Starší novinky 2014

Šťastné a veselé!

24.12.2014

Celá naše smečka Vám všem přeje krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, pohody, štěstí a kopec (nejen) psí lásky k tomu!!! Vaše Ellinka, Agáthka, Dylanek a dvounožci - Lucka & Fanda

Separator

Krásné 1. narozeniny, štěňátka od Dylanka a Dorotky!

20.12.2014

Dnes se chystá další oslava v CHS Pražský klenot! Tentokrát oslavují zlatíčka od Dylanka a Dorotky! Děti naše, přejeme Vám ty nejkrásnější 1. narozeniny, krásnou oslavu se spoustou dárečků, hodně zdraví, lásky a dobrodružství po boku svých nejmilejších. Pusu od tatínka Dylanka a ještě jednou HAPPY BIRTHDAY!

Separator

Moc krásný den s Retriever Real

17.12.2014

Poslední listopadovou sobotu jsme se vydali s Dylankem do Újezda nad Lesy, kde se konal soutěžní den s Retriever Real. Ellinka a Agáthka byla tentokrát s páníčkem v revíru, Dylanka jsem si uprosila nechat doma :), abychom mohli hájit barvy Bahatíků, potkat se s kamarády a fandit Dylankovým dětem Zeta Ori.

A jak to dopadlo? Dylanek si obhájil svou zlatou medaili z loňska, je to můj šikulka největší a Fando neboj, nezkazila jsem Ti žádné povely :). Naše nevlastní sestřička Sunny si odnášela bronz, moc jí to šlo a pyšný byl táta Dylan i na svoje nejmladší dětičky (v kategorii štěňátek a ve věku necelých 5ti měsíců): 3. místo - Arrowšek, 4. místo - Majky a 7. místo dceruška Megginka. Všichni byli úžasní, ještě jednou moc gratulujeme a děkujeme za krásný den.

Dylan s dceruškou Meggie Unavený tatínek... :)

Separator

Krásné 1. narozeniny, štěňátka od Dylanka a Amy!

16.12.2014

O den později se slaví u štěňátek Dylanka a Amy z CHS Dream Friend! Zlatíčka naše, i Vám přejeme ty nejkrásnější 1. narozeniny, hodně lásky, zdravíčka a dobrodružství ve svých rodinách. Spoustu dárečků a pusu od tatínka Dylanka k tomu! 

Separator

Krásné 1. narozeniny, štěňátka od Dylanka a Connie!

15.12.2014

Dnes oslavují štěňátka Dylanka a Connie z CHS Pražský klenot své 1. narozeniny! Přejeme jim jen to nejlepší, krásnou oslavu, hodně dárečků, láskyplnou náruč páníčku a od tatínka Dylana posíláme velkou pusu!

Separator

Tři čertíci a žádný andílek? Není možná!

05.12.2014

Mikuláš přišel i k Bahatíkům! Přišel sám, čertíci na něho čekali u nás :). Vyštěkali loveckou píseň "Vítáme Vás", ukázali jak aportují, přidali k tomu pusu a hned byla nadílky plná sedačka! Teď jen pro koho je co, že ano?

Pro více fotografií klikněte ZDE, bohužel tentokrát z bytu nic moc kvalita :(.

Separator

Dylankovi pracanti!

01.12.2014

Pár fotografií z víkenďáku z Milovic, kde Dylankova štěňátka pilně trénovala pod vedením Táňi Incedi. Parádní akce, šikovní všichni!!! Za fotografie děkujeme Petrovi a Daně Benešovým! Pro více snímků klikněte ZDE.

Bylo pěkné vidět tolik lásky, energie a krásy na jednom místě. Sourozenci Zeta Ori (Dylan & Amira z Jilníku) měli převahu, ale zase starší sestřička z tatínkovi strany (Dylan & Dorotka Pražský klenot) vydala za dvě :).

Separator

A nakonec jedna společná...

Separator

Tak trochu jinak...

30.11.2014

Všední procházka s nevšedním fotografováním... Krásné a dramatické zároveň, že? Ať žije experimentování!

K tomu ještě pár myšek na vyhrabání, pamlskovník na stromě a den je hned plný dobrodružství :)

Separator

4. narozeniny našich nejmilovanějších Bahatíků!

15.11.2014

Naše štěňátka dnes slaví své 4. narozeniny! S maminkou Ellinkou jim všem z celého srdce přejeme krásnou oslavu, hodně zdravíčka, spoustu dárečků a věčně otevřenou náruč páníčků! Agáthko, Airinko, Ashirko, Betynko, Adýsku, Antárku, Artushku, Dennýsku, Dylanku a Wooďáčku, VŠECHNO NEJLEPŠÍ a pusu k tomu!

Separator

K radosti stačí málo...

08.11.2014

Krásná procházka s nejmilovanějšími po boku a novým super pamlskem... Konečně s něčím, co naši ještě neznali a to je co říct :). Taková maličkost a jakou udělá radost! Nádherný den s naší nejmladší generací!

Separator

Všechno nejlepší k 2. narozeninám do CHS Velvet Meadows!

06.11.2014

Dylankova štěňátka z CHS Velvet Meadows oslavují dnes své 2. narozeniny! My jim všem přejeme hodně zdravíčka, lásky, krásných procházek, spousta dárečků k dnešní oslavě a velkou pusu k tomu!

Separator

Dylankův výstavní víkend - 2x MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ, Praha

03.11.2014

Nemáme výstaviště Letňany moc v oblibě, ale letos jsme udělali výjimku a na zahraniční rozhodčí jsme Dylanka přihlásili. Dylanek zazářil, a ač si svůj temperament očividně šetřil až na mimo výstavní kruh :), vyběhal si s páníčkem ve velké konkurenci třídy šampionů 2x res. CAC a v neděli dokonce i titul res. CACIB!!!

Sobota - 1.11.2014 - třída šampionů (7 pejsků) - V2, res. CAC - změna rozhodčí: S. Holzer (A) Posudek: Pes excelentní v typu, super proporce hlavy, elegantní hřbet, korektní úhlení, kompaktní trup, kvalitní srst, prostorný a korektní pohyb.

Neděle - 2.11.2014 - třída šampionů (8 pejsků) - V2, res. CAC, res. CACIB - rozhodčí: H. Rosenberg (SWE) Posudek: Samčí, velmi dobrý typ, dobrá hlava a předvedení, trochu kulatější obličej, dobrá barva, dobrá ramena, dobré tělo, dobrá hruď, dobrá záda, dobrý v pohybu, dobrá srst.

Musíme se přiznat, že od velmi přísného pana rozhodčího Rosenberga, nám ke štěstí už stačila jen známka "Excellent". Titul res. CAC a res. CACIB byla neočekávaná třešnička na dortu...

Separator

Na výstavě se prezentovala ve třídě mladých i Dylankova dcera Májinka - Britney Sweet Albipolis, která po oba dva dny zasáhla do pořadí vítězů. První den a k velké radosti nás všech, si vyběhala známku V4 (11 feneček) a v neděli dokonce stříbrnou příčku - V2 (9 přihlášených feneček)!!! Jani, gratulujeme, moc Vám to slušelo! Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Dylankova dcera - Brendička - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD - negativní!!!

24.10.2014

Dylankova další dcera, tentokrát Brenda Sweet Albipolis (Esmeralda Misantos "Barunka" x Armani Dylan Excellent Bahati ), má DKK 0/0, DLK 0/0, OCD - negativní! Posíláme gratulaci nejen Brendičce a jejím páníčkům, ale i do rodné CHS Albipolis! Dělají nám ty chlupaté děti velkou radost!

Už jsem velká, krásná a zdravá!
Ale, už i jako miminko jsem byla k pohledání

Separator

Víkend na Liberecku

22.10.2014

V rámci příprav nadcházející oslavy narozenin našich Bahatíků, nás vítr odvál i na Liberecko a věřte nebo ne, je tam moc prima! Víkendové průzkumničení jsme zakončili u Lillinky, dcery našeho Dylanka. Mňam Lasagne, mňam Brownies a výlet do Německa jako bonus! Prostě takový mezinárodní den :). Oli děkujeme!

Nádherná podzimní procházka kolem jezera, výborná koupačka v čisté vodě, dobrodružství v trávě a klacků všude dost, takže kde jinde si s pesanama užít nedělní odpoledne, že?

Dylan ví, jak se dává pořádná pusa Babičko Ellinko, já ti ten klacík nechci dát...

Separator

Airinky prázdniny u moře

21.10.2014

Ellinky dceruška - Airinka (Angela Airin Excellent Bahati) posílá svým sourozencům moc pozdravů z prázdnin. I letos byla "naše" princeznička s páníčkama u moře a jak vidíme, moc si to tam užila! Pár sluníčkových momentek z Itálie a Sardinie... Airinečko, posíláme pusu tobě i celé tvé rodince!

Separator

Naše holčičky

11.10.2014

Taková dámská jízda, taková krásná sobota, takové naše holčičky Ellinka a Agáthka z pohledu kamarádky Oli. Moc děkujeme, nejen za nádhernou návštěvu! Pusinku Lillince a brzy repete...

Separator

Něco málo výstavního vytahování :)

07.10.2014

Výstavní sezóna byla v plném proudu a ani zástupci Bahatíků nezaháleli. Všem moc gratulujeme, jste naši šampióni šampiónů! Děkujeme za krásné zprávy a fotky (Šáry a Láďo), vždy potěší!

Tak pěkně postupně... Náš odchovaneček Adýsek - Adys Excellent Bahati - si vybojoval se svou paničkou (ve třídě otevřené) zlatou medaili a krásný pohár k tomu! Ocenění - V1, Vítěz třídy a KRAJSKÝ VÍTĚZ!!! KV - 13.9.2014 - Konopiště, rozhodčí: pí. Olga Dolejšová. Šárko, Áďo a Fanoušku, moc gratulujeme!!!

Posudek: Pes dobrého formátu, korektní výšky, správné úhlení, dobře utvářená hlava, korektní ucho i oko, dobré čenichové partie, nůžkový skus. V1, VT, KV.

Věčně vysmátý Adýsek Nerozlučná dvojka se super paničkou

Separator

Na výstavě se setkal Adýsek se svým synovcem, Dylankovým synem Bradíkem (Bradley Smart Albipolis), který měl svou výstavní premiéru a ze třídy mladých si i on odnesl zlato s oceněním V1 a Vítěz třídy mladých!!! Krásná práce, a pokud Vás výstavy budou bavit, jen tak dál, budeme držet palce i všechny tlapičky!

Bradley

Bradík se strejdou Adýskem

Separator

Aby toho nebylo málo, na výstavu se vypravila i Dylankova dcera Brendička - Brenda Sweet Albipolis, která si v Plzni vyběhala nejen krásné první místo ve své třídě mladých - V1 a Vítěz třídy mladých, ale zabodovala i v závěrečných soutěžích všech plemen, odkud si odvážela 2. místo v kategorii - Nejlepší mladý jedinec výstavy!!! OV - 28.9.2014 - Plzeň, rozhodčí: p. Andraš Polgar. Brendičko, posíláme pusu do Plzně, jsi šikulka!

Separator

A aby toho nebylo ještě málo, a aby byla výstavní novinka ještě delší, náš Dylanek si zajel na otočku se svou psí kamarádkou Aurinkou do Polska, kde si s páníčkem vyběhal krásnou stříbrnou příčku a známku V2! To vše ve třídě pracovní a konkurenci 4 místních fešáků. MVP 27.9.2014 - Wroclaw, rozhodčí Anna Bogucka (PL). Více než výstavu si sice Dylanek užíval celou dobu Aurinku, ale co naděláte, prostě chlap:). Milé Polsko, těš se na nás znovu, že by do třetice všeho dobrého i zlého... Uvidíme, uvidíme...

Naši krasavci
Dylanova láska Aurinka

Ještě jednou všem gratulujeme a posíláme moc pozdravů! Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Špatné zobrazování našich stránek

24.09.2014

Krásný den všem návštěvníkům našich stránek. Omlouváme se, pokud se Vám stránky načítají špatně a s chybnou grafikou, na odstranění problému se pracuje. Společnost ICANN provedla změny bez našeho vědomí a výsledkem je právě špatné zobrazování stránek při použití některých prohlížečů (hlavně IE).

Separator

Krásný víkend s Airinkou

09.09.2014

Konečně jsme se dočkali! Naše Airinka (Angela Airin Excellent Bahati) přijela v srpnu za naší rodinkou do Prahy a my si jí mohli užívat celičký víkend! Airinka byla prvně na hlídání, ale u maminky a sourozenců, takže spíše takové báječné mini prázdniny v rodném hnízdečku. Moc za to děkujeme!

A takto naše princeznička po procházkách spinkala, je to opravdu andílek... :).

Separator

Krásná neděle s Adýskem

06.09.2014

Minulou nědeli jsme měli na návštěvě Adýska (Adys Excellent Bahati) s jeho paničkou Šárkou a moc jsme si to užili! Pěkně nám ten kluk vyrostl! Děkujeme za návštěvu, přijďte brzy zas! Jen pro srovnání, stejná sedačka, stejný Adýsek, jen o 3.5 roku později... :)

Koukání na Animal Planet se setřičkou Agáthkou bylo prý také prima, co jiného, když venku pořád prší?

Separator

Dylankova štěňátka z CHS ZETA ORI odcházejí do nových domovů

30.08.2014

Dylankova štěňátka oslavila 8. týdnů a všechna čeká dnes a zítra cesta do nových domovů. Přejeme jim hodně zdravíčka, milující náruče nových páníčků, spousta radosti a lásky, nespočet krásných zážitků a těšíme se, že se budeme vídat. Fialová holčička - Artemis RA Zeta Ori - "Fazy" zůstává s maminkou Amirkou v rodné chovatelské stanici. Posíláme všem obrovskou pusinku a pohlazení a to nejen o tatínka Dylanka.

Rozloučit jsme se byli i my, fotilo se a pusinkovalo... Amirko a Dylanku, ty Vaše děti se Vám tuze povedly!!! Na fotografie z dneška si ještě chvilku počkáme, přeci jenom má paní chovatelka Lída plné ruce práce s výpravou miminek a loučením, ale pokud kliknete ZDE, můžete se podívat, jak úžasná byla štěňátka při naší návštěvě minulý týden... Prostě k zulíbání! Děkujeme za krásný čas!

Štěňátka také dostala nový zahradní stan, to bylo radosti! Pro natočené video klikněte ZDE.

Separator

Pozdravy tatínkovi Dylankovi z CHS Velvet Meadows

22.08.2014

Vždy nám udělá radost, když dostaneme pozdravy a aktuální fotografie "našich-vašich" zlaťáčků. Tentokrát se pokochejme pozdravem z CHS Velvet Meadows, kde žije Dylankova dcera Rozárka (Annie Rosalie Velvet Meadows) a kousek od nich pak bráška Alfík (Alfino Velvet Meadows). Děkujeme, potěšili jste nás a moc!

první řádek: 2x Alfík, Rozárka s maminkou Funny, druhý řádek: 2x Rozárka, Funnynka s Rozárkou v pozadí

Separator

Dylankova štěňátka v CHS ZETA ORI

18.08.2014

Nečekaně se uvolnila rezervace na jednoho chlapečka, takže pokud toužíte po prima parťákovi, podívejte se na stránky CHS ZETA ORI - www.chs-zetaori.wbs.cz.

Od Amirky a její paničky Lídy dostáváme pravidelné pozdravy a zprávy, za které moc děkujeme. Dylankova chlupatá miminka jsou úžasná, mazlivá, radostná, zvídavá... No, co napsat, prostě po rodičích úžasňáčci! :). Štěňátka v sobotu oslavila 6. týdnů a jak vidíte, moc jim to sluší!

Separator

Pozdravy od Dennýska

30.07.2014

Náš odchovaneček Dennýsek (Argon Excellent Bahati), Ellinky syn, si krásně užívá léta. Má i nového kámoše, sice prcka :), ale je s ním prý ohromná legrace. Dennýsku, děkujeme za fotografie, jsi nejen velký mazel, ale i velký fešák! Posíláme pusu a těšíme se, až se zase uvidíme.

Separator

Doplněné fotografie z oslavy 1. narozenin štěňátek Albipolis (Dylan a Barunka)

27.07.2014

Fotografie ze společných 1. narozenin štěňátek Dylanka a Barunky (CHS Albipolis) naleznete ZDE.

Separator

Výstavní zpravodajství Agáthky a Dylanka

23.07.2014

Dlužíme Vám ještě výsledky ze dvou výstav, kde nám Agáthka a Dylanek udělali velkou radost! Do Klatov vyjela celá naše banda, protože výstava byla jen "mezi zastávkou" :) na cestě do Bavorska. Nakonec obojí stálo za to, smálo se i plakalo dojetím... Agi a Dylan se nenechali v kruhu zahanbit, možná sourozenecký hec :)), těžko říci, každopádně výsledkem bylo hned 2 x ZLATO! To se pak lítalo po bavorských lesích!

28.6.2014 - NVP Klatovy - rozhodčí L. Frnčová (CZ)
Agatha Excellent Bahati - V1, CAC
(tř. otevřená, 9 feneček)
Dylan Excellent Bahati - V1, CAC
(tř. vítězů, 2 pejsci)

Agáthka se tímto stává čekatelkou Šampiona krásy ČR a bráška Dylan zase čekatelem Grand šampiona ČR. Jupíí! Věřte, že večer se pěkně oslavovalo :))). Ještě pár bonusových fotek z kruhu Agi s paničkou...

Za fotografie děkujeme Magdaleně Němcové! Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Třešinkou na dortu byl výlet s Dylankem do Polska, kde si náš chlapeček vyběhal už druhou zlatou medaili. Polsko, polský rozhodčí... Ale šťastný konec, mise byla splněna na výbornou a my si to moc užili.

22.6.2014 - NVP Jelenia Góra - Dylan V1, CWC (třída pracovní, rozhodčí Jan Ryk, PL)

Separator

Výstavní zpravodajství Dylankových dětiček

20.07.2014

Pěkně pro pořádek a pro trošku vytahování :), musíme ještě zveřejnit výsledky výstavních dobrodružství Dylakových potomků, tak tady jsou:

Britney Sweet Albipolis "Mája" - tř.mladých - V1, Vítěz třídy mladých (KVP Hradec Králové - 5/2014)
Bryan Smart Albipolis "Gery" - tř.mladých - V1 CAJC, BOJ (MVP Brno - 6/2014)
Brenda Sweet Albipolis - tř.mladých - V3 (KVP Rokycany - 6/2014)
Cherry Pražský klenot - tř. štěňat - VN3/VN3 (RK KVP Konopiště - 6/2014)
Armani Magic Maxim Velvet Meadows "Max" - mezitřída - VD2/VD (RK KVP Konopiště - 6/2014)

Všem štěňátkům a jejich páníčkům moc GRATULUJEME, krásná práce, jsme na Vás pyšní, a jak sami víte, nejen kvůli výstavám! Pro více fotografií těchto Dylankových zlatíček klikněte ZDE.

Na fotografiích z leva: Brenda, Gery, Cherry, druhý řádek: Max a Mája

Separator

Fotografie štěňátek - Amirka & Dylanek

09.07.2014

Dnes se podělíme o fotografie krásných chlupatých miminek z CHS Zeta Ori. Jsou to úžasní sameťáčci, krásně prospívají a bodejť ne, vždyť maminka Amirka má mlíčka dost a u cecíčků je pořád plno :).

4 klučíci jsou ještě volní, takže pokud zlaťáčkům propadnete stejně jako my, kontaktujte paní chovatelku - Lídu Šubrtovou, tel: 603 981 333, www.chs-zetaori.wbs.cz.

Do košíčku se zatím vejdeme Holčičí partička... Klučičí partička...

Separator

Dylankova dcera - Májinka - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD - negativní!!!

09.07.2014

Dnes jsme dostali od paničky Májinky nádhernou zprávu! Britney Sweet Albipolis (Esmeralda Misantos x Armani Dylan Excellent Bahati ) - DKK 0/0, DLK 0/0, OCD - negativní! Radost je obrovská, je to další Dylankovo štěňátko, které má za sebou oficiální RTG na dysplazii a s negativním výsledkem! Velká gratulace letí Májince a její paničce Janě a také mamince Barunce a Péťe do CHS Albipolis. Táta Dylan k tomu přidává velkou pusu a raduje se s Vámi, vždyť zdraví je to nejdůležitější!

Tak tyto nožičky už jsou oficiálně nulové!
Jupííí!

Májinka v posledních týdnech také zabodovala na poli výstavním a zkouškovém! 17.5.2014 si na KVP v Hradci Králové vyběhala 1. místo ve třídě mladých, ocenění V1 a navíc ještě titul VTM - Vítěz třídy mladých! A aby toho nebylo málo, 21.6. 2014 složila Mája s přehledem svou psí maturitu - OVVR! Holky naše zlaté, vedete si výborně, patří Vám velká gratulace, jen tak dál!

Separator

Štěňátka jsou na světě!

05.07.2014

Večer 5.7.2014 porodila Amirka Dylankovi 9 nádherných štěňátek! Chlapečci mají tentokrát převahu, 6 statných klučíků a 3 rozkošné holčičky. A všichni jsou tááák nádherní!!! Maminka i miminka jsou v pořádku, Amirka si vedla na jedničku, porod proběhl hladce, ač to jsou pěkní cvalíci :).

Moc gratulujeme Amirce i její lidské rodině, jste šikulky! Přejeme hodně zdravíčka, pořád dostatek mlíčka a zlaťáčkovskou pohodu v porodní bedýnce. Táta Dylan posílá tu nejsladší pusu všem, a že umí dávat fajnové! Více informací se postupně budete dozvídat na stránkách Amirky - CHS Zeta Ori (www.chs-zetaori.wbs.cz), ale dejme jim chvilku času, nejdříve mateřské povinnosti, pak teprve počítač. To jen schvalujeme!

Separator

Návštěva u těhulky Amirky v CHS Zeta Ori

03.07.2014

Nádherné odpoledne na návštěvě u těhulky Amirky v CHS Zeta Ori. Amirka má krásné bříško, které nám pořád vystavovala na obdiv, k hlazení a mazlení. Byl to úžasný zážitek, nastávající mamince to moc sluší a my jim přejeme jen to nejlepší na blížící se den "D" :). Více fotografií z naší návštěvy naleznete ZDE.

Už běžím.... Focení už mě moc neba...
Neletí už ten čáp?

Separator

Vzorná nastávající maminka Amirka

01.07.2014

Amirka poslala krásné fotečky svého obr bříška a vzorně připravené porodní výbavičky. Amirko, moc na tebe myslíme, tatínek Dylan posílá pusu a držíme všechny tlapky a palce k porodu. Tady mrňousci, alespoň přes maminčino bříško - https://www.youtube.com/watch?v=vYBh-rN-EFs. Více informací o očekávaných štěňátkách i mamince Amirce z Jilníku, se dozvíte na stránkách CHS Zeta Ori - www.chs-zetaori.wbs.cz.

Panička Amirky to malinko přehnala se stříháním :))), tak omluvte hanbaté bříško, ale pro štěňátka to bude pohodlné a to je hlavní. Lído, moc děkujeme za aktuální fotečky a videa, užíváme si to s Vámi!

Separator

A ještě jednou Dylankova dcera Lillinka aneb jak Ellinka učila vnučku plavat...

14.06.2014

Babičky nejsou jen na rozmazlování, ale i leccos naučí! No, koukněte sami! Super den, se super holčičkami :).

Pro více fotografií klikněte ZDE (i slibovaná voda tam je). Ellinku, Lillinku i Olinku :) bylo radost fotografovat, jen to přivoláním se nám malinko pletlo :).

Separator

Lillinko, seznamte se, prosím...

11.06.2014

Dylankova dcera Lillinka (Infinity Pražský klenot) se přijela podívat na tatínka.  Maminku Dorotku (Dorotka Pražský klenot) a celou její smečku dobře zná, takže na řadě byl teď Dylan, babička Ellis a teta Agáthka. Byla to krásná návštěva plná zážitků, smíchu a překvapení :). Lillinka je nádherná psí holčička plná energie, dovede rozesmát, dovede dělat lumpárny, prostě dovede si užívat řádně života. No, po kom to asi má? :) Oli, moc děkujeme za návštěvu i za to, jakou péči Lillince věnuješ, jsi skvělá panička i kamarádka!!!

1. foto - Lilly s Ellinkou a Agáthkou, na ostatních je Lillinka s tatínkem Dylanem. Oli, díky za fotografie.

Separator

Keirinka a Dylanek plánují štěňátka!

09.06.2014

Plánujeme štěňátka z nádherného spojení Keirinky (Keira Knightley Artemis Gold) a našeho Dylanka! Každý "mužský" závidí :), Dylanek, ten se tedy má! Další krásná psí slečna pozvala Dylanka na rande... Na to opravdové, oficiální, neoficiálně už si o tom cvrlikají ptáčkové již dlouho :).

Více informací naleznete na stránkách naší kamarádky Jany Baslové - CHS Magic Spell, www.magicspell.wbs.cz. Postupně Vás budeme informovat o novinkách, už se moc těšíme!

Separator

Trocha vytahování s Dylankem :)

05.06.2014

Samochvála smrdí, to víme, nicméně jak jinak dát vědět, jak zabodoval náš Dylanek v posledních měsících? Tak pěkně postupně. Přišla pošta z Belgie a doma máme oficiálně Mezinárodního Šampiona Krásy - C.I.B!!!!! Na certifikát jsme čekali sice přes půl roku, ale vyplatilo se. 3 x hurá Dylankovi!

13.4.2014 se Dylanek zúčastnil své první výstavy v Německu, kde si vybojoval krásnou stříbrnou příčku s oceněním - V2, res.CAC., res. Anw.Dt.Ch.VDH! Rozhodčí - Mr. Fredi Flügel (CH), MVP Chemnitz. Vítězství si ve třídě pracovní odvezl pěkný pejsek z Německa s příhodným jménem - TQ James Bond 007, takže Dylan už prochází řádným výcvikem, protože jak všichni víme, Bonda není jednoduché porazit :))).

A nakonec ANKA CUP 2013, kde se Dylan stal 5. nejkrásnějším psem roku! Bylo to pro nás velké překvapení, protože Dylanek se zúčastnil pouze 9 výstav a i tak zasáhl do pořadí... Body se pejskům mohou načítat až z 20 výstav, takže o to větší radost máme! V celkovém pořadí v kategorii Dual Purpose pak obsadil krásné 8. místo! Dylanku, jsi naše všestranné štěstíčko, škoda, že není kategorie ještě v kontaktnosti a mazlení, to by byla medaile 100% zlatá! :)

Separator

Další Dylankovo štěňátko má DKK A/A, DLK 0/0!!!

04.06.2014

Máme ohromnou radost, další Dylankovo štěňátko, tentokrát "Rozárka" - Annie Rosalie Velvet Meadows, obdrželo od MVDr. M. Snášila krásné výsledky kloubů - DKK A/A, DLK 0/0. Obrovské gratulace posíláme do CHS Velvet Meadows!!!

(Autor fotografií p. Jaromír Antoš)

Separator

Potvrzena březost Amirky!

21.05.2014

Amirka z Jilníku a náš Dylanek čekají štěňátka! Dnes byla panem doktorem potvrzena březost! Nastávající mamince držíme palečky, přejeme, ať krásně prospívá a březost si náležitě užije. Další štěňátka po Dylankovi budou rozdávat radost a kouzlit úsměvy na tváři. Už teď se jim to povedlo a to jsou zatím v bříšku :). Lído, moc gratulujeme! Více informací naleznete na stránkách CHS Zeta Ori.

Separator

Agátečky fotogalerie konečně na stránkách

18.05.2014

Na stránku Agátky v sekci "Naši pejsci" jsme konečně přidali mini fotogalerie. Pro náhled klikeněte ZDE.

Separator

Plánovaná štěňátka po našem Dylankovi!

17.05.2014

Amirka (Amira z Jilníku) a náš Dylanek měli své velké rande a teď už jen držme palečky na narození dalších úžasných štěňátek. Krytí proběhlo 2. a 4. května, 2014 a opět nechyběla velká romantika, tanečky a zamilované pohledy. Kdo si pořád myslí, že to nejde, zeptejte se těchto dvou zamilovaných bláznů :). Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto krásného spojení, kontaktujte paní chovatelku Amirky - Ludmilu Šubrtovou, CHS Zeta Ori, tel.: 603 981 333, e.mail: zetaori@seznam.cz, www.chs-zetaori.wbs.cz.


Separator

Malá ochutnávka z narozenin :)

14.05.2014

Ač počasí se moc nepochlapilo, tak jsme si 1. narozeninovou oslavu štěňátek Albipolis moc užili! Jak my dvounožci, tak naše zlatíčka čtyřnohá. Z rodinky se sešla maminka Barunka, náš tatínek Dylan a děti - Brendička (slečna fialová), Májinka (slečna červená), Bradíček (pan sv. modrý) a Geroušek (pan zelený). Bylo to úžasné odpoledne, dorty, psí sušenky, spousta dárečků a hlavně dostatek chlupatých "rošťáků" na hry a honičky, které nebraly konce. Děkujeme za krásný den! Nejen táta Dylan je na Vás všechny moc pyšný!

Separator

Krásné narozeniny!

13.05.2014

Dnes oslavují Dylankovo a Barunky štěňátka z CHS Albipolis své 1. narozeniny! Brendičko, Májinko, Agáthko, Bradíku, Geroušku a Bárnýsku, přejeme Vám z celého srdce ještě jednou VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hodně zdravíčka, krásných výletů, Vaše super páníčky vždy po  boku a příští rok se těšíme opět na společnou oslavu!

Poděkování za tyto zlatíčka patří vzorné mamince Barunce, šikovnému taťkovi Dylankovi :) a chovatelce Petře (CHS Albipolis), která má srdíčko na tom správném místě! Na narozeninové fotografie z úžasné společné oslavy si ještě chvilku počkáme, ale už teď můžeme slíbit, že budou stát za to!

Separator

Posuzování na DOG SHOW RYCHETY 2014

04.05.2014

22.3.2014 jsme se zúčastnili charitativní akce na podporu pejsků v útulku v Maršovicích. Tentokrát ne jako vystavovatele, ale jako rozhodčí a sponzoři pro kategorii Voříšků. Účast byla ohromná, atmosféra skvělá, pesánci nezapomenutelní a posuzování velice, velice těžké...

Každý byl vítěz, protože všichni svou účastí pomohli těm nejpotřebnějším - odloženým zlatíčkům v útulku. Bylo krásné vidět, jak lidé mohou držet při sobě a podpořit skvělou věc! Velké díky studentské společnosti Happy Tail v čele s naší kamarádkou Klárou, která akci organizovala. Byla nám čest pomoci!

Fotografie od Happy Tail najdete v jejich fotogalerii ZDE. Některé jsme si vypůjčili na stránky, děkujeme. Pro informace o celé DOG SHOW RYCHETY klikněte ZDE.

Naše fotografie z posuzování z kruhu Voříšků najdete ZDE (53 pejsků). Děkujeme všem!

Separator

Na návštěvě u Scottíka

21.04.2014

Velikonoční odpoledne jsme si užívali na procházce s Dylankovým synem Scottíkem (Ave Scott Velvet Meadows) a jeho moc prima rodinou. Scottíček je krásný, zdravý, dospívající pejsek se skvělou povahou a slabostí pro svou tetu Agáthku :). Scottíčku, děkujeme za super den a těšíme se zase někdy.

Separator

A toto bylo Ellinky připravované narozeninové překvapení...

14.04.2014

Konečně se to povedlo! K 7. narozeninám jsme mohli dát naší Ellince nejen spoustu dárečků, ale hlavně společnou rodinnou oslavu se sestřičkou Eirin a bráškou Jerrym. To bylo radosti! Moc děkujeme za účast, byl to nádherný den! Takže, dětičky z CHS Z Říčanských luk, ještě jednou Vám přejeme HAPPY BIRTHDAY!

Dort moc chutal, byl pro nás zážitek pesánky pozorovat, jak spořádaně papali, jeden vedle druhého :).

Více fotografií si můžete prohlédnout ZDE, jde o mix fotek Alči Palivcové a našich. Jakube a Jerry, Vám děkujeme za možnost uspořádat narozeniny u Vás na chatičce, bylo to opravdu moc prima!

Separator

Ellinko, všechno nejlepší!!!

30.03.2014

Naše princeznička Ellinka dnes slaví své 7. narozeniny. Ellinko, přejeme Ti ty nejkrásnější narozeniny, hodně zdravíčka, plno dobrůtek, spoustu nádherných zážitků a dalších dobrodružství po našem boku, prostě vše co si přeješ. Slova nestačí na vyjádření toho, jak moc Tě milujeme, ale to Ty víš, jsi naše vysmáté sluníčko :).

 

Pro Ellinku máme dnes připravené velké překvapení, to bude koukat. Myslíme, že si letošní narozeniny opravdu užije!!! A to nejen kvůli laskominkám, které na ní čekají, pekl se dort, sušenky, sladké, játrové, špenátové, česnekové... Prostě příprava na oslavu jak má být, ale to nejlepší ještě přijde...

Separator

Dětičky Dylanka a Amy v nových domovech

29.03.2014

Dlužíme Vám ještě pár fotografií roztomilých štěňátek po našem Dylankovi a Amynce z CHS Dream Friend. Takto si mimča užívají v nových domovech, jsou nádherná! Verčo, děkujeme za fotografie a moc zdravíme.

Separator

Separator

Procházky máme moc rádi

21.03.2014

Takové normální procházky a jak umí prozářit den! Každá chvilka se musí využít! A pokud nám přeje sluníčko, máme kolem sebe zlaťáčky, tak se z obyčejné procházky stává neobyčejná. Co více si přát?

Pro další fotografie klikněte ZDE.

Separator

Západ slunce u Betynky

18.03.2014

Plzeňsko je krásné a se sestřičkou Betynkou (Arwen Excellent Bahati) ještě krásnější! Už se těšíme na další společný víkend a dovádění na loukách. Romane, děkujeme za pozvání i nádherné fotografie.

Dylan průzkumník, rodinná přetahovačka o klacík, Betynka obhlíží terén a soustředěná maminka Ellinka...

Separator

U Adýska na chatě

09.03.2014

Na chatě u Labe bylo prima! Agáthka si to s bráškou Adýskem (Adys Excellent Bahati) náramně užila. Sluníčko, lesy, louky a plavání s Nutriemi... To bohužel není vyfoceno, panička na to neměla nervy :), ale hlavně že se Agi bavila. Adýskovi velká pochvala, ten se strhnout, tím naším vodním bláznem, nenechal.

A ještě 2 bonusové z Adýskových procházek po Praze. Adýsek je fešák!

Separator

Lovecký ceremoniál s Agáthkou

18.02.2014

Po dlouhé době zase dámská jízda. S Agáthkou jsme se vypravily na akci Retriever Realu - na LOVECKÝ CEREMONIÁL. Vedly jsme si výborně, Agi obsadila krásné 4. místo, ale hlavní bylo, že mi udělala ohromnou radost, byla moc šikovná a obě jsme si to užily. Prvně měla na aport kačenu (a pořádnou :)), ani jedno zaváhání, čuch, chňap a běželo se tryskem k paničce. Na ceremoniálu byla i naše nevlastní sestřička Sunny s paničkou a spoustou dalších kamarádů, takže nádherný den se vším všudy! Děkujeme Viktorovi a Pavlovi za uspořádání, super nápad! Vím, že pro Ellinku a Dylanka by to byla hračka, ale i panička se musí s Agi pomalu oťukávat na poli pracovním... :).

Moje malá "Hujerka" (jak říká náš kamarád Pepíček :))

Separator

Dylankova štěňátka z CHS Pražský klenot jsou v nových domovech

17.02.2014

Všechna štěňátka Dylanka & Connie i Dylanka & Dorotky si již užívají lumpáren u svých nových rodin, slečna Cherry zůstává v rodné CHS Pražský klenot u paní chovatelky Nadi Kavánkové. My jim všem přejeme nádherný psí život, plný každodenních radostí, dobrodružství a milujících páníčků po jejich boku!

Dylanek & Connie (z leva: Vendy, Cherry, Marley, Chanel, zase Marley - sestřičky byly od začátku v přesile, tak vynahrazujeme alespoň dvojitým fotem :) a Chilli)

A ještě krásné kukuče o 5 dní mladších štěňátek po Dylankovi & Dorotce (z leva: Bella, Ebony, Indy, Lilly a bráška Dasty). Na fotografie dalších 3 chlapečků se moc těšíme a brzy zvěřejníme.

Separator

Nemůžu si pomoci, ještě dvě bonusové :). Této malé treperendy máme v e-mailu desítky, tak prakticky nešlo vybrat jen jednu... Jinak, tatínek Dylan posílá všem velkou pusu! Ty on umí pořádné!

Separator

Návštěva Dylankových štěňátek v CHS Pražský klenot

16.02.2014

Konečně jsme doplnili fotografie z návštěvy Dylanka štěňátek v CHS Pražský klenot. Tedy, to byla zase jednou pořádná dávka emocí, mazlení, hraní a snahy si zapamatovat kdo je kdo :). Chvilku u Connie, chvilku u Dorotky... Naše dva páry rukou absolutně nestačily na 13 chlupatých andílků! Posuďte sami, nejsou nádherní?

Chcete-li se podívat na všechny fotografie z návštěv štěňátek, klikněte ZDE a dostanete se na naše fotoalba.

Separator

Vánoční vzpomínky, bylo zase moc krásně...

06.02.2014

Na Proseku v parku stojí pořád krásně ozdobený stromeček, je nádherný, jako kdyby se tam zastavil čas... My sice už stromeček dávno nemáme, ale takhle se loni slavilo u nás :).

Myslím, že nejsme jediní, kdo se vždy těší z vůně perníčků, pohodové atmosféry a radosti všude kolem... No, ale možná jsme jediní, kdo o tom píše až v únoru :). Na více fotografií se můžete podívat proklikem ZDE.

Separator

A takto se slavilo u ostatních Bahatíčků...

06.02.2014

Na prvních 3 fotkách Dennýsek, následuje Antárek, Ashirka (v pravo) a nakonec Dylankova dcera Brendička.

Separator

Volná poslední princeznička v CHS Pražský klenot

04.02.2014

Poslední Dylankova holčička čeká v CHS Pražký klenot (www.prazskyklenot.xf.cz) na svou rodinu, která jí bude bezprostředně milovat, nikdy ji neopustí a dopřeje jí nádherný psí život. Slečna Chanel (ze spojení Connie Pražský klenot a náš Dylanek) se vrátila po 4 dnech domů, protože nová panička zjistila, že starost o štěňátko nebude zvládat... :(. I tak je tato malá princeznička pořád veselá a rozdává radost všem kolem. Držíme jí palce pro ty nejlepší páníčky! Vážní zájemci mohou kontaktovat CHS Pražký klenot (www.prazskyklenot.xf.cz) - pí. Naďu Kavánkovou, tel. 777 562 182.

Separator

Dylankova štěňátka nám krásně rostou

26.01.2014

S radostí sledujeme dětičky našeho Dylanka, jak se učí novým věcem, rostou do krásy a mazlivosti a hravosti mají na rozdávání... V CHS Pražský klenot (www.prazskyklenot.xf.cz) je volný poslední chlapeček od Conninky a poslední chlapeček od Dorotky. Pokud pokukujete spíše po princezničkách, tak naopak kontaktujte CHS Dream Friend (www.dreamfriend.cz), tam se na Vás těší ještě 2 volné holčičky od Amynky.

Separator

Přidejte se a podpořte dobrou věc - Dog Show Rychety 2014! Akce na podporu pejsků v útulku...

19.01.2014

Více informací naleznete na stránkách www.happy-tail.cz.

Separator

Návštěva štěňátek Dylanka a Amy

09.01.2014

První návštěva u Amynky, štěňátkům jsou 3.5 týdne a my z nich nemohli oči odtrhnout. Jsou to nádherní "lední medvídci", smetanové kožíšky, černé čumáčky, krásné hlavičky, chuť si hrát, poznávat nové a mazlit se, prostě psí mimča jak mají být! Za chvilku už budou prozkoumávat "svět" mimo štěněčí bedýnku a to bude teprve dobrodružství! Obývák, kuchyň, pokojíky, jůůů, hurá do toho... :)

Více fotografií z návštěvy si můžete prohlédnout ZDE. Více informacích o štěňátkách pak naleznele v jejich rodné CHS Dream Friend - www.dreamfriend.cz. 2 holčičky jsou ještě volné.

Separator

Dylankův syn Gery vyhrál 1. místo na NVP v Brně!

07.01.2014

Dylankův synáček Gery (Bryan Smart Albipolis) se ve věku 7 měsíců zůčastnil své první výstavy a domů si odvážel zlato! :) NVP Brno - 4.1.2014, třída dorostu, známka: velmi nadějný 1 (ze 4 pejsků), rozhodčí: Miloš Kašpar. Posíláme velkou gratulaci majitelům i chovatelce Petře! Gerouškovi to vážně moc slušelo.

Separator

Novoroční procházka s Antárkem

06.01.2014

Nádherná novoroční procházka s naším odchovanečem Antárkem. Štastní a opět vysmátí pesani, rodina je rodina :). Letos i prvně s Antárkem mladším "bráškou" Kubíkem. Vendy a Zdeňku bylo to super, děkujeme!

Více fotografií z procházky naleznete ZDE.

Separator

Agáthky první cvičení v novém roce

05.01.2014

Úkol dne: Pěkně si zacvičit, pozdravit Viktora, vytáhnout se před páníčkem a "provětrat" Orebici, kterou nám včera přinesla maminka Ellis z honu. Povedlo se vše, dnešní cvičák byl zase super! Agi si to užila a my s ní!

Separator

Novoroční pozdravy od nejmladších :)

03.01.2014

Dylankova štěňátka krásně rostou, papají, spinkají s maminkou i s plyšáčky a my se nemůžeme dočkat, až je budeme moci osobně navštívit. Některá ze štěňátek jsou ještě nezadaná, takže pokud jste propadli těmto smetanovým klubíčkům, mrkněte na stránky jejich maminek (viz. níže).

Maminka Amynka: CHS Dream Friend (www.dreamfriend.cz)

Maminka Dorotka a maminka Connie: CHS Pražský klenot (www.prazskyklenot.xf.cz)

Separator


chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks