Novinky 2012

PF 2013

31.12.2012

Separator

Sváteční psí radovánky...

30.12.2012

Vánoční návštěva Adýska u nás doma...

Pózování pro objektiv
Ježíškovská nadílka Domácí kino - Hon na divočáka

Krásný Silvestr s Betynkou na Plzeňsku...

Jupíí, zase je tu mám všechny Kdo to tam je? Betynka

Na více fotografií ze silvestra se můžete podívat ZDE.

Separator

Návštěva Dylankových štěňátek

29.12.2012

Po svátcích jsme vyrazili navštívit Dylankova štěňátka v CHS Velvet Meadows. Nechceme se opakovat, ale návštěva miminek společně s kamarádkou Janou (paničkou dědečka štěňátek) byla opět nádherná! Štěnda nám rostou do krásy, jsou veselá, zvídavá a ohromně mazlivá (no, mají být po kom, viď Dylanku :))).

Hanko, moc děkujeme za pěkný den a přejeme štěňátkům jen ty nejlepší páníčky! Více informací najdete na stránkách - www.velvetmeadows.wbs.cz - 2 klučíci čekají ještě na své prima rodiny. Fotografie z návštěvy najdete v naší fotogalerii - klikněte ZDE.

Separator

Naše krásné Vánoce...

25.12.2012

Vánoce byly opět plné pohody, lásky, radosti a dárečků... Foťák musel být jako každoročně po ruce, takže pár záběrů z vánoční atmosféry níže, více fotografií pak naleznete ZDE nebo na stránce "fotogalerie".

Věřte, nevěřte, chlupáčci si opět rozdělili vše co bylo pod stromečkem... Víme, že rozmazlování není výchovné, ale když oni jsou přes celý rok tááák hodní, že si "Ježíšek" nemůže pomoci... :).

Bez perníčků by to nešlo... Ellinka by si hned jeden dala...
A jedlička se přeci jenom vešla :)

Separator

Kapřík už je doma...

21.12.2012

Ježíška jsme se ještě nedočkali, ale kapřík už je doma! A o zábavu je postaráno, lepší než domácí kino! :)

Hele, je tam i kačenka...

Fakt kačenka...

Ale, kapr je lepší!

Separator

Na lovu na Vysočině

18.12.2012

V neděli část naší rodinky vyrazila s kamarádem Pepou a Césárkem na lov na Vysočinu. Ellinka ještě hárá, takže vstříc loveckému dobrodružství vyrazila pouze Agáthka a Dylanek, ke kterým se přidal i bráška Adýsek. Všichni byli šikovní a náramně si den užili!

Za fotky z cesty do lesa děkujeme Šárce od Adýska.

Separator

Společná oslava na Šumavě

15.12.2012

A je to tady! Konečně trochu vyšetřeného času na protřídění fotografií z 2. narozeninové oslavy Bahatíků. Naše sestava byla tentokrát Ellinka, Agáthka, Betynka, Adýsek, Antárek, Dennýsek a Dylanek.

Počasí bylo na naší straně, dorty upečené, dárky zabalené, pesánci vymódění a mohlo se začít! To bylo radosti! To bylo dovádění! To bylo dárků a rozzářených úsměvů! Narozeninová "párty" se opět vydařila, všichni jsme si užili nádherný víkend v přírodě, plný nezapomenutelných zážitků.  Listopad byl, je a bude prostě měsíc oslav!

Konečně dortíček.... To jsou gurmáni! Společné pózování

VŠEM DĚKUJEME ZA KRÁSNÝ VÍKEND i fotografie, na které se můžete podívat v naší fotogalerii nebo rovnou kliknout ZDE. Níže ještě pár rodinných záběrů z "mimo narozeninového" šumavského dovádění...

Separator

1. návštěva Dylankových a Funnynky štěňátek v Plzni

02.12.2012

Nemohli jsme dospat, je to tady! Končí "tří-nedělí" a my vyrážíme na návštěvu za štěňátkama... Nádhera, nádhera, nádhera! Nelze jinak popsat ty naše malé andílky! Funny je vzorná maminka, štěnda se nemohla povést lépe, škoda jen, že návštěva tak rychle utekla... :).

Na všechny fotografie se můžete podívat ZDE, na novinky o štěňátkách zde - www.velvetmeadows.wbs.cz a pokud nemůžete od štěňátek oči odtrhnout, tak dobrá zpráva je, že 3 chlapečci čekají ještě na své prima páníčky, takže neváhejte dlouho... :)))

Ještě 2 bonusové fotky, po dobrém mlíčku a nekonečném mazlení, zasloužená siesta... :)

Separator

Pozdravy od štěňátek - volní jsou ještě 3 chlapečci

25.11.2012

Dylankovým štěňátkům je už 20 dnů! Každým dnem jsou roztomilejší, batolí se po bedýnce, vrtí ocásky a začínají své první sourozenecké hry. Jsou prostě nádherná! Na své milující páníčky čekají ještě 3 chlapečci, více informací se dozvíte na stránkách CHS Velvet Meadows - www.velvetmeadows.wbs.cz.

Separator

Malá ochutnávka z narozenin...

23.11.2012

Separator

2. narozeniny našich Bahatíků

15.11.2012

Naši nejdražší Bahatíci, přejeme Vám všechno nejlepší k 2. narozeninám, hodně zdraví, lásky Vašich páníčků, spoustu psích dobrodružství a dalších společných setkání! Máme Vás rádi!!!

Separator

Na fotografie z domácí oslavy Agáthky a Dylanka se můžete podívat ZDE, na fotografie ze společné oslavy na Šumavě si budeme muset ještě chvilku počkat, ale už teď můžeme prozdradit, že víkend byl opět ÚŽASNÝ & VELKOLEPÝ, takže se těšte... :)

Separator

Ellinka na honu

14.11.2012

O svatomartinkém víkendu si Ellinka užívala s Fandou na Vysočině na honu. Byla strašně šikovná, sklízela obdiv zůčastněných a páníček se dmul pýchou... Ellinka je prostě profík! Nechyběla ani dobrodružná jízda traktorem, rozmazlování zvěřinovým gulášem v myslivně (ten Ellis tuze ráda) a spaní s páníkem ve spacáku :). No, prostě nádherně strávený pracovní víkend!

Fandovými hosty na honu byla i Dana s Aurinkou a Petr v roli honce/fotografa, takže krásné fotografie, věnovavé mysliveckému sdružení Lipice, budou již brzy k nahlédnutí v galerii DP Foto. Výše jen mini výběr...

Separator

Štěňátka rostou jako z vody!

11.11.2012

6. den z porodní bedýnky Dylankova a Funnynky stěňátek... Jsou nádherná, kouzelná, rozkošná!!! Chlapečci jsou ještě volní, takže pokud učarovali i Vás, kontaktujte www.velvetmeadows.wbs.cz.

Separator

Štěňátka jsou na světě!!!

06.11.2012

Funnynka dnes přivedla na svět 6 krásných štěňátek! Jednu princezničku a pět statných chlapečků! Všichni jsou v pořádku a mají se čile k světu. Mlíčka je dost, maminka starostlivá, domov plný lásky, takže co více si přát? Náš Dylanek je právem pyšným tatínkem a my do Plzně Funnynce posíláme nejen milion pusinek, ale i díků a přání hodně zdravíčka.

Více o těchto úžasných štěňátkách se můžete dozvědět na www.velvetmeadows.wbs.cz.

Separator

Návštěva těhulky Funnynky v Plzni

23.10.2012

V nědeli se vyrazilo za Funnynkou. Se štěňátkovskou výbavičkou a hlavně s porodní bedýnkou už jsme nemohli déle otálet :). Funny se nám krásně zakulacuje, těhotenství jí náramně sluší a my jsme se jí nemohli nabažit... Více o Funnynce se dočtete na jejích stránkách www.velvetmeadows.wbs.cz.

Trošku nuda... Budeme si hrát? Něco se tam děje...

Jéé, co to je? To je všechno fakt moje? Štastná Funnynka...

Návštěvu v Plzni jsme spojili s procházkou s Betynkou a po ní už naše chlupáčky čekalo první 5ti hodinové hlídaní (bez nás :)). Zkouškou "ohněm" prošli všichni, ikdyž u Betynky doma se to snad ani nepočítá, tam to měli snadné. Rozmazlování, hraní, postýlka, ňaminky... Jani a Romane, děkujeme za "babysitting" :)), moc si to ti naši uličníci užili a snad se ani na nás nezlobili, že jsme je nemohli vzít s sebou k těhulce Funny...

Separator

Dylan - tvář kalendáře 2013 :)))

22.10.2012

Dylanek, Betynka a Adýsek byli vybráni do kalendářů psů - Zlatý retriever 2013. Dylanek je dokonce i na titulní straně nástěnného vázankového! :) Máme ohromnou radost, moc jim to tam všem sluší! Více informací najdete na www.kalendarepsu.cz. Společnosti ACAN děkujeme, bezesporu mají vkus!:)

Separator

Focení na kalendáře - Zlatý retriever 2013...

22.10.2012

Dlužíme Vám ještě pár fotografíí z Dylankova letního focení na kalendáře v Divoké Šárce...

Za krásné fotografie (pro společnost ACAN i nás) děkujeme Kláře Hájkové - http://foto.psilaska.cz/. Kompletní fotoalbum "Dylankovo focení na kalendáře 2013" naleznete ZDE. A příští rok bude na řadě Ellinka a Agi, slibujeme! :)

Separator

Dylankova první štěňátka!!!

19.10.2012

Byla to láska na první pohled! Dylanek a Funnynka budou mít štěňátka! Sen se stává skutečností a my se všichni těšíme na roztomilé, chlupaté kuličky, které ponesou jméno CHS Velvet Meadows.

Všichni držíme palce a přejeme Funnynce (Funny Gold od Gallasů) jen to nejlepší. Předpokládaný termín narození štěňátek je začátek listopadu, k odběru pak budou na přelomu roku nebo začátkem ledna 2013.

Více informací o štěňátkách, najdete na Funnynky nových webových stránkách CHS Velvet Meadows - www.velvetmeadows.wbs.cz. Pár fotografií Funny níže, jako malá ochutnávka... :)

Separator

Dylan, náš malý fotomodel...

04.10.2012

Když spojí své síly DP Foto, PsíMafie.cz a náš Dylanek, výsledek je vždy zaručený :). Dylanek stál modelem pro reklamní foto zázračného ručníku Pet Towel a moc mu to slušelo!

Pro další fotografie z Dylanka "modelingové dráhy" klikněte ZDE. Ještě 2 bunosuvé foto níže, takto se tvářil náš chlapeček v závěru focení.... Aporty s ručníkem, jó, na to ho užilo, ale sušení kožíšku už byla nuda :).

Separator

Cestovatelský víkend :)

02.10.2012

Předminulý víkend byl ve znamení cestování. V sobotu se vyrazilo do Oslavan, kde se Dylanek vystavoval na Klubové výstavě retrívrů. V mezitřídě a velké konkurenci krásných pesanů si  tentokrát vyběhal ocenění V4 a pěkný posudek (rozhodčí: B. Lane, UK).

"Světlý pes, 22 měsíců starý, milá hlava a výraz, dobrá pigmentace, dobrý krk a ramena, dobré rozpětí hrudníku, pěkná horní linie a nasazení ocasu, pěkná stehna v pohybu :), v dobré kondici, dobře předvedený."

Pózování před posudkem... Pózování při posudku...

Dylanek, ač páníčkové flákají nacvičování výstavního postoje, se předvedl moc pěkně a udělal nám radost, ikdyž "bramborovou" medaili jsme doma ještě neměli :). No jo, opět "bez pokory", ale pořád s radostí a úsměvem :)))

V neděli jsme všichni vyrazili do přírody. Na horách bylo prima a tak jsme si vynahradili předešlý den "proflákaný" pod výstavním stanem... Jó, to bylo jiné kafe :)

Na více fotografií z výstavy se můžete podívat ZDE, pro foto z Krkonoš klikněte ZDE.

Separator

Adýsek na dovolené u moře...

29.09.2012

Adýsek si s páníčkama náležitě užíval svých prvních prázdnin v Itálii! Koupání v moři, dlouhé procházky po plážích, romantické Benátky.... Podívejte a hlavně užívejte s ním! Fotografie jsou úžasné, Adýsek je úžasný! My chceme taky!!! :) Příští rok bude hromadný zájezd, pláže třeste se! :)

Adýskovi pohledy od/na moře.... :)

Pro další fotografie Šárky a Adýska stačí kliknout ZDE.

Separator

DKK - 0/0, DLK - 0/0!!! Ashirko gratulujeme!!!

26.09.2012

Ashirka se stává dalším z Bahatíků s negativním výsledkem dysplazie kyčlí i loktů!!! Po dnešním RTG a skoro ve 2 letech, nemohla dostat u pana doktora lepší zprávů než - DKK 0/0 a DLK 0/0!!! Ashirko a Ivanko moc GRATULUJEME a vítejte v klubu :). Máme ohromnou radost!

JCH Ashira Excellent Bahati - DKK: A/A, DLK: 0/0 Dnes také tak spinkala, ale starší a u pana doktora :)

Separator

Agátka má OVVR!

12.09.2012

O víkendu si splnila i naše princeznička Agáthka svojí psí maturitu - OVVR, a to v Albrechticích nad Vltavou za krásných 199 bodů! Je to naše další šikovné zlatíčko a už patý Bahatíček, který má splněny OVVR a může trénovat s nadšením dál...

Naše malá a hlavně šikovná modelka... :)

Více fotografií z tábora ZDE.

Separator

Dylanek se stává CHOVNÝM PEJSKEM!!!

28.08.2012

Ke dni 20.8.2012 máme doma oficiálně CHOVNÉHO PEJSKA - JCH ČR & SK Armani Dylan Excellent Bahati!!! Dylanku gratulujeme, to už jsi dospělák :))

 

Separator

Dennýsek výletník

28.08.2012

Dennýsek zdraví své sourozence a rád by se pochlubil, jak o prázdninách s páníčky výletničí... Babiččino údolí, Benecko, Opočno... No, paráda!

Na zámku bylo moc fajn

Tak kam půjdeme, páníčku? Jenom bílá je nuda :))

Separator

Naše krásná Ashirka...

25.08.2012

Nejde se nepodělit o krásné fotografie Ashirky, pořízené na MVP v Bratislavě, kde si Ashirka vyběhala v mezitřídě V2, res. CAC a druhý den V3. Ashirce to moc slušelo, jen je hodně vylínalá a to se bohužel počítalo :(. Ivanko gratulujeme a posíláme pusu do Smižan.

Separator

Když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi...

24.08.2012

...aneb hromadný výlet do Varnsdorfu za Woodíčkem :). Předminulý víkend, jsme byli pozváni na víkend na chatu k bráškovi Woodymu. Přijela i Betynka a Adýsek, takže nás byl zase plný barák a náležitě veselo :). A co to znamenalo? Pro pesánky nekončící honičky po zahradě, a to až do padnutí (to se pak usíná i v sedě, viď Adýsku), pro páníky povídání, grilovačka a večerní koncertování, tedy tentokrát i denní - sestava Vašek, Roman a Fanda neměla chybu... :)

To bylo legrace, viď, Ellis! A také se trošku odpočívalo...

Tak kam se pojede? Na koupačku! Adýsek - já nespím....

Děkujeme za pěkný víkend a Vašku, máte to tam na severu moc krásný, takže příště je v plánu minimálně      10 km procházka po okolí a tomu už neutečeš! :)

Pro více fotografií stačí kliknout ZDE.

Separator

Máme tu dalšího dospěláka...

24.08.2012

Bráška Antárek "drží basu" :). Nemohl v tom nechat Dylanka samotného, takže i on se stává chovným pejskem! Vendy a Zdeňku, gratulujeme!

Separator

Dylankova sobota - V1, VT, Krajský vítěz, 2. místo - nejlepší pes Kladna 2012

13.08.2012

Dylanek v sobotu zabodoval a na Krajské výstavě Kladno 2012 si vyběhal od pana rozhodčího Beratze Iuza nádherné ocenění - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz (nejlepší pes GR) a nakonec v závěrečném kruhu 2. místo za NEJLEPŠÍHO PSA celé výstavy! Radost byla ohromná a za odměnu :) se hned z výstavy vyrazilo do přírody na sever, kde na nás už netrpělivě čekal Woody, Betynka a Adýsek...

Separator

Setkání štěňátek v Praze aneb přijela Airinka ze Slovenska

06.08.2012

Chcete se cítit jako v ráji? Máme recept! Pořiďte si s vaší fenečkou jednou štěňátka, pár si jich nechte (a to doslova :)), ostatním vyberte správné páníčky a pak už jen stačí pořádat štěněcí srazy... Slibujeme, budete pak jako v ráji!!!

My si užívali nebeských radovánek předminulý týden celé 3 dny! Návštěvu Airinky a jejích páníčků z Žiliny (si mimo nás :)) nemohla nechat ujít ani Betynka, Adýsek, Antárek i Dennýsek, takže pražský sraz štěňátek byl na světe, a že bylo tentokrát opravdu veselo! Vše začalo páteční návštěvou ZOO...

Pokud nevíte co s časem :), můžete se podívat do naší fotogalerie na všechny fotografie ze ZOO i následného večerního cvičení s Martinem Incedi, stačí kliknout ZDE. Za krásné fotografie obrovské díky Janě a Romanovi, Šárce, Alence i Jánovi.

Betynka Airinka Adýsek

Ellinka a děti (Dylan, Agi) Agáthka Dylanek

Sobota byla v duchu procházky v Babickém lese a následné "socializace" v restauracích :). Musíme také podotknout, že sobota byla i tak trochu ve znamení Betynky, která moc dobře ví, jak se stát středem pozornosti....

Kdo pozná Betynku? :))
Společné pózování

Již vykoupaná Betynka v pizzerii Grosetto...
Večerní řecké hodování pro páníky...

Ponocování, neponocování, v něděli se brzy vstávalo a vyráželo směr Konopiště, kde jsme s pesánkama prožili další nádherný den. Běhání po rozlehlých loukách, koupání v rybníku, medvědi a dravé ptactvo i trocha zvěřinových dobrot na závěr... No, den jako z pohádky, den na zámku a hlavně další den v té nejlepší společnosti!!!

Dennýsek

Adýsek, Dylan, Agi

Společná s páníkama

Na kompletní fotografie ze soboty a neděle se můžete podívat ZDE, opravdu stojí za to!

Všem zúčastněným ještě jednou strašně děkujeme, jsme rádi, že Vás máme!!! Euforie z povedeného prodlouženého víkendu ještě neodezněla, takže pokud nás někdo potká s nepřehlédnutelným  úsměvěm na tváři, bude vědět proč... :). Musíme ještě dodat, že když se chce, všechno jde a žádná vzdálenost není nepřekonatelná pro bouřlivá a radostná setkání našich malých "Bahatíků". Štěstí se nedá koupit, ale společně mu můžeme pomoci...

Separator

Takový normální víkend na Šumavě...

06.08.2012

Na chalupě se tentokrát počasí pořádně vyřádilo! Srpen na ledu tady ještě opravdu nebyl...

Letní pohoda "před"... Něco se blíží, pesánci šup, šup domů...

A je to tady.... Letní pohoda "po"...

Separator

Naši pracanti na Zahradišti...

30.07.2012

Pár fotek z dílny DP Foto z posledního výcviku na Zahradišti... Sestava Adýsek, Dylanek a Woody byla nezapomenutelná! Prostě "bahatí" KLUCI V AKCI :)))

Dylanek

Woody

 

Adýsek

Všechny fotografie si můžete prohlédnout ZDE.

Separator

Caschirky velký den!

24.07.2012

Nemohli jsme si nechat ujít společnou oslavu Caschirky 5tých narozenin a pomazlení jejích nádherných štěňátek... Výlet za Janičkou do Kadaňe s Janičkou ze Šluknova :) neměl chybu!

Všechny fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii CHS Magic Spell - ZDE.

Separator

Ashirka se stává SLOVENSKÝM ŠAMPIONEM KRÁSY MLADÝCH!!!

21.07.2012

Ashirka (Ashira Excellent Bahati) dnes splnila poslední podmínku pro udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH!!! Na MVP Veľká Ida si vyběhala v mezitřídě první místo - V1 a titul CAC (rozhodčí - Atilla Csegledi, HU). Ivanko, moc gratulujeme a těšíme se na fotky.

Separator

Airinka opět u moře

18.07.2012

Airinka pozdravuje celou svou psí rodinku a posílá pár foteček z dovolené v Itálii. Jó, moře je moře...

Separator

S Betynkou na Slapech

15.07.2012

Dlužíme Vám ještě pár fotek ze začátku července, kdy jsme strávili jeden ze svátečních dnů s Betynkou. Na lumpárny naše chlupaté děti vždy užije, a že jich bylo tentokrát opravdu dost... :))). Jinak krásná procházka, koupání na Slapech a spousta povídání. Jani a Romčo, děkujeme nejen za fotky, ale i super den!

Již tradiční foto Dylanka s Romanem Naše zlatíčka a "milovník" Honzík :)

Separator

Antárek na výstavě

15.07.2012

V sobotu jsme se rozjeli fandit (nejenom :)) našemu Antárkovi na národní výstavu pejsků do Mladé Boleslavi. Antárek si vyběhal v mezitřídě u paní rozhodčí Zdenky Jílkové ocenění V2 a pěkný posudek. Antárkovi a jeho páníčkům moc gratulujeme!

Ondráškovi děkujeme za krásné fotografie a těšíme se na grilovačku i s tácky :))).

Separator

Další fajn WT výcvik, tentokrát v Olešné...

09.07.2012

O předminulém víkendu se Dylanek zúčastnil dalšího fajn WT výcviku s Martinem Incédi, a to v Olešné u Rakovníka. I přes tropické počasí si to užili nejen pesani, ale i jejich páníci, takže jako vždy, víkend plný hvizdu píšťalek, "dummíkování" a pýchy na naše čtyřnohé kamarády. Martinovi díky za výcvik, Ali a Pavlovi za výbornou grilovačku i výběr místa a DP Foto za krásné momentky!

Pro více foto Dylanka klikněte ZDE, pro foto z celého víkendu pak na FaceBook DP Foto ZDE.

Separator

Doplněny fotografie z tábora - Nová Louka

08.07.2012

Nejen pro všechny kamarády z výcvikového tábora v Albrechticích n/Vl. jsme doplnili slíbené fotografie - klikněte ZDE.

Separator

Psí maturita aneb máme OVVR!

25.06.2012

Dylanek, Adýsek i Antárek mají OVVR!!! Jsou to kluci šikovní a v jednom týdnu složili svou psí maturitu všichni tři! Radost je ohromná, všem gratulujeme! Agáthka na táboře v Albrechticích n/Vl. také nezahálela, pilně s paničkou začala trénovat, ale maturovat bude až v září. Ač je i ona MOC šikovná, panička by to ještě neustála :), takže holky se budou "nervovat" o pár týdnů později.

Dylanek s Fandou - plný počet bodů!
Šikovný Adýsek se Šárkou

Hrdí bráškové
Adýsek, Dylanek a jejich pyšní páníci

Pro všechny pejsky byla na táboře pořádána i Albrechtická dovednostní soutěž, ve které zabodovala maminka Ellinka (opět s Fandou :)), svým dětem šla příkladem a vybojovala si ve velké konkurenci 1. místo a zlatou medaili! Ellinko, i ty jsi pořád naše šikulenka!

Dovolená, jak má být
Děti naše šikovné

A nakonec pár záběrů našeho Antárka s paničkou Vendy, kteří se řádně na OVVR připravovali na táboře v Albeři. Všem ještě jednou moc gratulujeme!!!

Separator

Krásný den s Funnynkou

13.06.2012

Na návštěvu za naší kamarádkou Funny (Funny Gold od Gallasů) a její super paničkou jsme se chystali už dlouho a musím říci, že čekání stálo za to! Výlet do Plzně byl zase prostě úžasný!!! Hanko děkujeme za nádhernou procházku, popovídání i tvé pohoštění, nemohl to být krásnější den!

Funny Přesila "běloušků"

Zlaťáčkům prostě neodoláte... Zasloužený odpočinek u Funnynky doma

Na více fotografií se můžete podívat ZDE.

Separator

Víkend s Airinkou na Malé Fatře

11.06.2012

Zážitková laťka byla po krásně prožitém předminulém víkendu u Woodyho na WoodyStocku a nedělní návštěvě naší kamarádky Jany a jejich úžasných pesáčků (CHS Slendid Felow), nasazena pěkně vysoko! A vysoko byla také udržena :) a to nezapomenutelnou návštěvou u naší Airinky! Rodinka Gubalů pro nás přichystala nádherný víkend na Malé Fatře a my jen utírali slzy dojetí při balení zpět do Prahy... Ach jo, proč jsou ty víkendy tak krátké! Naší rodince Gubalů strašně děkujeme, pro takové víkendy by měl člověk žít!

Zlatíčka v kopretinách Angela Airin

Hřebenová tůra Hrátky ve sněhu A panička má smůlu...

Naší fotodokumentaci z návštěvy na Slovensku naleznete ZDE, Airinky fotografie pak v albu ZDE. Sami uvidíte, že ani rozmary počasí nezahnaly naše úsměvy na tváři a maximální pocit štěstí!

Separator

Dylanek vybojoval další titul CAC, BOB

11.06.2012

Víkendovým radovánkám s naší Airinkou předcházela při cestě na Malou Fatru NVP v Senci. Dylankovi se zadařilo a v pátek si vyběhal v mezitřídě V1, CAC a k tomu ještě titul za nejlepšího jednice plemene - BOB!!! I přes 33 stupňů na teploměru, se náš chlapeček nádherně předvedl a my si domů vezli od pana rozhodčího Kašpara zasloužený posudek: Elegantní kompaktní pes, pevná kostra, ušlechtilá hlava, krátký pevný hřbet, výborné úhlení, pěkná prezentace.

Dylanek se tak může za posledních pár měsíců "vytahovat" už třetím pohárem s titulem BOB. Víme, že to není nejdůležitější věc v životě, ale kdo to zažil, uzná, že radost páníčkům to udělá obrovskou! Pár dalších fotek z výstavy si můžete prohlédnout ZDE.

Separator

WOODYSTOCK 2012

07.06.2012

V sobotu ve Varnsdorfu pořádal Woody 1. ročník velkolepého Dogs&Music festivalu - WOODYSTOCK 2012. Akce se nemohla vydařit lépe! Obrovský kompliment a díky patří rodince Valešů, muzikantům a všem zúčastněným, kteří přispěli k tak super atmosféře.

Sešlo se nezpočet fajn lidí, stejně tak fajn pesanů, takže Ellinka, Agi, Betynka, Adýsek, Dylanek i organizátor Woody si to užili stejně skvěle jako jejich páníci! Prostě bomba!!! Všichni už se těšíme na další ročník, myslím, že fotodokumentace (klikněte ZDE) bude mluvit za vše!

Na fotografie očima Lídy a Elišky, za které také moc děkujeme, se můžete podívat ZDE a ZDE.

Separator

Betynka

05.06.2012

Betynka nás o víkednu nejen pořádně opusinkovala, ale dostali jsme od ní i aktuální fotografie, jak si užívá lupmáren a jiných radostí života se svou milovanou Janou a Romanem. Moc děkujeme, fotky jsou nádherné!!! Přejeme krásné pokoukání a ať Vám udělají stejnou radost jako nám - pro fotogalerii klikněte ZDE.

Betynka květinková...

Betynka dobrůtková...

Separator

Máme zdravá očíčka!

31.05.2012

Dnes byla Ellinka, Agáthka a Dylanek vyšetřeni na dědičné oční vady u MVDr. J. Beránka. Výsledek by nemohl být lepší, všichni tři mají zdravá očíčka - tzn. PRA/CAT negativní!!!

Separator

Další krásný víkend na Zahradišti

25.05.2012

Minulý víkend byl v duchu nejen krásného počasí, ale i dalšího super výcviku WT s Martinem Incedi na Zahradišti. K naší smečce se tentokrát přidal i bráška Adýsek a Woody a všichni jsme si to náležitě užili!  Všem děkujeme za skvělý víkend!!!

Další fotografie včetně Woodíka a Adýska, kteří měli na WT nácviku premiéru, budou brzy doplněny, tím opět děkujeme DP Foto! Dani a Petře, skvělá práce!

Separator

Náš krásný tatínek a dědeček!

24.05.2012

Nejde se nepodělit o aktuální fotografie tatínka a dědečka našich štěňátek "A". Nádhera!!!

Tatínek Dylan - Multi CH. Ashbury Deep Impact Dědeček Eliott - Multi CH. Ashbury Angel Heart

Separator

Výstavní víkend - Dylanek prvně v Polsku, V1, CWC

14.05.2012

Včera jsme zaznamenali rekordní návštevnost našich webových stránek, proč asi? :) Nebudeme to tedy napínat, tady jsou výsledky z výstavního víkendu...

V nědeli měl Dylanek svojí premiéru ve třídě otevřené a dobře udělal :). S páníčkem si v Polsku na NVP Jelenia Góra vyběhal V1, CWC. Dylanek se tak stává ČEKATELEM ŠAMPIONA KRÁSY POLSKA! Paní rozhodčí - Krystyna Sajnóg (PL) si nás všechny získala na plné čáře a to nejen přístupem k pejskům, ale i velice profesionálním posuzováním. Velký důraz kladla na pohyb (proto byl Dylankovi asi i odpuštěn jeho malý vzdor při výstavním postoji :)), nebála se pejska pořádně "ošahat", vždy okomentovala své rozhodnutí a poradila co zlepšit. Z výstavy jsme si přivezli jen ty nejlepší dojmy a rádi se do Polska budeme vracet.

V Čehách hájil naše "Bahatí" barvy náš Antárek (Antar Excellent Bahati), který si v Humpolci na Klubové výstavě a ve velké konkurenci třídy mladých vyběhal krásný posudek a ocenění V4. V sobotu posuzoval pan Jim Richardson (UK), v neděli pak jeho manželka - paní Audrey Richardson, od které si Antárek odnesl známku "velmi dobrá". Antárku a Vendy, moc gratulujeme, udělali jste nám radost!

Separator

Adýsek si užívá jara...

11.05.2012

Adýsek posílá moc pozdravů všem sourozencům a k tomu krásné fotografie nejen z Matějské pouti. Adýsku, ty se tedy máš!

Pampelišková pohoda... Adýskovo nové povlečení :)

Separator

Ashirka má OVVR! Gratulujeme!

07.05.2012

Májové zpravodajství ze Slovenka! Naše krásná "slečna růžová" - Ashirka Excellent Bahati úspěšně složila 1.5. klubové OVVR. Až na ztrátu jednoho bodíku z aportu z hluboké vody, má plný počet bodů!!! Posíláme obrovské gratulace do Smižan a pusu Ashirce! Jen tak dál!

Separator

Sourozenecká procházka

06.05.2012

Poslední dubnový víkend jsme se vydali v sestavě Ellinka, Agi, Dylanek a Adýsek na výlet za Betynkou, tentokrát do Dobříše. "Betynkovi" naplánovali krásnou procházku, takže se naše omladina pořádně vyřádila u rybníka a pak hurá do lesa! Nádherně strávená neděle! Haf, haf, haf! :) Pro fotografie, za které děkujeme Janě a Romanovi, klikněte ZDE.

Separator

MVP Letňany - bráškové zabodovali! :)

06.05.2012

V sobotu se konala mezinárodní výstava psů v Letňanech, kde jsme nemohli chybět :). Do mezitřídy nastoupil náš Dylanek, který si s páníčkem vyběhal druhé místo a titul res. CAC. Bráška Antárek se také nenechal zahambit a domů si vezl ze třídy mladých krásný podudek a také známku V2. Našim chlapečkům moc, moc gratulujeme!

Separator

Dylanek zazářil aneb výcvikový víkend na Vysočině

18.04.2012

Tento víkend jsme si zpříjemnili cvičením s Martinem Incedim na Zahradišti. Nastoupila naše standardní dvojka - Dylan a Fanda (my holky fandily a pak se jen všude vytahovaly šikovností naší pánské části smečky :)). Dylanek udělal neuvěřitelný pokrok, byl i Martinem náležitě pochválen (to zahřeje 2x :)) a hlavně v něděli opravdu překonával naše očekávání. Holt, máme létajícího,  chuťového a naštěstí i rychle chápajícího zlaťáčka :). Dost vytahování a raději pár fotek pro Vás...

Více fotografií naleznete ZDE, opět od DP Foto, děkujeme za ně. Petr & Dana (CHS Dog Miracle) mají, nejen pro momentky v letu, neuvěřitelný cit!

Separator

Velikonoční pozdrav od Adýska... Je to fešák, ten náš koledníček!

09.04.2012

Separator

Ellinka oslavila své 5. narozeniny!

06.04.2012

Ten čas strašně letí... Naše nejmilovanější Ellinka oslavila minulý týden své 5. narozeniny. Ellinka, která pro nás byla, je a bude vždy vším. Ellinka, která je tak vzornou maminkou a už nám možná i odpustila, že se o naší lásku musí doma dělit s dalšími dvěma rarášky :). Ellinka, která nám vždy splní, co nám na očích vidí... Ellis, jak snadné je Tě milovat! Přejeme Ti hodně zdravíčka, spoustu dalších dobrodružsví a radostí z života! Lucka, Fanda, Agi a Dylanek

Ellinka oslavila své narozeniny u našich kamarádů z CHS Dog Miracle. Oslava to byla nadmíru vydařená a hlavně i profesionálně zdokumentovaná. Za trpělivost při focení a krásný výsledek děkujeme Daně a Petrovi - DP Foto - inspirace pro všechny! Více fotografií dodáme v průběhu nadcházejích dnů.

Separator

Dylanek - V1, CAC, CACIB, BOB - MVP České Budějovice

31.03.2012

Počasí, nepočasí, v sobotu jsme se rozjeli na MVP do Českých Budějovic. Dylanek byl přihlášen do mezitřídy a pod rozhodcovskou "taktovkou" p. Miloše Kašpara si náš "malý" chlapeček vyběhal nádherné V1, CAC, CACIB a BOB!!! Dylan se tak stává ve svých 16ti měsících čekatelem nejen ŠAMPIONA KRÁSY ČR, SR, ale i čekatelem INTERŠAMPIONA! Máme ohromnou radost! Velké díky všem, kteří nám fandili a těšili se společně s námi z krásné soboty! Pro více fotek klikněte ZDE.

Separator

Výstavní víkend, tak trochu jinak :)

30.03.2012

Létající Dylanek...
A páníci mají smůlu...
Jak si kdo ustele, tak si i lehne

Separator

Budeme se opakovat, ale milujeme Nitru!

30.03.2012

BIG 3, BOB, CAJC – takto loni Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) ve svých 12ti měsících zakončoval v Nitře svou výstavní sezónu na Slovensku. Letos jí "otevíral" opět v  Nitře s premiérou v mezitřídě a ve svých čerstvých 16ti měsících si vyběhal nádherné ocenění V1, CAC a V2, res. CAC, res. CACIB!!!

Aby radosti nebylo málo, vystavovali jsme i naší Ashirku (Ashira Excellent Bahati), která se nedala zahanbit a z výstavy si pro radost nejen své paničky v porodnici :), ale i nás, odvezla již druhý titul V1, CAJC, v neděli pak V4! Máme ohromnou radost!

Dylanek
Ashirka

Separator

Další vyšetřený odchovaneček - Antárek - DLK 0/0, DKK 0/0!!!

28.03.2012

Minulý týden přišla další skvělá zpráva, Antar Excellent Bahati se může také pyšnit - DLK 0/0, DKK 0/0 (vyhodnoceno MVDr. M. Snášilem, CSc.). Gratulace posíláme do Českého Dubu a těšíme se na Vás!

Modrou jsem měl vždycky rád... Modrá, je pořád dobrá... :)

Separator

Slavíme další nuly! A to nuly Adýska!

21.03.2012

Radost by se měla dávkovat po troškách, my jí tento týden dostali i s přídavkem!                                      Adýsek (Adys Excellent Bahati) - DLK 0/0, DKK 0/0 (vyhodnoceno MVDr. M. Snášilem, CSc.). Šárko, budeme se opakovat, ale STRAŠNĚ MOC GRATULUJEME!!! Oslavy nebudou mít konce... Glo glo glo...glória... :)))

Také mám nuly!!!
Co to mrně křičí? Vždyť já to věděl hned :)

Separator

Betynka (Arwen Excellent Bahati) - DLK 0/0, DKK 0/0!!!

20.03.2012

Tak aby radostných zpráv nebylo málo, posíláme další obrovské gratulace, tentokrát do Plzně naší Betynce (Arwen Excellent Bahati)! DLK 0/0, DKK 0/0 (vyhodnoceno MVDr. M. Snášilem, CSc.). Jani a Romane, STRAŠNĚ MOC GRATULUJEME!!!

Tlapku na to, že to budou nulky! :)
Jak ten čas letí....

Separator

WT trénink s Martinem - Milovice 10 -11.3.2012

12.03.2012

Neplánované akce jsou nejlepší! O víkendu jsme byli nejdříve na "kukandu" v Milovicích na WT tréninku. Agáthka dostala "protekční" mini lekcičku k povelu "držííí" (ona ta treperenda opravdu ví, co se po ní chce, jen má svojí hlavu :)). Nadšení bylo obrovské,takže dohlásit Dylanka na druhý den byla naše povinnost... :) Martine díky!

Za foto děkujeme DP Foto, bez nich by jsme ty malé divochy nezachytili :). Pro více fotek klikněte ZDE.

Separator

Wooďák zabodoval, slavíme další nuly!!!

07.03.2012

Obrovské gratulace našemu Woodíčkovi (Andor Excellent Bahati) -  DLK 0/0, DKK 0/0 (vyhodnoceno MVDr. M. Snášilem, CSc.). Ohromná radost, tisíce pusinek a poděkování za vše putují na sever rodince Valešů.

Kdo je ten prcek vedle? Jsem to vůbec já? :)

Separator

Skvělé výsledky DLK, DKK a OCD!!!

22.02.2012

S ohromnou radostí se s Vámi můžeme podělit o svělou zprávu a to o RTG výsledky DLK a DKK Agi a Dylanka. Nebyli by to asi pořádní sourozenci, aby se po sobě zase "neopičili" :), takže:

Armani Dylan Excellent Bahati - DLK 0/0, DKK 0/1, OCD ramenních kloubů - nepostižen                         Agatha Excellent Bahati - DLK 0/0, DKK 1/0

Vyhodnoceno: MVDr. Jiří Šebek, rentgenováno: MVDr. Libor Vlček

Separator

Victory Show 2012 - Šampión Šampiónov SK

18.02.2012

V sobotu jsme se zúčastili v Bratislavě Victory Show 2012, soutěže Šampion šampiónů. Jeli jsme s velkým očekáváním, těšili se na tuto prestižní akci a hlavně byli hrdi, že jsme mohli v 15ti měsících přihlásit našeho Dylana do třídy Junior šampionů. Dylanka, který měl jako jediný udělen titul JCH SK i ČR...

Dylanek
Dylanek ve volném postoji Naše konkurence

Dylanek si vyběhal ve třídě Junior šampionů "bronzovou medalili", známku V3 (rozhodčí: Jaroslav Matyáš, SK) a jelo se domů... :). Zkušenost obrovská, přiznávám, příště dáme na rady zkušenějších a ušetříme si zklamání... Tedy až na příjemnou společnost Gabči, Naty a jejich doprovodů, kteří společně se svými krasavečky hájili také ČR barvy (no, se stejnými dojmy jako my :)). Naty navíc děkujeme za fotky, ač haly jsou haly....

Separator

Pěkné fotografie potěší vždy!

14.02.2012

Pokud si chcete zpříjemnit mrazivé dny, zažít trochu "legrandy" a obdarovat se krásnou fotografíí svých čtyřnohých miláčků, podívejte se na stránky nového DP Foto studia našich kamarádů.

Separator

1. narozeniny Bahatíků (doplněné fotografie)

05.02.2012

Zavzpomínejme na listopad 2011 a vychutnejme si prostřednictvím fotografíí báječnou atmosféru společných prvních narozenin našeho odchovu "A", našich milovaných Bahatíků.

Takto velký dort vidíme prvně! Celý pro nás! Tak ahoj zase příště...

Pro fotografie zachycené naším fotoaparátem klikněte ZDE. Pro prohlédnutí si fotogaleríí plných zážitků z narozenin očima páníčků Artushe, Antárka, Betynky a Airinky klikněte postupně na všechny 4 fotografie níže.

Všem ještě jednou moc děkujeme, máme opravdu nezapomenutelné zážitky!!!

Separator

Víkendové cvičení

30.01.2012

O víkendu, ač bylo mrazivo, se vyrazilo na cvičení a rovnou v šesti. Ellinka, Agáthka, Dylan, Fanda s Luckou a rozmražená bažantí slepička :).

Dylanek s bažantí slepičkou

Ellinka - profík (na rozdíl od fotografa :))
Agáthka s jelením během

Separator

Vánoce u Antárka

29.01.2012

Dlužíme Vám ještě vánoční fotky z Českého Dubu, od našeho Antárka. Děkujeme za ně a posíláme pusu!

Separator

Sněhové radovánky u Woodíka

14.01.2012

Minulý víkend se konala výprava za sněhem, za sněhem na sever, na sever za bráškou Woodíkem. Ač počasí moc páníkům nepřálo, čtyřnohé části výpravy to nevadilo a ve sněhu řádili jako čerti. Sníh prostě milují!!!

Dylan, Woody, Ellinka a Agáthka Dylanek

Dylan s Woodíkem

Separator

Přidány fotografie z Vánoc a novoročního koupání

11.01.2012

Konečně jsme přidali více fotografií z našich svátečních radovánek. Pro Vánoce klikněte ZDE, pro novoroční koupání zase ZDE.

Separator

Vánoce u našich štěňátek - Adýska a Dennýska

10.01.2012

Nejde se nepodělit o fotografie z Vánoc u Adýska a Denýska. No, řekněte, nemají se ti naši kluci báječně? :)

Dennýsek pod stromečkem...

Dennýsek Adýsek

Adýsek se svojí rodinkou...

Pro více fotek Adýska klikněte ZDE

Separator

Novoroční koupání (pouze pro otužilce :))

01.01.2012

Více fotek ZDE. Krásné zimní pokoukání.

Separator


chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks