Dlužná novinka - Dylankova dcerka Meggie zářila na výstavě v Brně!

30.04.2015

Dlužíme Vám ještě jednu nádhernou zprávu! Dylankova dcera Meggie (Artemis RA Zeta Ori) zářila v lednu na NVP v Brně! Na své výstavní premiéře si doslova vyskotačila :) zlatou medaili, VN1 a nádherný posudek! Panička byla nemocná, tak jsme celou slávu s Meggie prožívali my, Dylan fandil, co to dalo a bylo vidět, že dceruška se neztratí! Pohár byl v kapse, úsměvy na tvářích přihlížejících vykouzlila také, prostě ta holka má v krvi Bahatíky a to se nezapře! Lído, gratulujeme, malá slečna "fialová" se povedla a nejen výstavně!

Pusinka tomu nejlepšímu chlapečkovi... Dylanek s dcerkou Meggie

Dylanek se vystavoval ve třídě Šampionů, kde mu paní rozhodčí pí. Linda Voláriková, za "unavený pohyb", udělila známku V4. I tak jsme si to moc užili, Dylouš je prostě správný táta a čertíky v těle přenechal tentokrát Meggince. Byl to nádherný den, spousta přátel a veselých zážitků...

Meggie - vítězka! Táta Dylan při posuzování, fakt se snažil!

A nakonec se pokochala Megginka ještě vánočním stromečkem u nás doma a zapózovala si s naší rodinkou. Prostě prima sobota! Musíme to někdy zopakovat, tedy asi už bez vánočního stromku :).

Láska na první pohled... Agi, Ellis, Meggie, Dylanek a Fanda bez hlavy

Více fotografíí, ač opět v halové "kvalitě", si můžete prohlédnout ZDE.

Separator

chs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.cz
tel.: +420 604 119 919