Štěňátka - 6.týden - Dylanek a Bellinka

08.10.2016

Všechna štěňátka po našem Dylankovi a Belince z CHS Ze Šlapanovské stráně jsou již v nových domovech. My Vám ještě dlužíme pár foteček z naší návštěvy, prckům bylo 6. týdnů... Za úžasné odpoledne děkujeme Lidušce a její rodině, kamarádce Janičce, která byla pomazlit svá pravnoučátka a udělala většinu těchto nádherných fotek! Bylo to krásné! Opět pohlazení po duši!

Separator

Tentokrát jsme měli sebou celou naší smečku, takže muselo dojít i ke společnému pózování. Dylanek byl opravdu stráááášně nadšený :). No a my? Pár poznatků... Udržet na jednom místě maminku a tatínka - jednoduché. Přinutit je k širokému úsměvu - už těžší... Přimět u nich zůstat i jejich 11 dětiček - nemožné!!! Ale i snaha se také počítá... Pár momentek pro Vás níže.

A hurá pryč!

Psychická podpora a jede se znovu...

Takže focení - mučení ještě pokračuje, ale nakonec to vzdává i lidská smečka... Humorné, marné, vysilující... Kdo že měl ten nápad fotit? Jak že se fotí "pytel blech" a rodiče k tomu?

Už to nebaví nikoho... Ellinka - "Toho se účastnit fakt nebudu"

A ještě pár portrétů, štěnda se opravdu povedla a nejen povahově... No, posuďte sami! Miláčkové největší! Moc všechny zdravíme a líbáme na dálku do nových domovů!

 

 

Separator

 

Separator

 

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919