípravy vrcholí, peče se, šije se, zkouší se.... Nechte se překvapit :).

Separator

Dylankův velký zkouškový den v Hrádku u Rokycan!

13.11.2013

Dlužná novinka č.2.: 26.10.2013 jsme se s Dylankem zúčastnili podzimních zkoušek RK v Hrádku u Rokycan. Nejsme moc nadšenci do zkoušek, máme raději praxi v lese, ale Dylanek si "potřeboval" splnit na klubových zkouškách poslední podmínku pro udělení titulu Interchampion (C.I.B.). Tak, tomu se říká pořádný důvod k účasti... :).

Zkoušky s páníčkem dokončil nejen v I. ceně, ale k našemu velkému překvapení i s titulem CACT. Velké poděkováním organizátorům (Alenko, klobouk dolů), rozhodčím, zázemí restaurace U Kozlerů, přátelům, kteří nám přijeli držet palečky i fajn lidem, kteří se zkoušek zúčastnili. Nádherná atmosféra!

Celé zkoušky byly věnované naší retrívří kamarádce Sissince (Odyssee the Best Baron), která na nás dohlížela z nebíčka... Sissinko, byla nám čest, že jsme mohli takto uctít tvou památku...

Dylan se tímto stává čekatelem šampiona práce a má splněny podmínky pro titul C.I.B. Teď už jen čekat na obálku z FCI z Belgie...

Naše fotografie najdete - ZDE, foto Alenky Klasnové - ZDE (CHS Táygeté) a foto Janičky Baslové, která nás na celých zkouškách provázela se svými velmi šikovnými odchovy Badíčkem a Adámkem - ZDE (CHS Magic Spell). Podívat se přijel i Dylankův strýc Falko se svou paničkou Helčou (CHS Golden Hevanar), prostě jak říkám, spousta prima lidí na jednom místě!

Separator

Agáthky velký výstavní den v Litoměřicích!

12.11.2013

Dlužná novinka č.1: Agáthka nám po své dlouhé výstavní pauze vehnala opět slzy radosti do očí... Nord Bohemia Canis Litoměřice - Krajská výstavu psů - 12.10.2013 (rozhodčí: Mgr. B. Ovesná)

Agáthka: třída otevřená - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz a jako bonus v odpoledních soutěžích ze všech plemen ještě 2. nejlepší fena Litoměřic (rozhodčí: Andraš Polgar). Posudek: 3 letá fena silné kostry, velmi dobře osvalená, ucho korektní, pevný hřbet, prostorný hrudník, elegantní pohyb.

Bráška Dylanek se nenechal sestřičkou zahambit a ze třídy vítězů si odnášel také vítěznou známku V1, Vítěz třídy a titul - Krajský vítěz! (rozhodčí: Mgr. B. Ovesná). Posudek: 3 letý pes, elegantní pes, výborné tělo, tmavé oko, výborný pigment, chrup korektní, pevný hřbet, elegatní pohyb.

Umíte si představit jaká byla radost! Dvojitá! Oba sourozenci titul Krajský vítěz a naše malá Agáthka ještě na stupni vítězů s obrovským pohárem k tomu... :). Více fotek z pózování v přírodě ZDE.

Separator

Krásné narozeniny!

06.11.2013

Dnes oslavují Dylankovo štěňátka z CHS Velvet Meadows své 1. narozeniny! Rozárko, Alfínku, Badíku, Maxíku, Montíku a Scottíku, VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hodně zdravíčka, neutuchající radost ze života a plno dalších dobrodružtví s Vašimi páníčky! Pusu od taťky Dylanka, děláte mu radost!

Separator

Den plný zážitků...

02.11.2013

Náramně vydařená sobota! Dylan si s páníkem užil hon na bažanty, Agáthka s paničkou ranní cvičáček v Újezdě a celé odpoledne patřilo Ellince a jejímu bráškovi Jerrymu (Eliáš z Říčasnkých luk). S Jerrym a jeho páníčkem Kubou, Ellis a Agi jsme byli prozkoumávat Krčský les a tuze se nám to líbilo! Jakube, děkujeme za super procházku a brzy dáme repete i se setřičkou Eirin. Mimochodem, Jerry je fakt boží! :)

Jerry (Eliáš z Říčasnkých luk)

 

Jerry, Agi a Ellis
Ellis a Jerry

Separator

Krásná výcviková něděle

31.10.2013

Naše kamarádka Janička Baslová (CHS Magic Spell) nás pozvala předminulou neděli na společné setkání svého odchovu "A" spojené s pocvičením v honidbě. Přidali se i manželé Klasnovi s Daysinkou a překvapením dne byla účast naší nejmladší generace... Dylanka dcery Brendičky (Brenda Sweet Albipolis). To bylo radosti!!!

Dylan s dcerou Brendou Brendička

Moc děkujeme za pozvání, byl to nádherný den plný překvapení, pohodových lidí a šikovných pejsků! Příště se rádi zase připojíme. Všechny fotografe, za které děkujeme Janče, naleznete ve fotogalerii CHS Magic Spell - ZDE, výběr Dylanka a jeho dcery Brendičky pak ZDE.

Separator

Do psího nebe odešla naše kamarádka Sissinka...

25.10.2013

Težko se hledají slova... Smutek, láska, slzy, přátelsví, beznaděj, krásné vzpomínky...  Sissinko, budeš nám moc chybět, byla jsi jedinečná! Martinko, Ondro, Sofinko, myslíme na Vás, máme Vás rádi!

Nikdy nezapomeneme! Sissinka - Odyssea the Best Baron "U", CHS Brilliant Soul

Separator

Rande s Amynkou...

21.10.2013

Na minulý týden má Dylanek (a nejen on) moc hezké vzpomínky. Přijela za ním krásná psí nevěsta Amynka (All about Amy Golden Cheer) a konalo se už to "opravdové rande". Náš páreček si padl do oka ihned, krytí proběhlo naprosto přirozeně a ani tentokrát nechybělo vzájemné škádlení, zamilované tanečky i romatická gesta :). Prostě vše jak má být a teď už jen všichni držme palečky!

Více informací o tomto krásném spojení se dozvíte na stránkách CHS Dream Friend - www.dreamfriend.cz. Amynky super páníčkům, Verče a Jirkovi, děkujeme za nádherné zážitky a Dylanek vzkazuje, že máte jezdit častěji... :)

Separator

Ellinka složila CANISTERAPEUTICKÉ ZKOUŠKY!

19.10.2013

Protože při posledních zkouškách Ellinka hárala, tak se s paničkou v sobotu rozjely sólo na zkoušky do Vyškova. Ellinka byla úžasná, ze zkoušek jsme si odnášely samé pozitivní pocity a nový certifikát Canisterapeutického týmu s plným počtem bodů (100 bodů, 100% úspěšnost)!

CT zkoušky se konaly pod záštitou Canisterapeutického sdružení Jižní Morava v areálu hiporehabilitace Sdružení "Piafa", Vyškov. Děkujeme všem za organizaci, posuzování, objednané počasí :) a Hance Jánské s šikovným Áreskem za milou společnost. Rádi jsme Vás zase viděly!

Separator

Ashirka a její věčný úsměv!

16.10.2013

Ellinky dcera Ashirka (JCH SK Ashira Excellent Bahati) posílá ze Slovenska pozdravy nejen mamince, ale i všem sourozencům a přidává pár fotografií. Ashirko děkujeme, jsi nádherná!

Ashirka se také dnešním dnem oficiálně stává chovnou fenkou, dorazily i certifikáty z Laboklinu, takže malá rekapitulace:  Asirka - DKK A/A, DLK 0/0, prcd-PRA: N/N (clear), GR-PRA1: N/N (clear), plnochrupá, nůžkový skus... Máme ohromnou radost a blahopřejeme páníčkům naší princezny - Ivance a Jarovi.

Separator

Airinka složila OVVR na výbornou a to doslova!

08.10.2013

Naše šikovná Airinka (Angela Airin Excellent Bahati), dcera Ellinky, úspěšně složila 6.10.2013, pod vedením svého páníčka a podpory celé své rodinky, psí maturitu - OVVR! A to hned v 1. ceně s celkovým počtem bodů 178, NOS 4 (všechny disciplíny, až na jednu trojčičku, za plný počet bodů- 4!!!). Zkoušky se konaly v Berniolákovo, SK, pod záštitou Slovenského retriever klubu. Airinko naše, Jáne a Alenko, MOC VÁM GRATULUJEME a těšíme se s Vámi! Jsme na Vás náležitě pyšní!

Separator

Airinka si léto užívala také u moře na Sardinii, kde si i pilně procvičovala své záchranářské dovednosti. S páníčkem se tomuto koníčku intenzivně věnují a tvoří spolu super tým! Airinko, jen tak dál, jsi naše šikulenka!

Separator

II. Oblastní výstava retrieverů - Konopiště

01.10.2013

V neděli 29.9. jsme se rozjeli s naší smečkou fandit na Konopiště, kde se konala II. Oblastní výstava Retriever klubu, rozhodčí: pí. Z. Jílková. Krásné prostředí, spoustu přátel, počasí nám také přálo a naší rozvětvené rodince se ve výstavním kruhu tuze dařilo.

Tatínek naší Ellinky - Multi CH Gryffindor Junior the Best Baron - si vyběhal ve třídě veteránů V1 a následně pak VETERAN BIS! Gryff je pořád pan PES a my z něho nemohli oči odtrhnout!

Gryff Falko (Gryffův syn)
Ellis to pořádně kontrolovala

Dylankův syn - Maxík (Armani Magic Maxim Velvet Meadows) si ze třídy mladých odnesl stříbro, známku V2 i krásný posudek a umístil se hned za Ellinky mladším bráškou :) Falkem (Armóns Goldem Hevanar). Moc to klukům spolu v kruhu slušelo!

Výstavní premiéru měla i Dylankova dceruška Májinka (Britney Sweet Albipolis), která se pěkně předvedla a vybojovala si s paničkou ve třídě štěňátek první místo se známkou VN1.

Všem páníčkům moc gratulujeme, pejskům posíláme velkou pusu a těšíme se na další setkání. Času bylo velmi málo, ale i tak to bylo úžasné! Za všechny snímky výše děkujeme Gabče Mašínové a na závěr ještě společné foto (tentokrát domácí výroby) Dylanka s Maxím a celé naší rodinky s malou Májinkou. Více foto ZDE.

Max - 10 měsíců a táta Dylan (velmi znuděný:))
Májinka - 4.5 měsíce, Dylan, Ellis, Agáthka

P.S. Malý dodatek, Dylanek se také nenechal zahambit a v sobou v Polsku na MVP ve Wroclavy vybojoval 3. místo se známkou V3. Premiéra ve třídě pracovní, rozhodčí: Vladimír Piskay (SK). Prima den, milá společnost, ale i velká zkušenost, konečně víme, co někdy mohou znamenat polské výstavy... :(

Separator

Výlet na Kokořín

19.09.2013

O předminulém víkendu se naplánoval výlet na Kokořín. Trocha kultury musí být, ač bohužel kultury na vodítku :(. Kokořín byl moc pěkný, procházka v okolí ještě lepší, jen Ellinka nám chyběla, pořád ještě pejskům "po svých dnech" voněla, tak musela chodit na méně navštěvovaná místa... Ach jo, ale neboj Ellis, vynahradíme Ti to! Minimálně první hon s páníčkem je prý jen a jen tvůj!

Na nádvoří trošku foukalo :)
Pohled z horní věže
Na vyhlídce s paničkou

Separator

Ashirka - V1, CAC, Národní vítěz, BOS

15.09.2013

Zatímco my jsme s pejskama výletili za bráškou Antárkem, Ellinky dcera Ashirka (Ashira Excellent Bahati) vybojovala na národní výstavě psů v Lučenci (SK) první místo s titulem V1, CAC, Národní vítěz a BOS!!! Třída otevřená, rozhodčí: pí. Zsuzsanna Váczi Balogh (HU). Ivanko a Ashirko, moc gratulujeme! Je to jeden úspěch za druhým!

Separator

Na lodičkách na Slapech

10.09.2013

Posledních pár teplých dnů se muselo náležitě využít a na Slapech jsme měli i foťák, takže tady pár momentek z lodiček. Platilo heslo, čím vratší pramice, tím větší dobrobružství :).

Další fotografie si můžete prohlédnout ZDE, bohužel bez paničky to tentokrát nešlo, nebylo kam utéci...

Separator

Koupačka na pískovně

07.09.2013

Koupání není nikdy dost a tentokrát se neplánově Dylankovi povedlo i pár postojovek při sušení kožíšku.

Separator

Krásný den s Maxíkem

05.09.2013

V sobotu přijel na návštěvu Maxík (Armani Magic Maxim Velvet Meadows), Dylankův prvorozený syn. Začal výstavou na Džbáně, na kterou přijel kvůli komplikacím na cestě pozdě, takže bohužel změškal svou třídu mladých, ale o pěkný posudek ani pohár nepřišel. Byl posouzen samostatně, na závěr výstavy a odnesl si velkou pochvalu paní rozhodčí a známku V2. Maxíček byl moc šikovný, atmosféru si i tak pořádně užil a za odměnu se po výstavě pokračovalo na výlet k vodě. Nádherný den!!! Jani, moc děkujeme!

Maxík - 9 měsíců, třída mladých, rozhodčí: p. L. Frnčová. Více fotografií z prima soboty najdete ZDE.

V sobotu přijel do Prahy Maxík (Armani Magic Maxim Velvet Meadows), Dylankův prvorozený syn. Začal výstavou na Džbáně, ze které si odnesl pohár, moc hezký posudek a ocenění V2. Bohužel díky komplikacím na cestě, Maxík zmeškal posuzování své třídy mladých :(, tak byl posouzen samostatně na závěr výstavy. Byl moc šikovný, atmosféru si i tak pořádně užil a jelo se na výlet k vodě. Nádherný den!!!

Za fotografie děkujeme manželům Brumkovým.

Více fotografií ZDE.

Separator

Agáthka a Dylanek složili CANISTERAPEUTICKÉ ZKOUŠKY

04.09.2013

S radostí oznamujeme, že naše Agáthka a Dylanek úspěšně složili v Lipově dne 25.8.2013 canstirepautické zkoušky! Agáthka: 99 bodů ze 100 + 1 bod za vstřícnost, Dylanek: 100 bodů + 2 body za vstřícnost, nejlepší pejsek zkoušek. Dylanek splnil zkoušku dokonce 2x, s každým páníčkem zvlášť, aby mohl chodit jako canesterapeutický pejsek s oběma. Máme ohromnou radost, vedli si více než výborně a jsme na ně právem pyšní! Ellinka se zkoušek měla zůčasnit také, bohužel kvůli hárání jsme museli přesunout termín na později, ale určitě nezůstane pozadu.

Děkujeme Canisterapeutickému sdružení Jižní Morava, jmenovitě manželům Doktorovým za krásný den, ohromnou zkušenost a skvěle zorganizované zkoušky. Za fotografie pak děkujeme manželům Brumkovým.

Separator

Rande na Konopišti

02.09.2013

Malé "tajemství" z druhé poloviny srpna... Dylanek pozval na radne krásnou psí slečnu - Amy (All about Amy Golden Cheer). Zatím to bylo randíčko seznamovací, ale v plánu mají Ti naši chlupáčci mnohem více... Vše se dozvíte na stránkách Amynky v CHS Dream Friend- www.dreamfriend.cz. Byl to nádherný den, seznámení páníčků i pejsků nemohlo dopadnout lépe. Děkujeme za návštěvu.

Dylanek a Amynka No, kdo by tomuto pohledu odolal?

Separator

Ellinky čtvero ročních období...

30.08.2013

Probírali jsme fotografie a nabízelo se téma "Jak šel čas aneb Ellinky čtvero ročních období". Nelze nezveřejnit :), snad potěší, stejně jako nás... Ellis je prostě zlatíčko!

Autor fota "podzim": Ing. Petr Beneš

Separator

Dylanek - SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

29.08.2013

Tak je to oficiálně tady, Dylanek měl poštu, obálku s certifikátem na dalšího šampiona krásy, tentokrát Slovenska! Bude pěkně velké šampíčko... :)

Separator

Dylanek na MVP Bratislava - V1, CAC, CACIB, BOS!!!

25.08.2013

V sobotu 17.8. si Dylanek zajel na "výlet" do Bratislavy :) na MVP. Cesta byla dlouhá, ale stála za to! Ve třídě otevřené a konkurenci 6 pesánků (tentokrát v zastoupení ČR, SR, A, HU, rozhodčí pí. L. Voláriková) si Dylanek vyběhal známku V1, CAC, CACIB, BOS! Dylan se tímto stává SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY a splnil si i výstavní podmínky pro titul INTERŠAMPION!!! Je to náš pašáček, fešáček a velký mazel k tomu :).

Ještě v kruhu... Pózování s kámoškou Lucky Pózování pro fotografa :)

Separator

Woodystock 2013!

25.08.2013

Rok se s rokem sešel a naše smečka byla v červenci opět pozvána do Varnsdorfu na již tradiční rockový festival - Woodystock, festival na počest našeho odchovanečka Woodíka (Andor Excellent Bahati). Očekávání se opět naplnilo, skvělá muzika, krásní pesani, jídlo, pití, zábava... No prostě víkend jak má být!

Pěkně se usadit, pořádně odvázat a jedééém! Bereme i ty chlupaté, i ty vlasaté, žádná diskriminace! :)

Woodíkova sestřička Betynka (Arwen Excellent Bahati) tentokrát přijela jako doprovod rockové kapely HEWER, kde její páníček hraje a my neměli slov... Klobouk dolů, Romane, to byl zážitek!!!

Ještě malý dodatek, nechceme zjemňovat tvrdou rockovou atmosféru festivalu, ale mrkněte na záběry níže :). Vašku a Kačko moc děkujeme za pozvání, byl to super víkend!!!

Pro více, mnohem více :) fotografií klikněte ZDE.

Separator

Nádherný úspěch našeho odchovanečka - Antárka!

24.08.2013

Antárek (Antar Excellent Bahti) - naše štěňátko z vrhu "A", si na NVP v Mladé Boleslavi vyběhal - V1, CAC, BOB, Národní vítěz! Třída otevřená, 5 pejsků, rozhodčí: F. Pasák. Páníčkům MOC gratulujeme, Antárek se tímto stává dalším "áčkovým" štěňátkem, který se může pyšnit čekatelstvím šampiona krásy!

Separator

Dylan - ČESKÝ ŠAMPION KRÁSY

13.08.2013

Dylanek se dnem 13.8.2013 oficiálně stává ČESKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY! Je to takový dáreček k tří měsíčním "mininarozeninám" jeho krásných štěňátek z CHS Albipolis :). Dylanku náš, jen tak dál, jsi šikovný kluk!

Separator

Dylanek úspěšně složil lovecké zkoušky!

11.08.2013

Dylanek s páníčkem úspěšně složil Speciální zkoušky z vodní práce - SZVP, Strakonice, 109 bodů. Bohužel limitní známka z dohledávky pohozené kachny v rákosí (Dylanka nejoblíbenější disciplína, společně s prácí v rákosí), ho přenesla z I. ceny do III. Jsme i tak na Dylanka náležitě hrdí, byl moc šikovný a zasloužil si i velký obdiv přihlížejících, speciálně na oné dohledávce v rákosí. Za fotografie děkujeme prima klukům Jelínkovým.

A závěrem? Určitě zajímavá zkušenost, ač komentářů "bílý pes" a ještě ke všemu z Prahy, jsme se nevyvarovali... :). Mysleme pozitivně, byl to křest ohněm a Dylanek ho ustál, co by za takový tréning jiný dal!

Separator

Dylankovy děti z CHS Albipolis - Barney

10.08.2013

Pozdravy z nového domova ve Švýcarsku posílá i Dylankůk syn Barney (Barney Smart Albipolis) - "tmavě modrý" chlapaček. Péťo, děkujeme za přeposlání.

Separator

Dylankovy děti z CHS Velvet Meadows

08.08.2013

Dylankova první štěňátka oslavila svých 9 měsíců a užívají si prázdninové pohody... Všechny moc zdravíme a děkujeme za průběžné zasílání fotografií.

"Badík" - Arlon Velwet Meadows

"Monty" - Almond Velvet Meadows

"Max" - Armani Magic Maxim Velvet Meadows

.
"Rozárka" - Annie Rosalie Velvet Meadows S maminkou Funnynkou (Funny Gold Od Gallasů)

Atorem fotografií Rozárky a Funny, za jejichž zapůjčení děkujeme, je p. Míra Antoš, CHS Broock's Angel.

Separator

Dylankovy děti z CHS Albipolis - Geroušek

07.08.2013

"Gery" - Bryan Smart Albipolis (pan zelený)

Separator

Dylankovy děti z CHS Albipolis

03.08.2013

Všechna Dylankova a Barunky štěňátka jsou ve svých nových domovech. Domovech plných lásky a radosti, domovech, kde jsou dalším plnohodnotným členem rodiny a tak to má být! Péťo děkujeme za vše!!!

Brenda Sweet Albipolis (slečna fialová)

"Agáthka" - Barbara Sweet Albipolis (slečna růžová)

Bradley Smart Albipolis (pan světle modrý)

Fotografie Bradlíka jsou pořízeny ještě z posledních dnů v rodné CHS se svým malým kámošem Adámkem...

"Májinka" - Britney Sweet Albipolis (slečna červená)

Všechny moc zdravíme, děkujeme za fotografie i aktuální zprávičky a těšíme se na společná setkání. Ať Vám všem ty "naše" děti dělají jen samou radost!!!

Více informací o těchto krásných zlaťáčcích se dozvíte na stránkách jejich maminky Barunky CHS Albipolis (www.albipolis.com). Další fotografie budou postupně doplňovány.

Separator

Airinky prázdniny

02.08.2013

Ellinky dcera Airinka (Angela Airin Excellent Bahati) si i letos užívala s páníkama moře ve své oblíbené Itálii. Děkujeme za fotky a posíláme pusu naší zdatné plavkyni!

Separator

Ashirka si do své sbírky přidala další zlato a titul CAC! Gratulujeme!

07.07.2013

Náš odchovaneček Ashirka (Ashira Excellent Bahati) se zůčastnila další mezinárodní výstavy, tentokrát ve Velké Idě - (6.7.2013). Od pana rozhodčího z Maďarska, Mr. Kiss Zoltán, obdržela ve třídě otevřené vítězný posudek se známkou V1 a titulem CAC! Ivanko, moc gratulujeme a Ashirce posíláme velkou pusu!

Separator

Další návštěva Dylankových štěňátek

03.07.2013

Minulý víkend se mimo vystavování jelo i na výlet za Barunkou do CHS Albipolis, kde už na nás netrpělivě čekaly nejen Dylankovy dětičky. Konečně byla rodinka pohromadě! Po počátečním bujarém přivítání nebo spíše vrhnutí se na Dylanka s nadějí, že má také mlíčko :), se už jen dovádělo, fotilo, mazlilo a nakonec Dylan přiučil své děti pár užitečným kouskům. Třeba, jak pořádně hrabat v pískovišti, kousat bábovičky atd. No, samé praktické dovednosti, ale to by nebyl náš Dylanek, aby se neradoval ze života vždy a všude :).

Za nádhernou návštěvu a možnost strávit odpoledne u svých miminek děkujeme Petře, bylo to strašně fajn a víme, že tyto zážitky nám nikdo nikdy nevezme! Nezapomenutelné! Více fotografíí doplníme později, nějak se to nestíhá...

Separator

Dylanek zabodoval na MVP Intercanis Brno

29.06.2013

V sobotu si Dylanek s páníčkem vyběhali na mezinárodní výstavě v Brně krásné první místo se známkou V1,CAC a následně pak res. CACIB! Třída otevřená (7 pejsků), paní rozhodčí M. Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL). Máme ohromnou radost, Dylanek se pěkně činí, prý aby měly jeho dětičky dostatek "vytahování" do svých rodokmenů :).

Na více fotografií se můžete podívat ZDE.

Separator

Víkendové štěňátkování aneb návštěva Dylankových miminek

14.06.2013

Konečně jsme se dočkali, skončilo "šestinedělí" a my se mohli rozjet pomazlit Dylankova a Barunky štěňátka do CHS Albipolis. Miminka byla úžasná! Hravá, mazlivá, zvídavá, maminka Barunka zase láskyplná a pečující. Prostě prima velká rodinka, kterou jsme si moc užili, jen kdyby to tak rychle neuteklo :(. Péťo, děkujeme za nezapomenutelný zážitek a těšíme se na další návštěvu.

Na více fotografií, které Vám zajisté vytvoří úsměv na tváři, se můžete podívat ZDE.

Separator

Ashirka a její výstavní maraton :)

14.06.2013

Náš odchovaneček - Ashira Excellent Bahati měla s paničkou perný prodloužený víkend na "výstavních molech". Obě si vedly moc dobře a my gratulujeme! Ashirka se vystavovala ve třídě otevřené, jen radostně běhat se jí prý moc nechtělo, ale panička určitě vymyslí nějakou tu motivaci, jak Ashirce vysvětlit, že výstava není taková nuda :). Je nebo není??? To je fuk, odměnou pak může být dovádění v lese a to už je, Ashirko, jiné kafe, viď!

MVP Nitra 2.6.2013, rozhodčí: Monika Blaha (AT), V2, res.CAC
MVP Nitra 1.6.2013, rozhodčí: Miloš Kašpar (ČR), VD1 (paradoxně i tak vyhrála Ashirka svou třídu)
NVP Senec 31.5.2013, rozhodčí: Jana Janek (SK), V4


Separator

Ashirka se také krásně prezentovala na Světové výstavě - WDS Budapest 19.5.2013, odkud si přivezla známku - Excellent! Ivanko, ještě jednou děkujeme za krásnou prezentaci!

Separator

Dobrodružství na safari

12.06.2013

O ještě květnovém víkendu jsme se všichni vydali do Dvora Králové na safari. Pro pejsky to byla premiéra, kterou si opravdu krásně užili. Počasí tak akorát, lidí málo, plno pachů a nových zvířecích kamarádů. Agi dostala "eskymácký" polibek zebry, Ellinku si zase oblíbila rodinka Surikat a Dylan, ten chtěl běhat s nosorožcem, jen kdyby tam nebyl ten příkop :).

Jediná lvice a gorila, nerozdýchaly 3 velké hafany u svých výběhů, takže jsem si je mohli prohlédnout pěkně zblízka...Ufff, díky za tlustá bezpečností skla! Opravdu velmi, ale velmi silný zážitek :). Každopádně nádherný den a my víme, že na safari nejsme rozhodně naposledy.


Kávička s Lucinkou... Ellinky siesta...

A doma pak ještě vylítání v parku a malá chrupka v restauraci. No, páníčkům jsme museli také dopřát to malé občerstvení, když nám udělali tak prima den!

Pro všechny fotografie klikněte ZDE.

Separator

Konečně trošku sluníčka i u Maxíčka

10.06.2013

Pozdravy ze severu od Armani Magic Maxíka, kde na chvilku svitlo sluníčko, takže hurá se nahřívat ven! No, nemá to ten náš Dylanek krásné synáčky? Posíláme pusu všem!

Separator

Na návštěvě za Badíkem

07.06.2013

Agáthka ještě neviděla svého synovce - Dylanka syna "Badíka" (Arlon Velvet Meadows), tak jsme to museli napravit. Badík je úžasný mladý pejsek s radostí do života, touhou se učit (hned od nás dostal pár domácích úkolů, které jsme při návštěvě cvičili:)) a navíc je to obrovský mazel. S Agi byli super dvojka, ikdyž více zamilovaný a i neúnavnější byl Badíček...

Badík Agáthka

Separator

Klubová výstava retrieverů - Konopiště

04.06.2013

Dylanek si na klubové výstavě retrieverů na Konopišti vyběhal opět zlato! Třída otevřená (19 přihlášených pejsků) - V1, CAC, rozhodčí Ms. Ann Hagger (UK)!!! V boji o titul "Vítěz Konopiště 2013" pak skončil na pomyslném 2. místě, což se také počítá :).

Dylan si tímto senzačním úspěchem splnil výstavní podmínky pro udělení titulu Champion krásy ČR! Není to to nejdůležitější, ale udělá to radost!

Běh mezi kapkami deště... Postoj umíme jindy lépe, bláto ignorujte :)

Na výstavě měl také svou výstavní premiérů Dylanka syn - Maxík (Armani Magic Maxim Velvet Meadows), který si ve třídě dorostu vybojoval stříbrnou příčku, nádherný posudek a ocenění VN2. Maxíku a Jani, moc gratulujeme a děkujeme!!! Našeho velmi zvídavého Maxíčka v kruhu zajímali všichni a vše, takže své paničce připravil i v deštivém počasí pár "horkých" chvilek... No, proč by taky měl ten náš "uličník" bez hnutí stát jak ovečka, když kolem bylo tolik legrace, viď Maxí? :)

Separator

Maxíček a jeho pózy...

04.06.2013

Z deštivé výstavy na Konopišti foto nevyšlo, tak alespoň pár momentek Maxíka při nedělním povýstavním odpočinku. Strašně moudrý adolescent... :)

Separator

JCH ČR & SK Armani Dylan Excellent Bahati

21.05.2013

Za krásné umístění v ANKA CUP 2012 dostal Dylanek nejen spoustu dobrot (o ty se musel podělit s Ellinkou a Agáthkou, ach ta spravedlnost!), ale hlavně jsme mu objednali nádherný letáček! Už je to velký kluk, takže prý bylo na čase! Děkujeme Niarra Pro za výrobu a naší kamarádce Péťe Matouškové za půjčení podkladů.

Separator

Dylan - Výstavní pes roku 2012 - 5. místo!!!

21.05.2013

Díky ohromné radosti, kterou máme, jsme se málem zapomněli veřejně podělit o úžasnou novinku! Ač výstavy nejsou naší prioritou a v loňském roce se Dylanek zůčastnil pouze 9, tak se v soutěži KCHLS - ANKA CUP 2012, v kategorii Výstavní pes roku 2012, Dylanek umístil na krásném 5. místě s 191 body a to právě jen ze zmiňovaných 9ti výstavních posudků (body se celkově načítaly až z 20 výstav). Hmm, tak to není vůbec špatné... :)

Separator

Barunky a Dylankova štěňátka oslavila 1. týden

20.05.2013

Dnes je tomu přesně týden, co se narodila v CHS Albipolis štěňátka krásné Barunce a našemu šaramantnímu Dylankovi. Štěňátka úžasně prospívají, maminka se o ně pečlivě stará a panička už vybrala i jména a jaká! Více informací na stránkách www.albipolis.com, všechna štěňátka jsou již zadaná.

Separator

Pozdravy od Dylankových synáčků

17.05.2013

Děkujeme za krásné fotografie a pravidelné zprávy pro nás i taťku Dylanka. Jsme rádi, že se dělíte o své každodenní radosti a můžeme vidět, jak krásně rostete. Jen tak dál! Na fotografiích zatím tři synové - Maxík, Montík a Badíček. Scottík na focení už také pracuje, takže brzy se můžeme těšit i na něho.

Badík se svým páníčkem Montík u vody

Maxík připraven na procházku... A Badík na procházce už je :)

Separator

Štěňátka jsou na světě!

13.05.2013

Barunce a našemu Dylankovi se narodilo 6 nádherných štěňátek! 3 sladké holčičky a 3 krásní chlapečci! Není to dokonalé!!! Všichni jsou v pořádku, mají se čile k světu, užívají si dostatek mlíčka i svou starostlivou maminku. Barunko a Péťo, DĚKUJEME, připravily jste nám dokonalý dáreček! Dylanek se tak stává pyšným tatínkem dalších zdravých a krásných štěňátek a my se nemůžeme dočkat, až budeme moci přijet pomazlit nejen šikovnou maminku Barunku, ale i "naše" malá zlatíčka.

Všechna štěňátka jsou již zadaná, ale i tak se stojí podívat na stránky CHS Albipolis, ta miminkovská nadílka je úžasná!

Separator

S Maxíčkem na loukách...

12.05.2013

Sváteční odpoledne minulého týdne bylo ve znamení návštěvy Dylankova synáčka - Maxíčka (Armani Magic Maxim Velvet Meadows). To bylo radosti, to bylo emocí! Z Maxíčka roste nádherný, vyrovnaný a veselý pejsek, takže nejen taťka Dylan, je na něj náležitě hrdý! Jani, děkujeme za krásné odpoledně a tešíme se příště u nás :).

Na více fotografií  se můžete podívat ZDE.

Separator

Víkend kluků

12.05.2013

Kluci si užívali víkend po svém... Myslivecké schůzování, obchůzky, práce v lese a cvičení s kačenou... Prý to bylo zase moc prima!

Separator

Na návštěvě u sestřičky Sunnynky

11.05.2013

Dnešní den, i přes rozmary počasí, jsme si užily na návštěvě u naší "nevlastní" setřičky (z tatínkovi strany) Sunny - Aurora Sweet Albipolis. Jelikož si naši kluci odjeli prozkoumávat nový revír na Vysočině, byla to čistě dámská jízda s Ellinkou a Agáthkou a jak vydařená! Trošku cvičení, trošku vystavování, hodně legrace a spoustu povídání :). Leni a Rudo děkujme, byl to nádherný den!

Sunnynka má vše pod kontrolou... Sunny s aportíkem

Agáthka mazlinka :) Ellinka - slečna balónková

Separator

Pozdravy od Airinky ze Slovenska

07.05.2013

Airinka se s páníčkem vůbec nenudí, pořád je co dělat... Tentokrát foto se záchranářskou tématikou. No, není to super tým! Děkujeme za zprávy a zdravíme celou rodinku!

 

 

Separator

Dylankovo cvičení

06.05.2013

Konečně jsme "ulovili", díky našim kamarádům Danče a Petrovi (Foto Beneš), krásné záběry ze cvičení Dylanka s páníkem. Více fotografií, za které moc děkujeme,  si můžete prohlédnout ZDE.

Separator

Dylanek vybojoval 1. místo na Speciální výstavě psů KCHLS!

28.04.2013

V něděli jsme se rozjeli na výstavu do Humpolce. Dylanek si s Fandou ve třídě otevřené, konkurenci 9ti krásných pejsků a hlavně opravdu přísného pana rozhodčího (Mr. Bart van Maren, NL), vybojoval 1. místo s oceněním V1. Titul sice pan rozhodčí nezadal, ale nevadí, zlato je pořád zlato! :) Za tu zimu to tentokrát opravdu stálo, máme velkou radost! Více fotografií ZDE.

Separator

Výlet do středověkých Dětěnic

23.04.2013

Krásné 2 dny v Dětěnicích... Dvounožci si užívali romantiky středověku :), čtyřnožci pak měli největší radost z kačen na dvorku a kůží na zdech, to bylo nových pachů...  Doporučujeme všem, stojí to za zážitek!

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE.

Separator

Barunka 35. den březosti...

14.04.2013

Dlužíme Vám ještě fotečky Dylankovy nevěsty - Barunky, která se nám krásně zakulacuje a i přesto, že jako vzorná nastávající maminka na sebe dává náležitě pozor, si radostně užívá každodenních procházek v přírodě s paničkou a svoji smečkou.

Více informací o Barunce i budoucích štěňátkách najdete na stránkách naší kamarádky Péti Matouškové - CHS Albipolis - www.albipolis.com.

Separator

Nové stránky Barunky - nevěsty Dylanka!

13.04.2013

Webové stránky CHS Albipolis spuštěny - www.albibolis.com. Jsou nádherné!!!

Separator

Dylanek a Barunka budou mít štěňátka!!!

09.04.2013

Co více k této nádherné novince dodat? K tomu slova nestačí... Jsme tak šťastní, děti naše šikovné! :) Nastávající mamimce Barunce přejeme jen to nejlepší a těšíme se na štěňátka, Petře, paničce Barunky, děkujeme za krásný zážitek, prezentaci a prostě vše!

Více informací naleznete již za pár dnů na webových stránkách Barunky - CHS Albipolis - www.albipolis.com, které procházejí velkou rekonstrukcí a už teď můžeme za Péťu prozradit, že je na co se tešit!!! Takže jen chvilku strpení....

Separator

Mezinárodní výstava v Českých Budějovicích

31.03.2013

Na MVP v ČB si Dylanek tentokrát vyběhal ve třídě otevřené a konkurenci 7 pejsků - 3 místo (V3) a krásný, bezchybný podudek: Správný typ a rámec, ušlechtilý, kompaktní, dostatek substance, elegantní hlava, správně modelovaná hruď, výrazný kohoutek, hřbetní linie rovná a pevná, výborně nasazený prut, dobré úhlení, výborný prostorný pohyb, správný temperament a předvedení. (Rozhodčí: M. Kašpar)

Výstavu jsme si (i přes nemoc paničky) užili a těšíme se zase někdy na další.

Separator

Ellinka dnes slaví narozeniny!

30.03.2013

Naše nejdražší Ellinka, dnes slaví své 6. narozeniny! Holčičko naše, přejeme Ti hodně zdravíčka, neustávající úsměv na tváři, spoustu lupmáren a jiných dobrodružství, ať už s páníčkem v lese na lovech nebo při našich "obyčejných" společných výletech. Jsi a pořád budeš naše slečna úžasná! :)

Separator

Krásný víkend v Hřensku

28.03.2013

Minulý víkend jsme strávili společně s Adýskem a jeho rodinkou v Hřensku v Českém Švýcarsku. Víkend to byl mrazivý, ale o to klidnější na stezkách tohoto krásného národního parku. Romantika sama, posuďte sami...

Po vyčerpávajícím řádění ve sněhu, bylo na penzionu hned jasné, kdo kde bude spiknat... Proč musí být vždy "narvaná" jen naše postel??? Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Dylanek viděl dalšího svého synáčka, tentokrát Badíka

26.03.2013

Konečně se uskutečnila dlouho plánovaná návštěva, návštěva za Badíkem (Arlon Velvet Meadows) a jeho rodinou. Badík se své psí rodinky né a né nabažit, my zase Badíka :), prostě další skvělé setkání!

Badíček (Arlon) Ellinka a Dylan s Tadeášem, parťákem Badíka

Táta Dylan s Badíkem

Separator

Zdraví nade vše! Oslavuje celá rodina!

21.03.2013

Druhá výborná zpráva za tento týden! Přišly výsledky genetických testu i naší Ellinky!

prcd-PRA: N/N (clear), GR-PRA1: N/N (clear)

Ellis je nejenom zdravá, ale jelikož je testovaný i otec našich štěňátek vrhu "A" - Ashbury Deep Impact „Dylan“ se stejným výsledkem (prcd-PRA: N/N, GR-PRA1: N/N), automaticky jsou všichni jejich potomci negativní = zdraví!!! A to už je důvod k velkému úsměvu, viď, Ellinko!Airinko, Betynko, Antárku, Adýsku, Agáthko, Woodíku, Dennýsku, Artushku, Ashirko a Dylanku máte očička zdravá jako rybička!!!

(Prcd-PRA a GR-PRA1 jsou zkratky označující dvě různé mutace genů, které způsobují onemocnění, nejen u zlatých retrievrů, nazývané Progresivní atrofie sítnice. U pejska postupem věku atrofuje sítnice, zhoršuje se zrak, až dojde k úplné slepotě).

Separator

Zdraví nade vše! Dylan má vyšetřené očička: prcd-PRA i GR-PRA1: N/N (clear)

19.03.2013

Náš Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) podstoupil genetické vyšetření očí a výsledky nemohly být lepší!!! GR-PRA1: N/N (clear), prcd-PRA: N/N (clear), takže Dylanek má zdravá i očička a my se této zprávy nemůžeme nabažit! Teď už jen čekáme na výsledky Ellinky a může slavit celá rodina.

Separator

Dylanek má krásné děti!

18.03.2013

O víkendu jsme se vypravili na návštěvu za Dylankovým synem Scottíkem a jeho rodinou. Na první návštěvu jsme se neodvážili vzít celou naší smečku :), takže los na výlet padl na Ellinku (ano, ano naši nejklidnější :)). Návštěva byla moc prima, Scottík nemohl od Ellis oči odtrhnout a příště již má slíbenou celou rodinku. Děkujeme za krásné dopoledne!

Separator

Více návštěv se nám tentokrát do víkendu nevešlo, ale Montík a Maxík, jako by to tušili a poslali taťkovi Dylanovi své aktuální fotky, za které děkujeme. Kluci se mají opravdu báječně!


Montík na procházceSeparator


Maxík na procházce

Separator

Zpožděné hlášení - Mezinárodní výstava psů, Nitra

16.03.2013

O únorovém víkendu 23. - 24. si udělali naši kluci chlapskou jízdu do Nitry :) na dvoudenní výstavu DUO NITRADOG. Naše ženská část rodiny měla jet taky, ale Agáthce se asi moc nechtělo, tak si zařídila "své dny" a bylo rozhodnuto. Holky zůstávají doma, kluci jedou :).

Fanda s Dylankem byli moc šikovní, v sobotu obsadili v početně zastoupené třídě otevřené  stříbrnou příčku - V2, res. CAC, v neděli pak vybojovali známku V3 a opět krásný posudek.

Na výstavu přijela v neděli i sestřička Ashirka (Ashira Excellent Bahati), z které se stala nádherná psí slečna s neutuchajícím temperamentem a radostí ze života (tedy tentokrát mimo výstavní kruh :)). S paničkou Ivankou si vyběhaly ve třídě otevřené a konkurenci , 7mi feneček, také pomyslnou bronzovou medali - V3 a bezchybný posudek. Holky, gratulace letí i k Vám a veliká!

Posuzování: sobota - p. Nills-Arne Törnlöv (S), neděle: pí. Roxana Liliana Opris (RO).Více fotografií naleznete ZDE.

Separator

Procházka s prima partičkou z CHS Magic Spell

06.03.2013

Minulá neděle patřila holčičkám, nejen našim, ale hlavně z CHS Magic Spell - Caschirce, Keirince a jejich paničce Janče a ještě Alpínce a její rodině. Nádherná procházka kousek za Prahou, holky se pořádně vydováděly, užívaly sněhu i aportování klacíků :). Děkujeme všem!

Agáthka, Ellinka, Alpínka, Caschirka, Keirinka Na mamice se leží móc pěkně! (Ellinka s Agi)

Na všechny fotografie z procházky, které pořídila Janča, se můžete podívat na jejích stránkách ZDE nebo ve fotogalerii ZDE.

Separator

Pánská jízda na severu Čech...

04.03.2013

Víkend byl v duchu pánské jízdy u brášky Woodíka. Ale nebojte, diskriminace ženského pohlaví se týkala jen dvounohých :), chlupaté holčičky - Ellinka s dcerou Betynkou se mohly ke svým páníčkům přidat. Prý to bylo bájo, ale fotek je publikovatelných jen velice, velice málo :)))

Sourozenecké hrátky
Jak Dylan miluje sestřičku Betynku :)

Že by Dylanek dostal vynadáno? Kde kdo bude spinkat bylo jasné hned!

Separator

Dylanek na návštěvě u svého prvorozeného syna Maxíčka

01.03.2013

Táta Dylan a "babička" Ellinka se vypravili na návštěvu za Maxíčkem - Armanim Magic Maximem Velvet Meadows. Z Maxe roste nádherný psí chlapeček, který nezkazí žádnou legraci. Je to náš malý průzkumník, který má pro strach uděláno, do všeho se vrhá po hlavě a energii rozdává na počkání :). S Ellinkou a Dylankem se pořádně ve sněhu vydováděli, jen vyfotit je v klidu všechny 3 se nějak nepodařilo :))). Proč asi?

Děkujeme za krásné odpoledne a omlouváme se, pokud Maxe ti naši 2 rošťáci (nehledě na věk) přiučili dalším lumpárnám, těch prý není nikdy dost. A stejně tak radostí ze života, kterých si Maxík s jeho rodinou užívá do sytosti každý den!

Pózování s "babičkou" Ellis Táto, co tam hledáš?

Rošťačení s tatínkem Dylanem
Jedna nostalgická - leden 2013

Separator

Další pozdravy, tentokrát od Badíka, Scottíka a Almondka

24.02.2013

Že má ten náš Dylanek pěkné dětičky a všechny! :) Druhá trojka štěňátek posílá pozdravy z nových domovů a my děkujeme za krásné fotografie.

Scottík Almond - "Montík" Arlonek - "Badík"

Separator

Pozdravy od Dylankových štěňátek...

23.02.2013

Dylankova štěňátka rostou jako z vody, užívají si lumpáren, hraní i lásky svých páníčků... No, tatínek se nezapře ani v jednom :). Na fotografiích - Rozárka, Armáni Maxíček a Alfínek.

(Na fotkách: Alfínek, Maxíček, 2 x společná Alfínek a Rozárka, Rozárka, Maxíček a ještě 2 x Maxíček)

Separator

Víkendové rodinné radovánky...

17.02.2013

Sobotní procházka s bráškou Artushem a jeho páníčky na Dívčích hradech... Artík je nádherný pejsek s věčným úměvěm na tváři, další optimista v rodině :), který se umí radovat ze života a užívá ho plnými doušky! Míšo a Honzo, díky za krásné odpoledne!

Neděle byla zase ve znamení Ellinky sestřičky - Eirinky a její paničky Alči. Procházka v Říčanech s následným posezením v restauraci pořádně procvičila naše bránice :))). Lepší počasí nám dopřálo i více fotografií, na které se můžete podívat ZDE. Alčo, brzy repete u nás...

Separator

Trocha vzpomínek na Vánoce...

10.02.2013

Malé zavzpomínání aneb vánoční romantika i v únoru... Nejkrásnější dárek pod stromeček jsme loni dostali od našich chlupáčků a DP Foto! No, nebyla to nádhera?

Kompletní fotoalbum z vánočního focení je k nahlédnutí ZDE nebo v naší fotogalerii ZDE.

 

Separator

Ashirka se stává čekatelkou ŠAMPIONA KRÁSY!!!

26.01.2013

Naše malá junior šampionka Ashirka Excellent Bahati se stává čekatelkou ŠAMPIONA KRÁSY SR! Na MVP v Nitře si Ashirka vyběhala ve třídě otevřené 1. místo - V1, titul CAC a krásný posudek.

Posudek: "Suka 26mesiacov, zodpovedajuca veku, ušľachtilá hlava, tmavé oko, nožnicový zkus, výborná krč. línia, hlboký hrudník, pevný rovný chrbát, chvost správne, uhol končatín v poriadku, priest. pravidelný pohyb." (rozhodčí: Řehánek Petr).

Ashirko a Ivanko moc gratulujeme!!! Jste holky šikovné!!!

Separator

Konopiště v bílém...

22.01.2013

O víkendu jsme vyrazily s bráškou Adýskem na procházku na Konopiště. Ač na nás nevykouklo ani jednou sluníčko :(, pesanci se na zasněžených loukách pořádně vyřádili a romantice zámeckých zahrad, zámku ani oboře to neubralo. Krásná, vymrzlá sobota...

Seznámení s daňkem... Výřad jsme našli, ale kde jsou bažanti???

Více fotografií z našeho výletu naleznete ZDE.

Separator

Dylankova štěňátka už jsou v nových domovech

20.01.2013

Všechna Dylankova miminka už jsou u milujících páníčků a užívají si své štěněčí radovánky, nové kamarády a všechny ty správné lumpárny, bez kterých to nejde :). Zlatíčka naše, přejeme Vám každičký den plný radosti, lásky, procházek a nového poznání a těšíme se na Vás i s tatínkem Dylankem!

Separator


chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks