Starší novinky 2015

Další krásné zdravotní výsledky DKK/DLK štěňátek po našem Dylankovi!

01.04.2015

Další krásná zpráva přišla z CHS Pražský klenot! 2 sestřičky (Cherry a Chilly) ze spojení našeho Dylanka a Connie Pražský klenot obrdžely od MVDr. M. Snášila vynikající výsledky RTG kyčlí a loktíků! Cherry Pražský klenot: DKK B/B, DLK 0/0, její setřička Chilly Pražský klenot: DKK A/A, DLK 0/0! Majitelům moc gratulujeme a holčičkám posíláme velké pohlazení!

Tak už to konečně všichni vědí?
Tady byla mrňata ještě mrňaty :)

Separator

Cherrynka si zapózovala v létě na zahradě i s tatínkem a maminkou. Moc jim to spolu všem třem slušelo!

Separator

Dylankova dcera - Lillinka - DKK A/A, DLK 0/0, OCD - negativní!!!

10.03.2015

Nádherná zpráva z Liberce! Dylankova dcera Lillinka - Infinity Pražský Klenot (Multi CH & C.I.B. Armani Dylan Excellent Bahati x Dorotka Pražský klenot) se může pyšnit nejlepším výsledkem: DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní!!! Moc gratulujeme, máme ohromnou radost! Lillinko, posíláme tobě i celé rodince velkou pusu!

Jupííí, nulky jsou doma! Ano, ano, na tyto krásné nožičky to platí!

Separator

A ještě pár foteček Lillinky se svou rodinkou, jó, dobré geny jsou dobré geny :). První fotka: Lilly řádí s babičkou Ellinkou, na druhé se pózuje s tatínkem Dylankem a svou paničkou, třetí opět s babičkou Ellinkou a tetou Agáthkou a čtvrtá nepotřebuje komentář, prostě Lillinka k zulíbání, naše zlato, naše princeznička.

Separator

Pozdravy od Maxe - Dylanka prvorozeného syna

11.02.2015

Přišly nám zasněžené pozdravy od Maxíka (Armani Magic Maxim Velvet Meadows). Z Maxe už je kus chlapa, který si s paničkou a svojí smečkou užívá každodenních zimních radovánek. Maxíku, pošli nám kousek snížku do Prahy nebo paničce uděláme přepadovku u Vás :))). Jani, děkujeme za pozdravy i za to, jak se o prvorozeného chlapečka staráš, je to báječný kluk a navíc mu to moc sluší! Posíláme pusu od naší rodinky.

Armani Magic Maxim Velvet Meadows (C.I.B.,JCH,CH Armani Dylan Excellent Bahati x Funny Gold od Gallasů) Věk: 2 roky, DKK - A/A, DLK - 0/0.

Separator

Je libo čičinku?

23.01.2015

Nezapomenutelný zážitek! V hlavní roli tentokrát slečna Ája... Opravdu lev? Ano, ano, lví slečna a jaká!!!

Plyšová kravička byl dárek od naší Ellinky (Ellis neboj, koupíme novou :)). Trošku hraní, pak mléčná svačinka, pusinka a dobrou noc, ty naše slečno úžasná!

Pro více fotografií klikněte ZDE, i když tentokrát bez našich hafíků, ale to se dá pochopit, že? :)

Separator

Vánoce u Adýska a společná novoroční procházka

16.01.2015

Adýsek si s paničkou Šárkou zase o Vánocích moc užívali! Vyřizujeme jejich pozdravy a tady pár fotografií...

Foťák nemohl chybět ani na 1. společné procházce v novém roce, i když tentokrát jen s "prckama" - Agáthkou, Adýskem a Dylankem. Maminka Ellinka si tou dobou užívala s páníčkem přírody v revíru. Pro více fotografií klikněte ZDE, Šáry, moc děkujeme!

Separator

PF 2015

01.01.2015

Celá naše smečka Vám všem přeje krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, pohody, štěstí a kopec (nejen) psí lásky k tomu!!! Vaše Ellinka, Agáthka, Dylanek a dvounožci - Lucka & Fanda

Separator


chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks