Co jsme stihli o víkendu

26.05.2015

Víkend byl na 2 partičky, Ellinka a Dylanek v revíru, Agáthka dělala společnost paničce, aby jí doma nebylo smutno, ač by určitě raději také kontrolovala s ostatníma svůj lesíček :).

Parta č. 1) Pracanti na Vysočině. Vyhánění zvěře před sečením luk, kontrola revíru a vše co k tomu patří. Dyloušek tentokrát nahlásil v louce 2 srnčátka, zachránil jim tím život a to už se počítá!!! Ellinka se zase mohla pyšnit krásnou trofejí, no podívejte sami.

Hrdá Ellinka Zachráněná srnčátka

Parta č. 2) V Praze byl sobotní relax v ZOO s Agáthky neteří Lillinkou (Dylankova dcera), to bylo pachů, to bylo legrace a divných zvířátek... Pak pořádné vyběhání a na závěr výborná káva, kde jinde než u Bahatíků :).

U velkých slonů... U mrňousků surikat...

V neděli pak, bylo v plánu učení plavání Dylankových dětí, i když k učení nakonec vůbec nedošlo... Dylanek Jr. (Argon Ra Zeta Ori) to stihl sám a jako první. Běžím na břehu, běžím ve vodě, plavu, plavu kolečko, plavu druhé... Prý už se od malička potápí doma v mističce s vodou, takže "větší miska" mu nedělala vůbec žádný problém :). Jeho sestřička Meggie (Artemis Ra Zeta Ori) nezůstala pozadu, hup za bráchou a už jsme tleskali i jí! Děti naše, to jsme ještě neviděli! Byl to fakt zážitek!

Amirka, Meggie, Dylan Jr. a sedící Agáthka Meggie, Amirka, Agáthka a Dylan Jr.

Focení bylo náročnější, drobotina dostala domácí úkol do příště, všichni budou hezky pózovat.  Video z plavání našich mladých plavců si můžete pustit kliknutím ZDE. Dájo, děkujeme za fotky i videa!

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919