Novinky 2010

PF 2011

31.12.2010

Separator

Postoje štěňátek - 6 týdnů

29.12.2010

Netušili jsme, jak složité bude nafotit štěňátka v postojích. Nepostojí, neposedí, pořád vrtí ocáskama, což je za normálních okolností výborné, ale dnes jsme je potřebovali vidět v hledáčku objektivu chvilku v klidu... Nakonec se něco málo povedlo, posuďte sami ZDE.

Rádi bychom také poděkovali Anet (CHS Grand Illusions), která s námi v rámci své původně naplánované odpočinkové návštěvy :), vše absolvovala. 6 rukou je přeci jenom více než 4!

Separator

Štěňátkům je 6 týdnů

27.12.2010

Štěňátkům je 6 týdnů a vánoční hrátky neberou konce... Více ZDE

Separator

První Vánoce štěňátek

26.12.2010

Štěňátka prožila své první Vánoce. Mohla by si stěžovat, nedostala ani polévku, ani salát, dokonce ani kapříka ne (na to jsou ještě malinká). Ale nebojte, Ježíšek přišel a naděloval.... Více na svátečních videích ZDE.

Separator

Pozor, pozor! Ze světle zeleného pejska je stříbrný!

21.12.2010

Bohužel výrobce obojků pro naše mrňata opomněl světle zelenou barvu, takže z našeho krásného světle zeleného pejska se stává pejsek se stříbrným obojkem. To jen malá pomoc při rozeznávání štěňátek na fotografiích...

Separator

Velké focení, štěňátkům je 5 týdnů

20.12.2010

Štěňátkům je 5 týdnů, pěkně lumpačí a užívají si množství návštěv, protože socializace není nikdy dost.... Dnes si mohla zadovádět s Danou a Petrem, jejichž přítomnost vždy znamená nejen příjemně strávený čas, ale i velké foceníčko... Na výsledek se můžete podívat ZDE a my jen připojujeme opět velké díky!

Separator

Loučení s porodní bedýnkou

19.12.2010

Nastal čas demontáže porodní bedýnky, která už je delší dobu štěňátkům těsná.... Štěňátka raději prozkoumávají okolí, než aby si hrála a odpočívala na měkoučkých dekách v jejich krásné dřevěné bedýnce, což nechápeme :), ale respektujeme. Demontáž byla jednoduchá, pomocníků a zvědavců bylo také dost....

Separator

Štěňátka a jejich jídelníček

18.12.2010

Štěňátka nám krásně rostou, dovádí a prozkoumavají vše co se dá. Na to potřebují samozřejmě spoustu energie... A kde jí berou? Mlíčko od Ellinky je pořád nejlepší, ale v této chvíli nepohrdnou ani granulkami se štěněčím mlíčkem (vybrali jsme pro miminka Royal Canin), tvarůžkem s medem a pribiňáčkem či masíčkem se zeleninkou. A teď víte, po čem ty naše mrňata rostou před očima :).

Separator

Nové fotky a videa štěňátek - 4. týden

13.12.2010

Ve fotogalerii najdete nové fotky a videa štěňátek ve stáří 4 týdnů. Pro přímý odkaz na videa klikněte ZDE, pro fotografie pak ZDE.

Separator

Štěňátkům jsou 4 týdny

12.12.2010

Štěňátka prozkoumávají byt, postupně svádí sourozenecké souboje a poznávají své nové hračky. Dnes byla podruhé odčervena pastou Banminth, pochutnala si na štěněčích granulkách s mlíčkem, tvarůžku s Pribiňáčkem, ale stejně nejlepší je pořád mlíčko od maminky, takže "útoky" v přesile na Ellinku nemají konce… :)

V pátek také dostala štěněčí záchůdek a postupně se učí hygieně. Velká pochvala "Žluťáskovi", ten jde všem příkladem. Do pelíšku už 2 dny neudělal ani loužičku!

Separator

Štěňátkům je 20 dnů

05.12.2010

Dněšní podvečer jsme strávili s příjemnou návštěvou Dany a Petra. Ellis si přítomnost našich kamarádu, skoro po 4 týdenní pauze bez návštěv, pořádně užila. Vždyť drbání, mazlení a hlazení není nikdy dost!

Samozřejmě Petr s Danou nikdy nepřidou s prázdnou, takže po pořádném vymazlení Ellinky a deseti miminek, přišel na řadu opět Canon a Petrova záliba fotografování. Na výsledek i s přídavkem z vážení stěňátek se můžete podívat ZDE. Petře a Dano, moc děkujeme za milou společnost a opět krásné fotky!

Separator

Nové fotografie štěňátek z 14. – 19.dne

03.12.2010

Do fotogalerie přidány fotky štěňátek z 14. - 19. den. Více ZDE.

Separator

Štěňátkům je 17 dnů

01.12.2010

Do fotogalerie jsme přidali videa štěňátek ze 14 – 16 dne. Pro přímý odkaz klikněte ZDE.

Separator

Velké gratulace Ellinky tatínkovi Gryffovi!

30.11.2010

Tento víkend zabodoval Gryffindor Junior The Best Baron na dvoudenní mezinárodní výstavě ve Slovinsku. Oba dva dny si vyběhal ve třídě šampionů - V2, res. CAC.  Gryff se tímto stává čekatelem slovinského šampiona krásy (pejsek, který skončil v sobotu před Gryffem, je již slovinským šampionem, přechází tedy čekatelství na Gryffa). Velké gratulace jemu i Heleně Chvalovské, které si pro mnohé vážíme. Heleno, gratulujeme a DĚKUJEME, a to nejen za naší krásnou holčičku!

Separator

Štěňátka již váží kolem 1.2 kg

29.11.2010

Všechna štěňátka již váží kolem 1.2 kg, mají otevřená očka a pokouší se o první velice vrtkavé a nesmělé krůčky. Včera byla poprvé odčervena, na odčervovací pastě si sice moc nepochutnala, ale prevence je prevence. Dnes je čeká stříhání drápků, takže další "bobřík odvahy" a to nejen pro ně..... :)

Separator

Štěňátkům je 11 dnů

25.11.2010

Štěňátka rostou jako z vody, zkouší své první krůčky a některým se již začínají otevírat očička. Váhové přírůstky v číslech najdete ZDE, obrazem pak ve složce VIDEA. Pro přímý odkaz klikněte ZDE.

Separator

Štěňátka jednotlivě obrazem – 7. den

21.11.2010

Na stránku ŠTĚŇÁTKA přibyla tabulka s váhou, časem a pořadím štěňátek po narození.  Pro přímý odkaz klikněte ZDE.

Nové fotografie jednotlivých štěňátek ze 7. dne po narození ZDE.

Separator

Štěňátkům je 5 a 6 dnů

20.11.2010

Do fotogalerie jsme přidali fotografie štěňátek z 5. a 6. dne. Pro přímý odkaz klikněte ZDE.

Separator

Štěňátkům jsou 4 dny

18.11.2010

Štěnátkům jsou 4 dny a mají se čile k světu. Přibývají na váze, derou se k mlíčku a tu a tam zapláčou, pokud se zatoulají na druhý konec bedýnky... Holčičky - červená, fialová, oranžová, tmavě růžová, chlapečci pak modrý, zelený, žlutý, tm. modrý, tm. zelený, černý. Více fotek najdete ve fotogalerii ZDE.

Separator

Videa štěňátek

18.11.2010

Do fotogalerie jsme přidali složku VIDEA, v níž najdete videa štěňátek. Pro přímý odkaz klikněte ZDE.

Separator

Štěňátkům jsou 3 dny

17.11.2010

Více fotek najdete ve fotogalerii ZDE.

Separator

Návštěva MVDr. Lázničky

15.11.2010

Dnes jsme byli se štěňátkama na výletě. A kde jinde než za naším panem doktorem Lázničkou. Pan doktor se seznámil s každým miminkem, pochválil Ellinku a konstatoval, že může pouze pogratulovat k bezproblémovému porodu a hlavně  k nádherně zdravým „raráškům“. Po cestě jim trošku vyhládlo, takže pan doktor měl v ordinaci pěkný chorál... Všichni už jsme zase doma a Ellis se oddává mateřským povinnostem. Vzorná to maminka!

Separator

Štěňátka jsou na světě!

15.11.2010

Ellinka dnes v noci porodila 4 rozkošné holčičky a 6 krásných chlapečků! První fenečka se prodrala na svět v 0:15, poslední pejsek pak v 5:50. Dnes v noci jsme se opravdu nenudili! Ellince i štěňátkům se daří dobře, novopečená maminka by zasloužila metál za statečnost... Musíme se nyní zase věnovat naší roztomilé nadílce, takže více informací později. Více fotek najdete ve fotogalerii ZDE.

Separator

V očekávání.....

14.11.2010

Ellince klesla teplota, začíná být neklidná, odpočívá, takže by již brzy měla štěňátka přijít na svět. Držte nám palce!

Separator

Ellinky 58. den březosti

11.11.2010

Den "D" v podobě porodu ještě nenastal a podle všeho to ani nevypadá na svatomartinskou nadílku. Štěňátka jsou jak čertíci, dávají o sobě přes Ellinky bříško náležitě vědět, ale zatím se jim ven nechce. Vše je pro ně pečlivě nachystáno, teď již jen trpělivě čekat...

Separator

Ellinky 54. den březosti

07.11.2010

Ellinka si zvyká na novou, krásnou porodní bedýnku od svého páníčka. Nepojede ani do Podolí, ani k Apolináři, má doma zarezervován „protekční nadstandardní jednolůžkový pokoj s vůní dřeva“.

Ellis si také pořádně užila návštěvu našich kamarádů Danči a Petra (www.dogmiracle.cz), těm děkujeme za nádherné fotografie. Více foto ZDE.

Separator

Přeočkování na Herpes

06.11.2010

Dnes Ellinka navštívila svého pana doktora Lázničku, který jí po pomazlení přeočkoval na Herpes, zvážil jejích 37.5 kg a pochválil, že všechno zvládá na jedničku. Vzorná, zdravá „těhulka“ !

Separator

TEN, KDO ŘEKL, ŽE SE ŠTĚSTÍ NEDÁ KOUPIT, ZAPOMNĚL NA ŠTĚŇATA....

04.11.2010

Děkujeme všem za gratulace, přání a komplimenty, které dostáváme. Ellince se daří výborně, statečně zvládá i malé těhotenské nevolnosti. Při pohledu na její bříško můžeme opravdu říci, že štěňátka rostou "jako z vody". Ellis už se může pyšnit 37 kg! Až se tomu nechce věřit!

Separator

Fotogalerie plná zážitků

27.10.2010

Pokud si budete chtít zpříjemnit sváteční den, máte možnost s naší doplněnou fotogalerií. Ellis a její dobrodružství aneb nechte se provést malebnou Itálií, svěží atmosférou Alp či krásnými zákoutími naší republiky... A mnohem víc... Posuďte sami na stránce FOTOGALERIE.

Separator

Další úspěchy Dylana, tatínka našich štěňátek

25.10.2010

Dylan, tatínek našich štěňátek, sklidil další úspěchy na poli výstavním. Na sobotní výstavě ve  Stuttgartu získal titul CAC, VDH-CH, Res. CACIB. Tímto se Dylan stává NĚMECKÝM ŠAMPIONEM VDH a NĚMECKÝM KLUBOVÝM ŠAMPIONEM. Velkou gratulaci posíláme do CHS The Morning Valley!

Separator

Návštěva pana doktora

24.10.2010

Dnes se Ellis byla podívat na svého oblíbeného pana doktora Lázničku. Ten jí zkontroloval v bříšku štěňátka, která byla všechna tak čilá, že jsme tentokrát neudělali ani jeden ultrazvukový snímek. Nicméně drobečkům se daří výborně, tak jako Ellince, která je učebnicovým příkladem vzorné, zdravé, březí fenečky. V číslech - štěnda 6.5 cm, maminka 35.2 kg.

Separator

Procházka v Průhonicích

23.10.2010

Ellince se daří výborně, pěkně se nám zakulacuje a z papání to opravdu není…. Ano, štěňátka nám v bříšku pěkně rostou.  Ač na sebe Ellinka jako správná maminka dává veliký pozor, dnes si pořádně užila procházku v Průhonickém parku.  Procházku s kamarádkami Iris a Jessy, procházku plnou dovádění, klacíčků, sluníčka a podzimních barev.  Za fotky moc děkujeme Petrovi a Daně. Více ZDE.

Separator

Doplnění zkoušek a výstav

13.10.2010

Doplnili jsme "Zkoušky" a "Výstavy" na stránce "Ellis". Pro zobrazení klikněte na fotky.

Separator

"7"

10.10.2010

Také je pro Vás číslice 7 šťastnou? Pro nás vždy byla i zůstává…
Dnes nám pan doktor potvrdil 7 štěňátek v Ellinky bříšku.
Musíme Ellis pochválit.  Čekali jsme devět, báli se jedenácti a doufali v šest. Sedm? Ona umí i tohle dokonale!!!

Další snímky z ordinace a nostalgický pohled do Ellis dětství…..

Separator

Ellinka čeká štěňátka!

06.10.2010

Dnes byla oficiálně potvrzena březost naší Ellis, více ZDE.
První fotky štěňátek:

Separator

Zpátky v čase... (pro celý článek klikněte ZDE)

05.10.2010

Dlužíme Vám  ještě pár zážitku z Ellis krytí... Tady tedy jsou:

12-15.9.2010

Nastal den „D“ a my jsme se vypravili za velice pečlivě vybraným ženichem do země tulipánů - Holandska. Přivítání v CHS The Morning Valley bylo velice srdečné a přátelské.

Celým naším pobytem nás provázela příjemná atmosféra umocňovaná pohostinností a otevřeností Ans a Tona van Leeuwenových. Od nadšeného prvního setkání s Dylanem – Ashbury Deep Impact, který předčil naše očekávání, svou pověst a krásu dýchající na nás do té chvíle pouze z fotografií, až po loučení s touto velice milou chovatelskou stanicí...

Separator

Pár fotek z Ellis krytí

05.10.2010

Už běžím, Ellis! Námluvy
Už běžím, Ellis! Námluvy
Bez komentáře... Dylan
Bez komentáře.... Dylan
Království pejsků Království páníčků Nieuw Beerta
Království pejsků Království páníčků Nieuw Beerta

Všechny fotky k nahlédnutí ZDE

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks