Krajská výstava psů, Kladno - Ellinka - Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIS 2

13.08.2011

V sobotu jsme se vypravili na naší vůbec první krajskou výstavu a to do Kladna. Výstava byla nejdelší, co jsme zažili :(, ale stálo to skoro za těch 8 hodin halového čekání. Vystavovala se naše Ellinka a její chlapeček Woody. A jak dopadli?

Ellis - V1, VT, KV, BIS 2 Ellis BIS 2 Woody - VN1

Maminka se synem Maminka Ellinka

Ellis – V1, VT, KV, BIS 2 (Výborná 1, Vítěž třídy, Krajský vítěz a Best In Show – 2 místo), třída vítězů, rozhodčí: Josef Něměc

Posudek:  4 letá fena, velmi dobrá hlava, nůžkový chrup, hluboký hrudník, velmi dobré postavení i zaúhlení končetin, standardní srst, velmi dobrá prezentace v pohybu i postoji.

Woody  (Andor Excellent Bahati) – VN1, třída dorostu. V odpoledních soutěžích se Woody probojoval ještě do nejužšího výběru pěti nekrásnějších pejsků ze třídy dorostu. Woodíčku, Vašku a Kačko MOC GRATULUJEME! Máte to, ale krásného kluka „Bahaťáčka“ :).

Posudek:  9ti měsíční pes, na svůj věk dobře vyspělý, výborná hlava, nůžkový chrup, velmi dobrá horní a dolní linie, kvalitní srst, velmi dobrý postoj i pohyb, má velkou perspektivu.

Aby radosti nebylo málo, Woodíčej s páníčkem u nás zůstali přes víkend a to bylo legrandy! Ten kdo si myslí, že se do panelákového 2kk se nevejdou 4 Goldeni i s páníkama, je na omylu.  Vejdou a jak! (Tedy po vystěhování pár kusů nábytku… :)). Byl to prima víkend, díky za něj a tady malá ochutnávka i pro Vás. Pro foto klikněte ZDE.

 

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919