Novinky 2011

PF 2012

31.12.2011

Přejeme Vám i Vašim čtyřnohým miláčkům příjemné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejmilejších    a jen to NEJLEPŠÍ do nového roku 2012!

Separator

Vánoce byly nádherné, tak nádherné jak jen mohou být s velkou zlatou rodinkou!

30.12.2011

Čekání na Ježíška bylo dlouhé...

To všechno bylo jen pro nás (mimo 2 dárečků pro páníčky). Museli jsme být opravdu moc hodní!

Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

PF 2012 od Ellinky dětiček

29.12.2011

Všem našim štěňátkům děkujeme za sváteční a novoroční přání, MMS obrázky, SMS i telefonáty a tady pro Vás dvě fotografická od Adýska a Betynky :)

Separator

S kamarádama na sněhu aneb výlet do Vrchlabí

12.12.2011

V neděli jsme využili krásného počasí a vyrazili směr Vrchlabí za Péťou, nevlastníma sestřičkama (pouze z tatínkovi strany), Barčou a Badíkem z CHS Albipolis.

Užili jsme si nejen krásnou procházku v přítomnosti našich nejmilejších, ale i prvního pořádného sněhu a hlavně dovádění v jedenácti! Na část krásné procházky po kopcích v okolí Vrchlabí se k nám připojila i Lucka (CHS Zlatá kudrnka) se svou smečkou, včetně těhulky Arinky. Děkujeme za krásné odpoledne, bylo to bájo! Pro všechny fotografie klikněte ZDE.

Separator

Ellinka opět na honu

07.12.2011

O víkendu vyrazila Ellinka s páníčkem na hon na Vysočinu. Oba si to náramně užili! Ellinka dodává "Konečně jako za starých časů, s páníkem sama, bez mrňat :)". A tady pár fotek z akce, omluva za kvalitu, ale hony o focení nebývají a je to trochu vidět...

Takto a tímto se jezdilo

Ellinka - "Tak pánové, už se něco začne dít?"

Separator

Dylanek na bedně...

24.11.2011

Tak ještě 2 fotečky od profi fotografa Dylanka z Nitry. Nenabažíme se snad nikdy těch pár  písmen, takže pro zopakování :) - CAJC, BOB, BIG3 a to vše Dylan v čerstvých 12ti měsících...

Samochvála smrdí, ale Dylanka chválit můžeme, že? :) Máme od Vás povolení? Ano? Výborně, takže... BIG3,BIG3,BIG3,BIG3,BOB,BOB,BOB a Bobek :),CAJC,CAJC,CAJC,CÁJCCCCCCC..... :) Pardón, fakt máme radost!

Separator

Dylan - V1, CAJC, BOB, BIG3 - MVP Nitra, SK

20.11.2011

Sny se stávají skutečností... Tak by se dala popsat dvoudenní MVP v Nitře, kde si Dylanek v neděli za rozhodcování p. Roberta Ennise (USA) vyběhal ve třídě mladých nejen V1, CAJC a tím si splnil podmínky pro udělení titulu "Slovenský šampion krásy mladých", ale pokračoval titulem BOB a v závěrečných soutěžích pak ve svých čerstvých 12ti měsících stanul na stupni vítězu s oceněním BIG3!!!

Jen pro pořádek, v sobotu ve třídě mladých V2, rozhodčí pí. Marianne Gyarfás (HU).

Všem moc děkujeme za milou společnost, fandění, podporu a rady. Dylankovi pak děkujeme, že nám oplatil asi radost z vydařených narozenin a přichystal nám těsně po nich takový dárek! Jo a bez podpory Ellinky a Agi by to také nešlo, držely tlapičky ze všech sil. Agáthka Dylanka v kruhu dokonce povzbuzovala i štěkotem :). Agi výborně, teď bude řada na tobě :).

Separator

Malá ochutnávka z oslavy 1. narozenin...

15.11.2011

Pro naše fanoušky a milé "nedočkavce", mezi které se počítáme i my :), přidáváme pár fotek z naší oslavy narozenin na Šumavě.

Pro ochutnávku fotografií klikněte na obrázek níže. Více bude následvat v příštím týdnu. Za první expres fotografie děkujeme "Betynkovým" :)

Separator

HAPPY BIRTHDAY Bahatíci!

15.11.2011

Dnes je tomu přesně rok, co se naší milované Ellince narodilo 10 krásných štěňátek. 10 malých Bahatíčků, tak nádherných, tak výjimečných, tak úžasných... Naše milé děti, přejeme Vám k dnešním 1. narozeninám VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hodně zdraví, radostí života a milujících dvounohých páníčků. Byli jste, jste a vždy budete pro nás vším! Změnili jste nám život, díky za to!

Jak to všechno bylo, naleznete v deníčku štěňátek, kochejte se s námi v sekci Štěňátka.

Na fotky z vysněné a hlavně vysněně povedené společné oslavy narozenin se můžete těšit již brzy. Myslím, že není nikdo, kdo by měl možnost první narozeniny svých chlupáčků oslavit lépe... :). Jsme rádi, že máme kolem sebe tak velkou a tak skvělou Bahatí rodinku, nejen našich čtyřnohých zlaťáčků, ale i jejich dvounohých páníčků.

Separator

Nedělní procházka se strejdou Dárnym

06.11.2011

Nedělní krásné počasí přímo vybízelo k odpolední procházce, tentokrát se strejdou Dárnym a jeho člověčí rodinkou. Na fotky z prima odpoledne se můžete podívat ZDE.

Separator

MVP Letňany

05.11.2011

Velké gratulace Vendule a Antárkovi (Antar Excellent Bahati), kteří si na své třetí výstavě, v konkurenci 12ti přihlášených pejsků, vyběhali krásný posudek a známku V4. Třída mladých, rozhodčí: M. Václavík. Pro více fotek Antárka klikněte ZDE.

Ostatním děkujeme za milou společnost, ač výstavy v Letňanech nemáme v oblibě, byl to super den, den plný emocí, přátel a vánočního nakupování :). Naše "dvojka" Agi a Dylan tentokrát zůstali doma, Agáthka si sedřela polštářek u pacičky (ale je moc statečná), Dylan dal gentlemansky možnost "zabodovat" ostatním, ale říkal, že prý naposledy, že to pak páníčkům bylo přeci jenom trošku líto :(. Adýsku, ty nezoufej, malinko přibereš a pak jim to všem ukážeš! To nám věř!

Separator

Nová stránka Dylana a Agáthky

01.11.2011

Na stránky byla přidána složka, "Agatha" a "Dylan", kterou naleznete v menu pod "Naši pejsci". Komu se zatím nezobrazuje nová verze, klikněte, prosím, na "Ellis". Další stránka, která byla aktualizována jsou "Štěňátka".

Separator

JCh. Dylan :)

25.10.2011

Nové fotografie Dylana z KVP Oslavany (18.9.2011) - JCh. Armani Dylan Excellent Bahati

Separator

Airinka a její dobrodružství

18.10.2011

Airinka si o víkendu užívala výcvik s Martinem a Ťáňou Incédi pod záštitou working-retriever.sk v Trusalové. Alenko, Jáne, máme z Vás obrovskou radost! Martinovi děkujeme za pomoc, máš to u nás :). Za fotky děkujeme Ivě Zástěrkové.

Airinka posílá ještě pár fotek z léta a my na oplátku pár pusinek do Žiliny.

Separator

Dylan se stává ČESKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM!

13.10.2011

Náš malý "ďáblíček" - Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) se oficiálně stává ve svých 10ti měsících ČESKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM! Dylanku jen tak dál, máme z tebe ohromnou radost!

Separator

Záříjové štěňátkování...

11.10.2011

Září, ach to krásné září... Konečně doba dovolených a jakých! První záříjový týden jsme nemohli nebýt součástí výcvikového pobytu v Malém Ratmírově. Krásné 4 dny jsme si užívali pod cvičitelskou taktovkou Terezky, Ellinka si opět po 1.5 roce nicnedělání vyzkoušela své lovecké dovednosti (moc jí to šlo) a mrňata se vyblbnula s Antárkem, který se k nám na tábor připojil. Bylo opět blaze (více než v Praze :)), takže Chlupatému štěstí a všem přítomným moc děkujeme! Více foto ZDE.

Druhý týden se pak odehrával v duchu srazu malých Bahatíku na Slovensku na Oravské přehradě, který zorganizovali páníčci naší Airinky, rodina Gubalů. I přes mírnou nepřízeň počasí, to byly dny na které se nezapomíná! Dny plné radosti, psího dovádění, cvičení, grilování, procházek a plavání... (nemluvě o 3x ZDAR výborné Hruškovici...Ehm, tedy Hruškovicím... kolik jich vlastně bylo? :))

Strašně moc děkujeme Jánovi a jeho celé rodině za skvělý pobyt, páníčkům našich štěňátek za přítomnost (bez Vás všech by to nebylo ono!) a Airince, Agáthce, Ashirce, Betynce, Adýskovi a Dylanovi posíláme ještě jednou velku pusu, byli jste úžasní! Ellinko neboj, tobě pusinky 3, jsi pořád naše jediná... :).

Pro více fotografií, za které děkujeme všem páníčkům našich štěňátek, klikněte ZDE.

Separator

Dylan se stává Českým junior šampionem!

08.10.2011

Dylanek si v 10ti měsících na MVP v Českých Budějovicích splnil svým vítězstvím ve třídě mladých podmínky pro udělení titulu Český junior šampion! Od paní rozhodčí M. Gyarfás (HU) si odnesl známku V1, CAJC.

Ellinka byla, přes svou velkou nevoli :), vystavována ve třídě šampionů a odnesla si známku V3. Oboum našim zlatíčkům gratulujeme, máme opravdu velkou radost! Agáthečka tentokrát pouze držela mamince a bráškovi palce, stala se z ní velká slečna :), takže do výstavního kruhu díky své "indispozici" nemohla... Více foto ZDE.

Separator

Ellis se stává ŠAMPIONEM SLOVENSKA!

07.10.2011

Ellince byl oficiálně zapsán titul Šampion Slovenska! No není ten certifikát krásný...

Separator

Betynka a její kamarád Honzík

03.10.2011

Naše princeznička Betynka pozdravuje celou svou psí rodinku i všechny své fandy a posílá pár fotek z dovádění se svým novým psím kamarádem z rodiny - Honzíkem :). Jani, děkujeme.

Separator

Bahatící na výstavách - sobota 24. září

01.10.2011

Krajská výstava  Liberec, rozhodčí: Josef Něměc
Antar Excellent Bahati – V1, Vítěz třídy, Nejlepší mladý

Speciální výstava Retrieverů, Vyhne, SK – rozhodčí: Mr. Martin O´Donoghue (IRL)
Ashira Excellent Bahati – V1, CAJC
Armani Dylan Excellent Bahati – V2

Ashirky rodinka Ashirka - V1, CAJC

Dylan bojuje...
Dylan - V2 Dylan nacvičuje postoj

Fandit přijela z Žiliny i sestřička Airinka (na fotkách níže) s Jánem. Moc děkujeme, rádi jsme Vás viděli!

Obrovské gratulace všem! Jsme na Vás náležitě pyšní a to nejen kvůli výstavám... Pro více foto klikněte ZDE.

Separator

Náš nový kamarád z dovolené...

27.09.2011

Více fotografií naleznete ZDE.

Separator

Dennýskovo léto

20.09.2011

Posíláme moc pusinek Dennýskovi (Argon Excellent Bahati), páníčkům děkujeme za fotografie a tady i pro Vás malá ochutnávka našeho krasavečka z Hradce Králové.

Separator

2 x CAJC pro Dylana! Milujeme Moravu! :)

18.09.2011

Víkend byl opět v duchu výstav, tentokrát nás nalákala Morava a výprava to byla přeúspěšná :)

Sobota: NV Brno, rozhodčí: Mrs. Brenda Hutchinson (GB)

Dylanek - V1, CAJC (z 10ti pejsků) 
Agáthka - V4 (ze 7mi feneček)
- Agi má nádherný posudek, jen byla pro paní rozhodčí zatím příliš dětská :)

Dylan - V1, CAJC Agáthka - V4

Neděle: KV Oslavany, rozhodčí (IRL): Mrs. Catherine Collins (psi), Mr. Aidan T. McKiernan (feny)

Dylanek - V1, CAJC (z 11ti pejsků) 
Agáthka - VD (ze 13ti feneček)

Naše první VD :(. Pan rozhodčí byl přísný, nikomu nic neodpusnil a tak padlo ve třídě mladých 8 známek VD. Agáthko nezoufej, jsi naše princezna a "velmi dobrá" není tak zlé... (poznámka Agáthky: Lucinko, víš že se lhát nemá! :)) Pro fotky z Brna klikněte ZDE, z Oslavan ZDE.

Už jdeme na řadu? Ne, ne, zatím odpočívejte... Dylan - V1, CAJC

Ne, ne, zatím odpočívejte...

Separator

2 x CAJC pro Bahatíky! Milujeme Prešov! :)

12.09.2011

Bahatíci se vystavovali na Národní výstavě v Prešově ve třídě mladých a vedlo se jim výborně! Posuzoval a krásné posudky našim juniorům napsal pan rozhodčí Wojciech Burski, PL . A jak to vše dopadlo?

Armani Dylan Excellent Bahati - V1, CAJC, Vítěz Slovenska mladých
Agatha Excellent Bahati - V1, CAJC, Vítěz Slovenska mladých
Ashira Excellent Bahati - V3

Všem děkujeme za příjemnou společnost dlouhé neděle a Ivaně a Ashirce posíláme ještě jednou gratulace do Smižan.

 

Separator

MVP Mladá Boleslav s výsledkem 1-2-3...

29.08.2011

O víkendu jsme se v kompletní sestavě vypravili na Mezinárodní výstavu psů do Mladé Bolelavi, kde posuzovala Goldeny tentokrát paní rozhodčí Alena Čečrdlová. A jak jsme dopadli? Vše řeknou ve zkratce čísla 1-2-3...

Ellinka - V1, CAC, res. CACIB, třída šampionů (z 5ti přihlášených fenek)
Agátha - V2, třída mladých (z 11ti přihlášených fenek)
Dylan - V3, třída mladých (z 12 přihlášených pejsků)
Antárek - V, třída mladých (z 12 přihlášených pejsků)

Je vidět, že kluci byli gentlemani a nechali si naše psí slečny vychutnat opojné chvíle slávy :). Gratulace a poděkování putují Vendule do Českého Dubu. Antárkova to byla druhá výstava a s přihlédnutím na tento fakt si vedl moc dobře. Má bezchybný posudek, jen musí s paničkou cvičit výstavní postoj, ale Vendy neboj, to rychle zvládnete...

Separator

Dylanův první CAJC!!! Dylanek se stává čekatelem Junior šampiona!

21.08.2011

Dylan a Ashirka měli svou výstavní premiéru ve třídě mladých na MVP DUODANUBE v Bratislavě a vedli si opravdu výborně! Ve velké konkurenci a jako nejmladší účastníci v čerstvých 9ti měsících si vyběhali nádherné ocenění a posudky. A poháry? Tak ty by si zasloužili oba, už jen za statečné přečkání neuvěřitelně horkých dnů...

Dylan - V1, CAJC Ashirka - V2

Sobota 20.8.2011 - rozhodčí: Viera Vítková, SK

Armani Dylan Excellent Bahati - V1, CAJC
Ashira Excellent Bahati - V2

Něděle 21.8.2011 - rozhodčí Eymar-Dauphin byl nahrazen paní Gabrielou Ridarčikovou, SK

Armani Dylan Excellent Bahati - V3
Ashira Excellent Bahati - V3

Ivaně posíláme ještě jednou velké gratulace do Smižan a děkujeme za krásnou prezentaci Ashirky. Moc Vám to holky slušelo!

Separator

Betynčiny prázdniny

17.08.2011

Pokud chcete zaručeně vykouzlit úsměv na tváři a zahnat snad i případné chmury, podívejte se společně s námi na prázdninové fotoalbum Betynky (Arwen Excellent Bahati). Pro všechny fotografie klikněte ZDE.

Rozmary na procházkách ...následné koupáníčko
...česáníčko ...a spinkáníčko :)

Separator

Krajská výstava psů, Kladno - Ellinka - Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIS 2

13.08.2011

V sobotu jsme se vypravili na naší vůbec první krajskou výstavu a to do Kladna. Výstava byla nejdelší, co jsme zažili :(, ale stálo to skoro za těch 8 hodin halového čekání. Vystavovala se naše Ellinka a její chlapeček Woody. A jak dopadli?

Ellis - V1, VT, KV, BIS 2 Ellis BIS 2 Woody - VN1

Maminka se synem Maminka Ellinka

Ellis – V1, VT, KV, BIS 2 (Výborná 1, Vítěž třídy, Krajský vítěz a Best In Show – 2 místo), třída vítězů, rozhodčí: Josef Něměc

Posudek:  4 letá fena, velmi dobrá hlava, nůžkový chrup, hluboký hrudník, velmi dobré postavení i zaúhlení končetin, standardní srst, velmi dobrá prezentace v pohybu i postoji.

Woody  (Andor Excellent Bahati) – VN1, třída dorostu. V odpoledních soutěžích se Woody probojoval ještě do nejužšího výběru pěti nekrásnějších pejsků ze třídy dorostu. Woodíčku, Vašku a Kačko MOC GRATULUJEME! Máte to, ale krásného kluka „Bahaťáčka“ :).

Posudek:  9ti měsíční pes, na svůj věk dobře vyspělý, výborná hlava, nůžkový chrup, velmi dobrá horní a dolní linie, kvalitní srst, velmi dobrý postoj i pohyb, má velkou perspektivu.

Aby radosti nebylo málo, Woodíčej s páníčkem u nás zůstali přes víkend a to bylo legrandy! Ten kdo si myslí, že se do panelákového 2kk se nevejdou 4 Goldeni i s páníkama, je na omylu.  Vejdou a jak! (Tedy po vystěhování pár kusů nábytku… :)). Byl to prima víkend, díky za něj a tady malá ochutnávka i pro Vás. Pro foto klikněte ZDE.

Separator

Doplněno pár restíků z fotografií

06.08.2011

Doplnili jsme pro Vás pár "zapomenutých" fotografií do fotogalerie Picasa. Pro celé album klikněte na jednotlivé fotografie. Příjemné pokoukání :).

Štěňátka v tunelu (4.2.2011) Agáthka a Dylan (10.2.2011)
WT výcvik s Martinem, Karviná KVP a SVP Humpolec, KCHLS Agáthka na MVP - Praha

Separator

U holčiček na Slovensku....

02.08.2011

Předposlední červencový týden jsme se vypravili na návštěvu za naší Ashirkou žijící u vstupní brány Slovenského ráje. Cestou jsme se nemohli nezastavit v Žilině a pořádně pomazlit naší Airinku. Setkání bylo opět bouřlivé, Airinka až neuvěřitelně dojemně reagovala na náš hlas a vítací ceremoniál nebral konce... Po procházce, popovídání s páníčky a "okupování" opět Martinova pokoje (Martine děkujeme :)), jsme se druhý den vypravili směr Smižany, kde už na nás čekala "růžová fenečka" Ashirka.

Byla to první návštěva Ashirky po odjezdu naší malé holčičky na Slovensko... Z Ashiry za tu dobu vyrostla nádherá psí slečna a během našeho 5ti denního pobytu ve Slovenském ráji jsme si všichni dlouhé odloučení řádně vynahradili.

Dceruška Ashirka Maminka Ellinka

Moc děkujeme nejen "Airinkovým" :) - rodině Gubalů, ale i "Ashirkovým" :) - Ivaně a Jarovi za nádherné přijetí, neustálé rozmazlování nás i pejsků, propovídané hodiny, ale hlavně za to, že se nám o holčičky tak krásně starají. Ashirko a Airinko, odjíždíme opět se slzou v oku, bude se nám moc stýskat, ale víme, že se máte nádherně a máte obě svělé rodiny! Dovidenia!!!

Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Ellinka vybojovala titul CAC a CACIB na MVP Košice - Veľká Ida!

23.07.2011

Ellinka se po své "mateřské pauze" opět postavila do výstavního kruhu a na Mezinárodní výstavě psů v Košicích - Veľké Ide si ve třídě pracovní nejen vybojovala V1, CAC a tak splnila podmínky pro udělění titulu Slovenský šampion krásy, ale následně i titul CACIB a tak se naše milá Ellis stává čekatelkou Interšampiona!

Ellinka - CAC, CACIB Dylan - VN, BIS PUPPY

Aby radostí nebylo málo, Dylan si z výstavy odvezl pohár za BIS PUPPY (1. místo za nejkrásnější dorost - pes) a ani holčičky Agáthka a sestřička Ashirka se nenechaly zahambit a ve třídě dorostu si i ony vyběhaly známku VN a nádherné posudky od paní paní rozhodčí - Barbary Krumpak, SLO. Pořadí se ve třídě štěňat a dorostu nezadávalo, takže nebylo vítězů ani poražených, a tak si každý mohl odnést z výstavy jen ty nekrásnější zážitky. Ashirka se navíc v závěrečných soutěžích o BIS PUPPY probojovala do nejužšího výběru 5ti nejrásnějších feneček! Ivaně moc gratulujeme a děkujeme nejen za prima den na výstavě.

Dylan Ashira Agatha

Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Antárek a Dennýsek zabodovali na výstavě!

16.07.2011

Naši kluci zabodovali na dnešní výstavě a mají náš velký obdiv! Ve třídě dorostu, za rozhodcování pana Františka Pasáka, si na NVP v Mladé Boleslavi odnesli nádherné posudky a následné ocenění:

Denny (Argon Excellent Bahati) - VN1
Antar (Antar Excellent Bahati) - VN2

Páníčkům moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci obou juniorů. Antárkova to byla dokonce výstavní premiéra a vedl si (stejně jako Dennýsek :)) opravdu moc dobře.

Denýsek s Veronikou

Antárek s Vendulou

Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Ellinka, Adýsek a Dylan na cvičáku

14.07.2011

Konečně se páníček rozhodl obměnit naši standardní sestavu na cvičák a vzít do skupiny pokročlilých Ellinku. Ta si to náramně užila a dokázala, že ani mateřské povinnosti jí neodvedly od jejích loveckých vlohů. Ellinko jsi ta nejšikovnější! :) Po ranním cvičení pokročlilých přišli na řadu junioři - Adýsek s Dylanem a pod dohledem maminky Ellinky a taktovkou Šárky a Fandy se ani oni neměli za co stydět!

Pro více fotografií, za které děkujeme Šárce, klikněte ZDE.

Separator

Airinka byla moře!

13.07.2011

Angela Airin je naše velká plavkyně, což dokazovala den co den na své první dovolené u moře. A moře jí náramně slušelo! Děkujeme za fotky rodince Gubalů a už se moc těšíme, až Airinku budeme moci za pár dnů opusinkovat osobně :).

Separator

Woody dostal novou chatu :)

09.07.2011

Předminulý víkend jsme prožili společně s naším Woodíčkem ("žlutým" chlapečkem) a jeho velkou rodinou na nové chatě na severu Čech. I přes rozmary počasí, jsme si to všichni náramně užili. Naši nejdražší se věnovali lítání po zahradě, na louce i v záhonech (Agáthka se zamilovala do čersvých jahod...). My dvounouzí si pak užili povídání, grilování, promítání, skákání na trampolíně a tak... Na jeden víkend spoustu aktivit! Rodinko Valešů, moc děkujeme a pokud budete mít stále dostatek odvahy na naši čtyřnohou tříčlennou smršť, rádi zase přijedeme.

Pro více fotek klikněte ZDE.

Separator

Kdo je kdo?

07.07.2011

Malý kvíz pro dlouhou chvíli... Poznáte kdo je kdo? :)

(Nápověda: Woody, Antar, Betynka, Antar, Woody, Betynka s želvičkou). Páníčkům moc děkujeme za fotky.

Separator

Domácí pohoda...

01.07.2011

Byt je sice malý, ale poskládáme se tam všichni :). Na fotkách sourozenecká dvojka Agátha s Dylanem.

Separator

Anděl s ďáblem v těle....

29.06.2011

I takto to může vypadat u některých "Bahatíků" doma... Dnes už můžeme jen hádat, co Agáthku a Dylana rozlobilo v novém čísle časopisu "Svět psů" anebo co chtěl Adýsek upéct paničce z mouky? Jedno je, ale jisté, je dobré mít doma šikovné pomocníky... :)

U nás doma... U Adýska doma...

Separator

Dennýsek a jeho výstavní úspěchy

18.06.2011

V sobotu jsme vyjeli podpořit našeho Dennýska do Hradce Králové, kde se konala 41. Krajská výstava psů. V tu chvíli jsme ani netušili jak krásný den nám Denny přichystá. Po bouřlivém přivítání, stovkách pusinek a několika hodinovém trpělivém čekání na nástup do kruhu si Dennýsek odnesl známku Velmi nadějný 1 a nádherný posudek. Přiznáváme, byla v nás malá dušička, protože pan rozhodčí byl velice přísný, ale Denny nám s Verčou dokázal, že se nebylo vůbec čeho bát :).

A tím to jen začalo... Dennýsek nás později doslova rozplakal, rozplakal štěstím. V závěrečných soutěžích stanul Denny na stupni vítězů s oceněním  „NEJLEPŠÍ DOROST“ 41. Krajské výstavy, HK! Konkurence byla veliká, nevíme přesně kolik pejsků nastoupilo do kruhu s Dennýskem, ale přihlášeno na výstavu do třídy dorostu (pokud počítáme max. 1 přihlášenou fenku a 1 psa z každého plemene) jich bylo přes 60... A Denny, takový úspěch už se počítá! :)

Denny (Argon Excellent Bahati) – třída dorostu VN1, NEJLEPŠÍ DOROST výstavy, rozhodčí: Pavel Šulcek

7 měsíční pes výborné tělesné stavby, správně modelovaná samčí hlava, tmavé oko, nůžkový skus, správně nasazené slecho, výborná linie krku, správně dlouhý, pevný hřbet, správná hloubka hrudníku, správné nasazení prutu, výborná mechanika pohybu, správně kvalitní srst, milá povaha.

Veliké gratulace putují Verče, Vendy a Jirkovi. Díky za krásný den. Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Procházka s Betynkou

18.06.2011

Minulou neděli jsme si udělali prima procházku v Příbrami a s kým jiným v těchto končinách, než s naší princezničkou Betynkou. Počasí nám přálo, páníčci probrali co nového a  štěňátka objevila skělý lesní potůček... :). Cestou domů jsme si všichni mohli zazpívat "Čtyři čuníci jdou, v řadě za sebou....la, la, la, la, lá, la....". A kdo, že byli ti čuníci? Podívejte se do fotogalerie Betynky. Klikni - ZDE.

Za krásný den a stejně krásnou fotodokumentaci děkujeme Janě, Romanovi a Betynce. Betynka by si nemohla přát lepší páníčky!

Separator

Když se nejde k rybníku, vyřeším to sám!

16.06.2011

Náš malý Dennýsek má vždy řešení... Voda jako voda! :) Pusinky putují do Hradce Králové a Dennýsku, v sobotu jim to na výstavě pěkně ukaž! :)

Separator

Štěňátka nám rostou...

12.06.2011

Děkujeme všem páníčkům našich štěňátek za pravidelné zprávy a fotografie jejich/našich :) zlatíček. A tady malá "ochutnávka" i pro Vás.

Celá maminka Ellinka... Angela Airin...

Adýsek si zpříjemňuje horké dny na pískovně. Vodu prostě milujeme! A všichni!

Ashirka se svou parťačkou na lumpárny Ginou Ashirka babysitter  :)

Separator

Pozdravy od Artíka a Antárka

01.06.2011

Pozdravy z Českého Dubu posílá Antárek, náš "světle modrý" chlapeček...

Z Prahy pak putují pozdravy od Artushe, našeho "tmavo zeleného" chlapečka...

Separator

BIS PUPPY - Dylan má svůj 1. pohár

29.05.2011

V sobotu jsme vyrazili směr Konopiště, kde se konala Oblastní výstava retrieverů pořádaná Retriever Klubem. V tu chvíli jsme ještě netušili, jakou radost nám výstava přinese. Velice příjemná atmosféra, krásné prostředí a spousta našich kamarádů.... A hlavně naše šikovné dětičky :)

Agáthka (Agatha Excellent Bahati) - VN1
Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) - VN1 a BIS PUPPY
- nejkrásnější pes ze třídy dorost z celé výstavy

Agáthka Dylan

Obě naše zlatíčka se vystavovala ve třídě dorostu, kterou posuzoval pan Marian Novák (SK)

Agáthka: 6 měsíční fena, dobře stavěná s pevným hřbetem, výborná mechanika pohybu.

Dylanek: 6 měsíční pes s typickou hlavou, pevný hřbet, výborné úhlení předních a zadních končetin, výborná mechanika pohybu.

Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Víkendové výstavní radovánky

22.05.2011

Aby výstav nebylo málo, rozjeli jsme se tentokrát do Litoměřic. Během obou dnů se na nás usmálo velké štěstí a tak jsme domů vezli hned 4 vítězné :) posudky. Bráškové Woody a Denny se také nenechali zahambit, takže všem MOC GRATULUJME! Máme z Vás radost!!!

Sobota - 21.5, Národní výstava psů - posuzovala paní Beate Ting (D)

Agatha Excellent Bahati - VN1
Armani Dylan Excellent Bahati - VN1
Andor Excellent Bahati „Woody“ - VN2

Neděle - 22.5, Mezinárodní výstava psů - posuzovala paní Sigrid Holzer (A)

Agatha Excellent Bahati - VN1
Armani Dylan Excellent Bahati - VN1
Argon Excellent Bahati „Denny“ - VN3

Od paní Holzer máme pro Dylana překrásný posudek, Dylan si jí evidentně získal :)

6ti měsíční velmi pěkný mladý pes, excelentní hlava, super oči a skus, pěkná horní i dolní linie, pěkná pevná hruď, korektní v pohybu. Je fantastický! Velmi pěkný pohled.

Agáthka pro změnu:

6ti měsíční elegantní fenka, z dobrého vrhu, pěkná hlava, pěkný pigment, dobré zuby, elegantní vrchní linie, pěkné úhlení zadní i přední, velmi milý výraz, dobrý pohyb.

Separator

Pozdravy od Dennýska

19.05.2011

Nemůžeme se nepodělit o krásné fotky Dennýska (Argon Excellent Bahati). No, řekněte, není to fešáček? Verčo, děkujeme za fotky a těšíme se v neděli v Litoměřicích..

Separator

XX. Mezinárodní výstava psů CACIB, Letňany

14.05.2011

Seznamování s halovým výstavním prostředím proběhlo v Praze na výbornou. Třídu štěňat posuzovala paní Linda Voláriková (SK) a takto jsme dopadli:

Armani Dylan Excellent Bahati - VN1
Agatha Excellent Bahati - VN2

Fotit v halách pořád neumíme :), takže přikládáme staro-nové fotografie z Humpolce, Jani děkujeme za ně.

Dylan Agáthka

Separator

Nostalgické poohlédnutí...

11.05.2011

Do fotogalerie jsme přidali fotografie z loučení štěňátek. Ani se nám tomu nechce věřit, čas tak letí... Takže si s námi dejte trošku nostalgie ač tentokrát už bez moře krokodýlých slz... Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Klubová a Speciální výstava retrieverů KCHLS, Humpolec

10.05.2011

O víkendu jsme se zúčastnili dvoudenní výstavy v Humpolci a užili si nejen výstavní úspěchy, ale i další příležitost na setkání části naší velké rodiny - Woodíka, Adýska, Agáthky, Dylana a Ellinky. Štěňátka si vyběhala nejen nádherná umístění, ale i krásné posudky od zahraničních rozhodčích. Všem moc gratulujeme!!!

Sobota 7.5.2011 - Klubová výstava retrieverů KCHLS
Třída štěňat, rozhodčí: fenky - Mr. Arnold Ryder (UK), psi - Mrs. Sussanna Höger (A)

Agatha Excellent Bahati - VN1
Armani Dylan Excellent Bahati - VN2
Andor Excellent Bahati „Woody“ - VN3
Adys Excellent Bahati - N

Nejsme jedni z těch, kteří by si stěžovali na posuzování rozhodčích, ale nedá mi neokomentovat zbytečně přísný přístup paní Höger v hodnocení štěňátek. Nikdy jsme se nesetkali se situací, která nastala v sobotu, kdy např. v kategorii dorostu dostalo 6 štěňat z 9 známku „Nadějný".  Jsou opravdu štěňátka tak nedokonalá, že si toto zasloužila? Jsou to přece ještě mimina, ve vývoji, v růstu, bez hrubých vad... Je opravdu nutné takto „školit“ a demotivovat nadšené páníčky našich budoucích nadějí? No, každý máme právo na svůj názor...

Dylan Agáthka

Neděle 8.5.2011 - Speciální  výstava retrieverů KCHLS
Třída štěňat, rozhodčí: fenky - Mrs. Joyce Ryder (UK), psi - Mr. Karlo Bala (Serbia)

Agatha Excellent Bahati - VN2
Armani Dylan Excellent Bahati - VN1
Andor Excellent Bahati „Woody“ - VN2

Woody a jeho rodina Dylan, Agi, Woody Dylan, Agi a naše maličkosti

Další fota naleznete ZDE.

Separator

Další fotky z výcvikového tábora...

05.05.2011

Krásné fotky od Jany a Romana k nahlédnutí ve fotogalerie Betynky - klikněte ZDE. Nádhera, nádhera!

Separator

Setkání štěňátek aneb jarní výcvikový pobyt v Malém Ratmírově (28.4 - 1.5.2011)

04.05.2011

Naši "Bahatíci"

Minulý týden jsme se zúčastnili prodlouženého výcvikového víkendu pořádaného CHS Chlupaté štěstí v Malém Ratmírově. Účast našich malých „Bahatíků“ byla hojná, takže v sestavě Agáthka, Airinka, Betynka, Adýsek, Antárek, Dylan a Ellinka jsme společně zažívali naše první výcvikové dobrodružství v podobě štěněčí školičky. Pod taktovkou pana Maříka jsme naše ratolesti i nás :) učili poslušnosti, seznamovali se s vodou a usměrňovali psí hrátky v táboře, které by jinak nebraly konce. Moc děkujeme všem, kdo se mohli zúčastnit, děkujeme za jejich obětavost, dobrou náladu, vytvoření skvělé atmosféry a hlavně děkujeme za umožnění našim malým „Bahatíkům“ se po 3 měsících odloučení opět společně vidět.

Dík patří i CHS Chlupaté štěstí za skvělou organizaci a za to, že nás vzali mezi sebe :).

Na naše „dovádění“ se můžete podívat ZDE. Martine, děkujeme za focení.

Separator

Procházka v Milíčovském lese

04.05.2011

Dlužíme Vám ještě obrázky z procházky v Milíčovském lese a děkujeme opět CHS Dog Miracle za dech beroucí fotorgarie. Více ZDE, celé album si pak můžete prohlédnout ve fotogalerii CHS Dog Miracle ZDE.

Separator

Velikonoční výlet na Lipno

03.05.2011

Velikonoce jsme si tentokrát užívali s kamarádama Albinkou a Akubou na chaloupce na Šumavě. Počasí nám přálo a tak se jelo "pilovat" plavání i na Lipno. Na naše společné dovádění u vody se můžete podívat ZDE.

Separator

Víkend s Adýskem

02.05.2011

Předminulý víkend jsme strávili ve společnosti Adýska a jeho paničky Šárky. Štěňátka toho stihla opravdu hodně! Od návštěvy nákupního centra Flora, posezení v kávárně (socializovat se musí pořád :)), procházku i cvičení v lese, obídek v pizzérii, až po první jarní koupání a dovádění na pískovně. Vše jsme pro Vás dokumentovali a ve fotogalerii nejdete výsledek - klikněte ZDE. Adýsku, posíláme pusinku, Šáry, brzy dáme repete, když se ty naše děti tak milují.

Separator

U Airinky doma aneb výlet do Žiliny

01.05.2011

Druhý dubnový víkend byl v duchu velkého cestování za naší sestřičkou Angelou Airin, která si užívá se svou báječnou rodinou v Žilině. Celé dva dny byly plné rozmazlování (jak pejsků tak páníčků :)), nádherných procházek v horách a nekončícího dovádění našich juniorů. I na výcvik přišla řada a musíme pochválit Airinku, je to neuvěřitelně šikovná a bystrá psí slečna. Z celého srdce děkujme rodině Gubalů za nádherný víkend a za to, že se Airince všichni tak věnujete. Má ráj na zemi! Fotky najdete ZDE.

Separator

Mezinárodní výstava psů - České Budějovice

23.04.2011

Máme za sebou výstavní premiéru a všechna naše zúčastněná štěňátka byla šikovná a zvládla vše na výbornou, tedy na známku Velmi nadějnou :). Pan rozhodčí Z. Antonovič bohužel ve třídě štěňat nezadával pořadí, takže nebylo vítězů ani poražených, ale velkou pochvalu jsme dostali a posudky máme moc pěkné.

Agatha Excellent Bahati - VN

Tmavé oko, nůžkový skus, ve vývinu, ušlechtilá hlava, středně dlouhý krk, korektní stavba těla, pohyb odpovídá věku, korektní úhlení končetin, milá povaha.

Armani Dylan Excellent Bahati - VN

Tmavá barva oka, nůžkový skus, elegantní 5ti měsíční pes, ještě ve vývinu. Typická hlava, středně dlouhý svalnatý krk, milá povaha, výborná prezentace v kruhu, korektní úhlení končetin, standardní osrstění.

Adys Excellent Bahati - VN

Tmavá barva oka, nůžkový skus, 5 měsíců, nadějný pes. Středně silná kostra, ještě ve vývinu, typická hlava, elegantní krk, správná linie, správný pohyb v kruhu.

Děkujeme kamarádům za milou společnost a Šárce za krásnou prezentaci Adýska, byla to i její výstavní premiéra a vyvedla se! Foto ZDE.

Separator

Procházka s Betynkou

07.04.2011

Využili jsme nádherného jarního počasí na procházku s Betynkou. Štenda se vylítala, páníčci popovídali a Betynka nemohla spustit očka z maminky Ellinky. Nakonec si všichni vzorně zacvičili a ukázali, jak šikovná jsou štěňátka pod vedením svých páníčků. Na fotky z procházky se můžete podívat ve fotoalbu Betynky ZDE.

Separator

Poslední březnový víkend plný zážitků

05.04.2011

Celý víkend byl opět ve znamení našich štěňátek. Začali jsme návštěvou Artushe, našeho „tmavo zeleného“ chlapečka. Vítání, honičky, štěněčí okousávání, prozkoumávání zahrady, noční „bojovka“ za výhledem rozzářené Prahy...To vše jsme stihli během jednoho večera a náramně si to užili. Míšo a Honzo, děkujeme za krásný večer. Artíku, máme to blízko, takže brzy zase přijedeme. Se sourozencema je velká legranda, co? :)

Sobotu se vyrazilo směr Hradec Králové. Tam na nás čekal náš velký mazel Dennýsek (Argon), „tmavo modrý“ pejsek. Byla to nádhera! Bouřlivé přivítání všech, procházka v lese,  ochutnávání kytiček na zahradě :), seznámení s kočičkou a pro páníčky rozmazlování řízečky a bábovkou. Moc těžko se nám odjíždělo, pusinky od Dennýska a loučení nebralo konce... Vendo, Veroniko a Jiří, děkujeme nejen za krásný den, ale i Dennýska. Jsme rádi, že Vás má!

V neděli byl v plánu cvičák s Adýskem, ale jeho panička zalehla se chřipkou a Agátka měla zase nateklé dásničky z přezubování, tak jsme do Koloděj výjimečně vyrazili sólo - pouze s Dylanem. Kluci byli šikovní, počasí nám také přálo. Šáry, brzy se uzdrav, ať se můžeme zase s „dětičkama“ vidět.

Pro všechny fotky z víkendu klikněte ZDE.

Separator

Oslava Ellis 4. narozenin

04.04.2011

Přidali jsme fotky z Ellinky narozenin. Klikněte ZDE.

Separator

Ellinka děkuje gratulantům za milá blahopřání a tady dvě pro radost za všechny...

31.03.2011

Separator

ELLINKO, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM 4. NAROZENINÁM!

30.03.2011

Milá Ellis, mysleli jsme, že víc milovat už Tě nejde, ale ono to jde! Děkujeme za to, že tu jsi pro nás, děkujeme za tvá krásná štěňátka i za to jak skvělá jsi máma a hlavně děkujeme za každodenní radost, kterou nám dáváš! Jsi naše sluníčko, jsi náš motor života, jsi naše všechno! Jsi jedinečná!

Separator

Woody prvně na cvičáku

28.03.2011

Minulý víkend vyjela část naší rodinky za Woodíčkem. Čekal ho první cvičáček, tak jsme museli být u toho. Woodík i jeho páníček byli moc šikovní, vše zvládali na jedničku. „Cenzurou“ prošel i pan cvičitel :), takže kluci, jen tak dál!

Separator

U Betynky (Arwen) doma aneb výlet do Plzně

13.03.2011

Opět Vám dlužíme pár foteček z výletění z posledního únorového víkendu. Naše cesta tentokrát směřovala za slečnou "fialovou" - Betynkou do Plzně. Všichni jsme si náramně užili dovádění v lese, pózování na pařezech, ochutnávky prvního "podpapíráka" - ach ta naše čuňátka :), hraní s plyšákama a honění myšky na kolečkách, ale to už pěkně v teplíčku u Betynky doma. Jani a Romane, děkujeme za super neděli a i za to, že je Betynka Vaše všechno... Fotografie ZDE.

Separator

Výlet do CHS Grand Illusions

13.03.2011

Využili jsme návštěvy Plzně a navštívili naše kamarády z CHS Grand Illusions. Přivítání 5ti členné smečky Goldenů bylo bouřlivé, zrmzlinový pohár rozmazlující a povídaní nebralo konce. Abinka i Tamík si s našema zlatíčkama ihned padli do oka, takže opět krásně strávených několik hodin. Škoda jen, že ten čas tak letí... Anet děkujeme a už se těšíme na příště. Něco málo fotek ZDE.

Separator

Ashirka na koberci slávy...

08.03.2011

Přidáváme ještě dodatečně pár fotek naší Ashirky z Mezinárodní výstavy psů - EAST CUP, 18. - 20.02.2011. Ivano, ještě jednou gratulujeme, Ashirko, posíláme velkou pusu na Slovensko!

Separator

Naše nová rodinka

05.03.2011

Dovolte nám představit naší novou rodinku. Prosím, žádné komentáře, že jsme blázni, to už víme všichni :). Jak jsme jednou už napsali: „Člověk míní, život mění…“. Přivítejme v naší velké rodině Agáthku a Dylana.

Separator

Naše nová rodinka v letu...

05.03.2011

Separator

Prvně na cvičáčku

05.03.2011

Dnes byl náš velký den. Za slunného sobotního počasí jsme vyrazili na náš první cvičáček do Koloděj. Bahatíků byla ve skupince miminek převaha a ve složení Agáthka, Adýseka a Dylan se vzorně plnily první povely pod zraky ostatních, hrálo se a dovádělo, koukalo na koníčky a zase se cvičilo... A ač jsme byli nejmladšími žáčky, ostudu jsme si neutrhli a už se těšíme na další lekci. Fotit se bohužel nestihlo, volné ruce paničky jako za dob Ellinky už volnýma nejsou, takže na fotky si musíme počkat na jindy. No, velká rodina je velká rodina!

Separator

Výlet do CHS Dog Miracle

24.02.2011

Neděle byla ve znaku malých labradořích miminek, společných hrátek, dovádění na zahradě, nového pískoviště a hlavně setkání s kamarádama. To vše pod střechou CHS Dog Miracle. Moc děkujeme, byl to den na který se nezapomíná! Pro nádherné fotografie, za které děkujeme Petrovi a Danče, klikněte ZDE.

Separator

U Antárka doma aneb výlet do Českého Dubu

23.02.2011

O minulém víkendu jsme zajeli na návštěvu pro změnu za našim "světle modrým" chlapečkem - Antárkem. Jelikož jsme hlídali na pár dnů Adýska, přijeli jsme opět ve velké sestavě. Co dodat? Dovádění a spontánní radost ze shledání nebrala konce, maminka, sestřička, bráškové.... Z Antárka roste nádherný a chytrý chlapeček (jak jinak, že?) a my jen můžeme poděkovat milujícím páníčkům Vendule a Zdeňkovi i jejich rodině za vstřícné přijetí a bezva den. Na radostné dovádění se můžete podívat ZDE.

Separator

Ashirka - 2. NEJKRÁSNĚJŠÍ ŠTĚNĚ výstavy (MVP EAST CUP 2011, SK)!

21.02.2011

Naše malá “slečna růžová” - Ashira Excellent Bahati měla ve svých 3 měsících svou výstavní premiéru a vedla si ohromně! Se svou paničkou si vyběhala nejen VN1, ale hlavně pak ve velké konkurenci všech štěňátek cenu 2. nejkrásnější štěně celé výstavy! Ashirko máme z tebe ohromnou radost, Ivanko, gratulujeme a jen tak dál!

Mezinárodní výstava psů - EAST CUP, 18. - 20.02.2011 se tentokrát konala v Košicích a Golden retrievery posuzoval pan Damir Skok z Chorvatska.

Separator

Štěňátka Labradorů

19.02.2011

V případě, že jsou Vaší srdeční záležitostí Labradoři, nesmí Vám uniknout CHS Dog Miracle, kde mají posledního nádherného chlapečka ze zahraničního, velice perspektivního krytí. Pro více informací klikněte ZDE.

Separator

U Woodyho doma aneb výlet do Varnsdorfu

03.02.2011

O víkendu jsme zajeli na návštěvu za našim "žluťáskem" - Andorkem ala Woodym. Cesta byla dlouhá, ale stála za to! Shledání dojemné, ani minuta zaváhání kdo je kdo a hrátky nebraly konce... V obýváku, kuchyni, pokojíčkách, v parku, v lese a pak zasloužený společný odpočinek v pěti. Těžko, přetěžko se nám odjíždělo... Velké díky naší nové rodince ve Varnsdorfu - Katce, Vaškovi, Haničče a Vašíčkovi, byli jste úžasní a odvážní :). Na naše zážitky v obrazech se můžete podívat ZDE.

Separator

Nové fotky štěňátek - 10. týden

02.02.2011

Do fotogalerie přidány nové fotky štěňátek z desátého týdne. Více ZDE.

Separator

Portréty štěňátek

19.01.2011

Aby toho nebylo málo, tak další fotodokumentace našich malých modelů a modelek. Focení jim šlo výborně, pohovky se nemohla nabažit... Více ZDE.

Separator

Štěňátka 7.- 8. týden

18.01.2011

Do fotogalerie jsme přidali fotky štěňátek z 7. a 8. týdne. Více ZDE.

Separator

Lednová videa

15.01.2011

Pro zpříjemnění víkendu jsme Vám přidali do fotogalerie část lednových videí - papání, lupmačení, seznámení se se sněhem. Příjemnou zábavu. Více ZDE.

Separator

Štěňátka a jejich jména

12.01.2011

Po kratší odmlce pár novinek z naší CHS. Štěňátka se nám začínají rozutíkávat do svých nových domovů. Mají se skvěle, dostáváme od nových páníčků informace o jejich velké cestě, první noci, papání, spiknání, učení prvních povelů, mazlení, no prostě o všech všedních radostech, za které MOC DĚKUJEME!

Dlužíme Vám ještě jména našich miminek, tak tady jsou: holčičky - Agatha, Angela Airin, Arwen, Ashira, chlapečci pak - Adys, Andor, Antar, Argon, Armani Dylan a Artush. Fotodokumentace a více o nových domovech našich miminek za pár dnů... Loučení není jednoduché, stesk veliký, doma v menším počtu nějak prázdno....

Separator

Štěňátka a sníh

06.01.2011

Štěňátka si užívala krátké hrátky na sněhu... Radost ze sněhu jim nezkazil ani fakt, že páníčci mají jen 2 páry rukou, takže ven nechodí celá psí jedenáctka, ale jde se pěkně po dvojicích. Více ZDE.

Separator

Postoje - 6,5. týden

06.01.2011

Dlužíme Vám ještě fotky z druhého pokusu postojů z 6,5 týdne. Všechna štěňátka ZDE.

Separator

Máme to statečná štěňátka!

03.01.2011

Víkend byl ve znamení návštěv, mazlení, druhého výletu za panem doktorem a s ním spojené cestování autem. Naše poznatky: štěňátka jsou pořád neuvěřitelně společenská, veselá a mazlení nemají nikdy dost. Štěňátkům nedělá sebemenší problém delší cestování autem, pana doktora vítají bujarým vrtěním ocásků (že by si na něj pamatovala? Ano, je to ten, který na ně koukal už v bříšku!) Štěňátka jsou neuveřitelně statečná! Všechna poznala na vlastní kožíšek očkovací a čipovací jehlu a ani jedno nezaplakalo! Máme to, ale krásná, zdravá, chytrá, veselá a teď i statečná štěňátka! :)

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks