Záříjové štěňátkování...

11.10.2011

Září, ach to krásné září... Konečně doba dovolených a jakých! První záříjový týden jsme nemohli nebýt součástí výcvikového pobytu v Malém Ratmírově. Krásné 4 dny jsme si užívali pod cvičitelskou taktovkou Terezky, Ellinka si opět po 1.5 roce nicnedělání vyzkoušela své lovecké dovednosti (moc jí to šlo) a mrňata se vyblbnula s Antárkem, který se k nám na tábor připojil. Bylo opět blaze (více než v Praze :)), takže Chlupatému štěstí a všem přítomným moc děkujeme! Více foto ZDE.

Druhý týden se pak odehrával v duchu srazu malých Bahatíku na Slovensku na Oravské přehradě, který zorganizovali páníčci naší Airinky, rodina Gubalů. I přes mírnou nepřízeň počasí, to byly dny na které se nezapomíná! Dny plné radosti, psího dovádění, cvičení, grilování, procházek a plavání... (nemluvě o 3x ZDAR výborné Hruškovici...Ehm, tedy Hruškovicím... kolik jich vlastně bylo? :))

Strašně moc děkujeme Jánovi a jeho celé rodině za skvělý pobyt, páníčkům našich štěňátek za přítomnost (bez Vás všech by to nebylo ono!) a Airince, Agáthce, Ashirce, Betynce, Adýskovi a Dylanovi posíláme ještě jednou velku pusu, byli jste úžasní! Ellinko neboj, tobě pusinky 3, jsi pořád naše jediná... :).

Pro více fotografií, za které děkujeme všem páníčkům našich štěňátek, klikněte ZDE.

 

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919