Dennýsek a jeho výstavní úspěchy

18.06.2011

V sobotu jsme vyjeli podpořit našeho Dennýska do Hradce Králové, kde se konala 41. Krajská výstava psů. V tu chvíli jsme ani netušili jak krásný den nám Denny přichystá. Po bouřlivém přivítání, stovkách pusinek a několika hodinovém trpělivém čekání na nástup do kruhu si Dennýsek odnesl známku Velmi nadějný 1 a nádherný posudek. Přiznáváme, byla v nás malá dušička, protože pan rozhodčí byl velice přísný, ale Denny nám s Verčou dokázal, že se nebylo vůbec čeho bát :).

A tím to jen začalo... Dennýsek nás později doslova rozplakal, rozplakal štěstím. V závěrečných soutěžích stanul Denny na stupni vítězů s oceněním  „NEJLEPŠÍ DOROST“ 41. Krajské výstavy, HK! Konkurence byla veliká, nevíme přesně kolik pejsků nastoupilo do kruhu s Dennýskem, ale přihlášeno na výstavu do třídy dorostu (pokud počítáme max. 1 přihlášenou fenku a 1 psa z každého plemene) jich bylo přes 60... A Denny, takový úspěch už se počítá! :)

Denny (Argon Excellent Bahati) – třída dorostu VN1, NEJLEPŠÍ DOROST výstavy, rozhodčí: Pavel Šulcek

7 měsíční pes výborné tělesné stavby, správně modelovaná samčí hlava, tmavé oko, nůžkový skus, správně nasazené slecho, výborná linie krku, správně dlouhý, pevný hřbet, správná hloubka hrudníku, správné nasazení prutu, výborná mechanika pohybu, správně kvalitní srst, milá povaha.

Veliké gratulace putují Verče, Vendy a Jirkovi. Díky za krásný den. Pro fotografie klikněte ZDE.

 

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919