Deníček štěňátek II.

BIS PUPPY - Dylan má svůj 1. pohár

29.05.2011
.

 

V sobotu jsme vyrazili směr Konopiště, kde se konala Oblastní výstava retrieverů pořádaná Retriever Klubem. V tu chvíli jsme ještě netušili, jakou radost nám výstava přinese. Velice příjemná atmosféra, krásné prostředí a spousta našich kamarádů.... A hlavně naše šikovné dětičky :)

Agáthka (Agatha Excellent Bahati) - VN1
Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) - VN1 a BIS PUPPY
- nejkrásnější pes ze třídy dorost z celé výstavy

Agáthka Dylan

Obě naše zlatíčka se vystavovala ve třídě dorostu, kterou posuzoval pan Marian Novák (SK)

Agáthka: 6 měsíční fena, dobře stavěná s pevným hřbetem, výborná mechanika pohybu.

Dylanek: 6 měsíční pes s typickou hlavou, pevný hřbet, výborné úhlení předních a zadních končetin, výborná mechanika pohybu.

Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Pozdravy od Artíka a Antárka

01.06.2011

Pozdravy z Českého Dubu posílá Antárek, náš "světle modrý" chlapeček...

Z Prahy pak putují pozdravy od Artushe, našeho "tmavo zeleného" chlapečka...

Separator

Štěňátka nám rostou...

12.06.2011

Děkujeme všem páníčkům našich štěňátek za pravidelné zprávy a fotografie jejich/našich :) zlatíček. A tady malá "ochutnávka" i pro Vás.

Celá maminka Ellinka... Angela Airin...

Adýsek si zpříjemňuje horké dny na pískovně. Vodu prostě milujeme! A všichni!

Ashirka se svou parťačkou na lumpárny Ginou Ashirka babysitter  :)

Separator

Když se nejde k rybníku, vyřeším to sám!

16.06.2011

Náš malý Dennýsek má vždy řešení... Voda jako voda! :) Pusinky putují do Hradce Králové a Dennýsku, v sobotu jim to na výstavě pěkně ukaž! :)

Separator

Procházka s Betynkou

18.06.2011

Minulou neděli jsme si udělali prima procházku v Příbrami a s kým jiným v těchto končinách, než s naší princezničkou Betynkou. Počasí nám přálo, páníčci probrali co nového a  štěňátka objevila skělý lesní potůček... :). Cestou domů jsme si všichni mohli zazpívat "Čtyři čuníci jdou, v řadě za sebou....la, la, la, la, lá, la....". A kdo, že byli ti čuníci? Podívejte se do fotogalerie Betynky. Klikni - ZDE.

Za krásný den a stejně krásnou fotodokumentaci děkujeme Janě, Romanovi a Betynce. Betynka by si nemohla přát lepší páníčky!

Separator

Dennýsek a jeho výstavní úspěchy

18.06.2011

V sobotu jsme vyjeli podpořit našeho Dennýska do Hradce Králové, kde se konala 41. Krajská výstava psů. V tu chvíli jsme ani netušili jak krásný den nám Denny přichystá. Po bouřlivém přivítání, stovkách pusinek a několika hodinovém trpělivém čekání na nástup do kruhu si Dennýsek odnesl známku Velmi nadějný 1 a nádherný posudek. Přiznáváme, byla v nás malá dušička, protože pan rozhodčí byl velice přísný, ale Denny nám s Verčou dokázal, že se nebylo vůbec čeho bát :).

A tím to jen začalo... Dennýsek nás později doslova rozplakal, rozplakal štěstím. V závěrečných soutěžích stanul Denny na stupni vítězů s oceněním  „NEJLEPŠÍ DOROST“ 41. Krajské výstavy, HK! Konkurence byla veliká, nevíme přesně kolik pejsků nastoupilo do kruhu s Dennýskem, ale přihlášeno na výstavu do třídy dorostu (pokud počítáme max. 1 přihlášenou fenku a 1 psa z každého plemene) jich bylo přes 60... A Denny, takový úspěch už se počítá! :)

Denny (Argon Excellent Bahati) – třída dorostu VN1, NEJLEPŠÍ DOROST výstavy, rozhodčí: Pavel Šulcek

7 měsíční pes výborné tělesné stavby, správně modelovaná samčí hlava, tmavé oko, nůžkový skus, správně nasazené slecho, výborná linie krku, správně dlouhý, pevný hřbet, správná hloubka hrudníku, správné nasazení prutu, výborná mechanika pohybu, správně kvalitní srst, milá povaha.

Veliké gratulace putují Verče, Vendy a Jirkovi. Díky za krásný den. Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Anděl s ďáblem v těle....

29.06.2011

I takto to může vypadat u některých "Bahatíků" doma... Dnes už můžeme jen hádat, co Agáthku a Dylana rozlobilo v novém čísle časopisu "Svět psů" anebo co chtěl Adýsek upéct paničce z mouky? Jedno je, ale jisté, je dobré mít doma šikovné pomocníky... :)

U nás doma... U Adýska doma...

Separator

Domácí pohoda...

01.07.2011

Byt je sice malý, ale poskládáme se tam všichni :). Na fotkách sourozenecká dvojka Agátha s Dylanem.

Separator

Kdo je kdo?

07.07.2011

Malý kvíz pro dlouhou chvíli... Poznáte kdo je kdo? :)

(Nápověda: Woody, Antar, Betynka, Antar, Woody, Betynka s želvičkou). Páníčkům moc děkujeme za fotky.

Separator

Woody dostal novou chatu :)

09.07.2011

Předminulý víkend jsme prožili společně s naším Woodíčkem ("žlutým" chlapečkem) a jeho velkou rodinou na nové chatě na severu Čech. I přes rozmary počasí, jsme si to všichni náramně užili. Naši nejdražší se věnovali lítání po zahradě, na louce i v záhonech (Agáthka se zamilovala do čersvých jahod...). My dvounouzí si pak užili povídání, grilování, promítání, skákání na trampolíně a tak... Na jeden víkend spoustu aktivit! Rodinko Valešů, moc děkujeme a pokud budete mít stále dostatek odvahy na naši čtyřnohou tříčlennou smršť, rádi zase přijedeme.

Pro více fotek klikněte ZDE.

Separator

Airinka byla moře!

13.07.2011

Angela Airin je naše velká plavkyně, což dokazovala den co den na své první dovolené u moře. A moře jí náramně slušelo! Děkujeme za fotky rodince Gubalů a už se moc těšíme, až Airinku budeme moci za pár dnů opusinkovat osobně :).

Separator

Ellinka, Adýsek a Dylan na cvičáku

14.07.2011

Konečně se páníček rozhodl obměnit naši standardní sestavu na cvičák a vzít do skupiny pokročlilých Ellinku. Ta si to náramně užila a dokázala, že ani mateřské povinnosti jí neodvedly od jejích loveckých vlohů. Ellinko jsi ta nejšikovnější! :) Po ranním cvičení pokročlilých přišli na řadu junioři - Adýsek s Dylanem a pod dohledem maminky Ellinky a taktovkou Šárky a Fandy se ani oni neměli za co stydět!

Pro více fotografií, za které děkujeme Šárce, klikněte ZDE.

Separator

Antárek a Dennýsek zabodovali na výstavě!

16.07.2011

Naši kluci zabodovali na dnešní výstavě a mají náš velký obdiv! Ve třídě dorostu, za rozhodcování pana Františka Pasáka, si na NVP v Mladé Boleslavi odnesli nádherné posudky a následné ocenění:

Denny (Argon Excellent Bahati) - VN1
Antar (Antar Excellent Bahati) - VN2

Páníčkům moc gratulujeme a děkujeme za prezentaci obou juniorů. Antárkova to byla dokonce výstavní premiéra a vedl si (stejně jako Dennýsek :)) opravdu moc dobře.

Denýsek s Veronikou

Antárek s Vendulou

Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

Ellinka vybojovala titul CAC a CACIB na MVP Košice - Veľká Ida!

23.07.2011

Ellinka se po své "mateřské pauze" opět postavila do výstavního kruhu a na Mezinárodní výstavě psů v Košicích - Veľké Ide si ve třídě pracovní nejen vybojovala V1, CAC a tak splnila podmínky pro udělění titulu Slovenský šampion krásy, ale následně i titul CACIB a tak se naše milá Ellis stává čekatelkou Interšampiona!

Ellinka - CAC, CACIB Dylan - VN, BIS PUPPY

Aby radostí nebylo málo, Dylan si z výstavy odvezl pohár za BIS PUPPY (1. místo za nejkrásnější dorost - pes) a ani holčičky Agáthka a sestřička Ashirka se nenechaly zahambit a ve třídě dorostu si i ony vyběhaly známku VN a nádherné posudky od paní paní rozhodčí - Barbary Krumpak, SLO. Pořadí se ve třídě štěňat a dorostu nezadávalo, takže nebylo vítězů ani poražených, a tak si každý mohl odnést z výstavy jen ty nekrásnější zážitky. Ashirka se navíc v závěrečných soutěžích o BIS PUPPY probojovala do nejužšího výběru 5ti nejrásnějších feneček! Ivaně moc gratulujeme a děkujeme nejen za prima den na výstavě.

Dylan Ashira Agatha

Pro více fotografií klikněte ZDE.

Separator

U holčiček na Slovensku....

02.08.2011

Předposlední červencový týden jsme se vypravili na návštěvu za naší Ashirkou žijící u vstupní brány Slovenského ráje. Cestou jsme se nemohli nezastavit v Žilině a pořádně pomazlit naší Airinku. Setkání bylo opět bouřlivé, Airinka až neuvěřitelně dojemně reagovala na náš hlas a vítací ceremoniál nebral konce... Po procházce, popovídání s páníčky a "okupování" opět Martinova pokoje (Martine děkujeme :)), jsme se druhý den vypravili směr Smižany, kde už na nás čekala "růžová fenečka" Ashirka.

Byla to první návštěva Ashirky po odjezdu naší malé holčičky na Slovensko... Z Ashiry za tu dobu vyrostla nádherá psí slečna a během našeho 5ti denního pobytu ve Slovenském ráji jsme si všichni dlouhé odloučení řádně vynahradili.

Dceruška Ashirka Maminka Ellinka

Moc děkujeme nejen "Airinkovým" :) - rodině Gubalů, ale i "Ashirkovým" :) - Ivaně a Jarovi za nádherné přijetí, neustálé rozmazlování nás i pejsků, propovídané hodiny, ale hlavně za to, že se nám o holčičky tak krásně starají. Ashirko a Airinko, odjíždíme opět se slzou v oku, bude se nám moc stýskat, ale víme, že se máte nádherně a máte obě svělé rodiny! Dovidenia!!!

Pro fotografie klikněte ZDE.

Separator

Doplněno pár restíků z fotografií

06.08.2011

Doplnili jsme pro Vás pár "zapomenutých" fotografií do fotogalerie Picasa. Pro celé album klikněte na jednotlivé fotografie. Příjemné pokoukání :).

Štěňátka v tunelu (4.2.2011) Agáthka a Dylan (10.2.2011)
WT výcvik s Martinem, Karviná KVP a SVP Humpolec, KCHLS Agáthka na MVP - Praha

Separator

Krajská výstava psů, Kladno - Ellinka - Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIS 2

13.08.2011

V sobotu jsme se vypravili na naší vůbec první krajskou výstavu a to do Kladna. Výstava byla nejdelší, co jsme zažili :(, ale stálo to skoro za těch 8 hodin halového čekání. Vystavovala se naše Ellinka a její chlapeček Woody. A jak dopadli?

Ellis - V1, VT, KV, BIS 2 Ellis BIS 2 Woody - VN1

Maminka se synem Maminka Ellinka

Ellis – V1, VT, KV, BIS 2 (Výborná 1, Vítěž třídy, Krajský vítěz a Best In Show – 2 místo), třída vítězů, rozhodčí: Josef Něměc

Posudek:  4 letá fena, velmi dobrá hlava, nůžkový chrup, hluboký hrudník, velmi dobré postavení i zaúhlení končetin, standardní srst, velmi dobrá prezentace v pohybu i postoji.

Woody  (Andor Excellent Bahati) – VN1, třída dorostu. V odpoledních soutěžích se Woody probojoval ještě do nejužšího výběru pěti nekrásnějších pejsků ze třídy dorostu. Woodíčku, Vašku a Kačko MOC GRATULUJEME! Máte to, ale krásného kluka „Bahaťáčka“ :).

Posudek:  9ti měsíční pes, na svůj věk dobře vyspělý, výborná hlava, nůžkový chrup, velmi dobrá horní a dolní linie, kvalitní srst, velmi dobrý postoj i pohyb, má velkou perspektivu.

Aby radosti nebylo málo, Woodíčej s páníčkem u nás zůstali přes víkend a to bylo legrandy! Ten kdo si myslí, že se do panelákového 2kk se nevejdou 4 Goldeni i s páníkama, je na omylu.  Vejdou a jak! (Tedy po vystěhování pár kusů nábytku… :)). Byl to prima víkend, díky za něj a tady malá ochutnávka i pro Vás. Pro foto klikněte ZDE.

Separator

Betynčiny prázdniny

17.08.2011

Pokud chcete zaručeně vykouzlit úsměv na tváři a zahnat snad i případné chmury, podívejte se společně s námi na prázdninové fotoalbum Betynky (Arwen Excellent Bahati). Pro všechny fotografie klikněte ZDE.

Rozmary na procházkách ...následné koupáníčko
...česáníčko ...a spinkáníčko :)

Separator

Dylanův první CAJC!!! Dylanek se stává čekatelem Junior šampiona!

21.08.2011

Dylan a Ashirka měli svou výstavní premiéru ve třídě mladých na MVP DUODANUBE v Bratislavě a vedli si opravdu výborně! Ve velké konkurenci a jako nejmladší účastníci v čerstvých 9ti měsících si vyběhali nádherné ocenění a posudky. A poháry? Tak ty by si zasloužili oba, už jen za statečné přečkání neuvěřitelně horkých dnů...

Dylan - V1, CAJC Ashirka - V2

Sobota 20.8.2011 - rozhodčí: Viera Vítková, SK

Armani Dylan Excellent Bahati - V1, CAJC
Ashira Excellent Bahati - V2

Něděle 21.8.2011 - rozhodčí Eymar-Dauphin byl nahrazen paní Gabrielou Ridarčikovou, SK

Armani Dylan Excellent Bahati - V3
Ashira Excellent Bahati - V3

Ivaně posíláme ještě jednou velké gratulace do Smižan a děkujeme za krásnou prezentaci Ashirky. Moc Vám to holky slušelo!

Separator

MVP Mladá Boleslav s výsledkem 1-2-3...

29.08.2011

O víkendu jsme se v kompletní sestavě vypravili na Mezinárodní výstavu psů do Mladé Bolelavi, kde posuzovala Goldeny tentokrát paní rozhodčí Alena Čečrdlová. A jak jsme dopadli? Vše řeknou ve zkratce čísla 1-2-3...

Ellinka - V1, CAC, res. CACIB, třída šampionů (z 5ti přihlášených fenek)
Agátha - V2, třída mladých (z 11ti přihlášených fenek)
Dylan - V3, třída mladých (z 12 přihlášených pejsků)
Antárek - V, třída mladých (z 12 přihlášených pejsků)

Je vidět, že kluci byli gentlemani a nechali si naše psí slečny vychutnat opojné chvíle slávy :). Gratulace a poděkování putují Vendule do Českého Dubu. Antárkova to byla druhá výstava a s přihlédnutím na tento fakt si vedl moc dobře. Má bezchybný posudek, jen musí s paničkou cvičit výstavní postoj, ale Vendy neboj, to rychle zvládnete...

Separator

2 x CAJC pro Bahatíky! Milujeme Prešov! :)

12.09.2011

Bahatíci se vystavovali na Národní výstavě v Prešově ve třídě mladých a vedlo se jim výborně! Posuzoval a krásné posudky našim juniorům napsal pan rozhodčí Wojciech Burski, PL . A jak to vše dopadlo?

Armani Dylan Excellent Bahati - V1, CAJC, Vítěz Slovenska mladých
Agatha Excellent Bahati - V1, CAJC, Vítěz Slovenska mladých
Ashira Excellent Bahati - V3

Všem děkujeme za příjemnou společnost dlouhé neděle a Ivaně a Ashirce posíláme ještě jednou gratulace do Smižan.

Separator

2 x CAJC pro Dylana! Milujeme Moravu! :)

18.09.2011

Víkend byl opět v duchu výstav, tentokrát nás nalákala Morava a výprava to byla přeúspěšná :)

Sobota: NV Brno, rozhodčí: Mrs. Brenda Hutchinson (GB)

Dylanek - V1, CAJC (z 10ti pejsků) 
Agáthka - V4 (ze 7mi feneček)
- Agi má nádherný posudek, jen byla pro paní rozhodčí zatím příliš dětská :)

Dylan - V1, CAJC Agáthka - V4

Neděle: KV Oslavany, rozhodčí (IRL): Mrs. Catherine Collins (psi), Mr. Aidan T. McKiernan (feny)

Dylanek - V1, CAJC (z 11ti pejsků) 
Agáthka - VD (ze 13ti feneček)

Naše první VD :(. Pan rozhodčí byl přísný, nikomu nic neodpusnil a tak padlo ve třídě mladých 8 známek VD. Agáthko nezoufej, jsi naše princezna a "velmi dobrá" není tak zlé... (poznámka Agáthky: Lucinko, víš že se lhát nemá! :)) Pro fotky z Brna klikněte ZDE, z Oslavan ZDE.

Už jdeme na řadu? Ne, ne, zatím odpočívejte... Dylan - V1, CAJC

Ne, ne, zatím odpočívejte...

Separator

Dennýskovo léto

20.09.2011

Posíláme moc pusinek Dennýskovi (Argon Excellent Bahati), páníčkům děkujeme za fotografie a tady i pro Vás malá ochutnávka našeho krasavečka z Hradce Králové.

Separator

Náš nový kamarád z dovolené...

27.09.2011
.

Separator

Bahatící na výstavách - sobota 24. září

01.10.2011

Krajská výstava  Liberec, rozhodčí: Josef Něměc
Antar Excellent Bahati – V1, Vítěz třídy, Nejlepší mladý

Speciální výstava Retrieverů, Vyhne, SK – rozhodčí: Mr. Martin O´Donoghue (IRL)
Ashira Excellent Bahati – V1, CAJC
Armani Dylan Excellent Bahati – V2

Ashirky rodinka Ashirka - V1, CAJC

Dylan bojuje...
Dylan - V2 Dylan nacvičuje postoj

Fandit přijela z Žiliny i sestřička Airinka (na fotkách níže) s Jánem. Moc děkujeme, rádi jsme Vás viděli!

Obrovské gratulace všem! Jsme na Vás náležitě pyšní a to nejen kvůli výstavám... Pro více foto klikněte ZDE.

Separator

Betynka a její kamarád Honzík

03.10.2011

Naše princeznička Betynka pozdravuje celou svou psí rodinku i všechny své fandy a posílá pár fotek z dovádění se svým novým psím kamarádem z rodiny - Honzíkem :). Jani, děkujeme.

Separator

Maminka Ellinka se stává ŠAMPIONEM SLOVENSKA!

07.10.2011

Ellince byl oficiálně zapsán titul Šampion Slovenska! No není ten certifikát krásný...

Separator

Dylan se stává Českým junior šampionem!

08.10.2011

Dylanek si v 10ti měsících na MVP v Českých Budějovicích splnil svým vítězstvím ve třídě mladých podmínky pro udělení titulu Český junior šampion! Od paní rozhodčí M. Gyarfás (HU) si odnesl známku V1, CAJC.

Ellinka byla, přes svou velkou nevoli :), vystavována ve třídě šampionů a odnesla si známku V3. Oboum našim zlatíčkům gratulujeme, máme opravdu velkou radost! Agáthečka tentokrát pouze držela mamince a bráškovi palce, stala se z ní velká slečna :), takže do výstavního kruhu díky své "indispozici" nemohla... Více foto ZDE.

Separator

Záříjové štěňátkování...

11.10.2011

Září, ach to krásné září... Konečně doba dovolených a jakých! První záříjový týden jsme nemohli nebýt součástí výcvikového pobytu v Malém Ratmírově. Krásné 4 dny jsme si užívali pod cvičitelskou taktovkou Terezky, Ellinka si opět po 1.5 roce nicnedělání vyzkoušela své lovecké dovednosti (moc jí to šlo) a mrňata se vyblbnula s Antárkem, který se k nám na tábor připojil. Bylo opět blaze (více než v Praze :)), takže Chlupatému štěstí a všem přítomným moc děkujeme! Více foto ZDE.

Druhý týden se pak odehrával v duchu srazu malých Bahatíku na Slovensku na Oravské přehradě, který zorganizovali páníčci naší Airinky, rodina Gubalů. I přes mírnou nepřízeň počasí, to byly dny na které se nezapomíná! Dny plné radosti, psího dovádění, cvičení, grilování, procházek a plavání... (nemluvě o 3x ZDAR výborné Hruškovici...Ehm, tedy Hruškovicím... kolik jich vlastně bylo? :))

Strašně moc děkujeme Jánovi a jeho celé rodině za skvělý pobyt, páníčkům našich štěňátek za přítomnost (bez Vás všech by to nebylo ono!) a Airince, Agáthce, Ashirce, Betynce, Adýskovi a Dylanovi posíláme ještě jednou velku pusu, byli jste úžasní! Ellinko neboj, tobě pusinky 3, jsi pořád naše jediná... :).

Pro více fotografií, za které děkujeme všem páníčkům našich štěňátek, klikněte ZDE.

Separator

Dylan se stává ČESKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM!

13.10.2011

Náš malý "ďáblíček" - Dylanek (Armani Dylan Excellent Bahati) se oficiálně stává ve svých 10ti měsících ČESKÝM JUNIOR ŠAMPIONEM! Dylanku jen tak dál, máme z tebe ohromnou radost!

Separator

Airinka a její dobrodružství

18.10.2011

Airinka si o víkendu užívala výcvik s Martinem a Ťáňou Incédi pod záštitou working-retriever.sk v Trusalové. Alenko, Jáne, máme z Vás obrovskou radost! Martinovi děkujeme za pomoc, máš to u nás :). Za fotky děkujeme Ivě Zástěrkové.

Airinka posílá ještě pár fotek z léta a my na oplátku pár pusinek do Žiliny.

Separator

JCh. Dylan :)

25.10.2011

Nové fotografie Dylana z KVP Oslavany (18.9.2011) - JCh. Armani Dylan Excellent Bahati

Separator

MVP Letňany

05.11.2011

Velké gratulace Vendule a Antárkovi (Antar Excellent Bahati), kteří si na své třetí výstavě, v konkurenci 12ti přihlášených pejsků, vyběhali krásný posudek a známku V4. Třída mladých, rozhodčí: M. Václavík. Pro více fotek Antárka klikněte ZDE.

Ostatním děkujeme za milou společnost, ač výstavy v Letňanech nemáme v oblibě, byl to super den, den plný emocí, přátel a vánočního nakupování :). Naše "dvojka" Agi a Dylan tentokrát zůstali doma, Agáthka si sedřela polštářek u pacičky (ale je moc statečná), Dylan dal gentlemansky možnost "zabodovat" ostatním, ale říkal, že prý naposledy, že to pak páníčkům bylo přeci jenom trošku líto :(. Adýsku, ty nezoufej, malinko přibereš a pak jim to všem ukážeš! To nám věř!

Separator

Nedělní procházka se strejdou Dárnym

06.11.2011

Nedělní krásné počasí přímo vybízelo k odpolední procházce, tentokrát se strejdou Dárnym a jeho člověčí rodinkou. Na fotky z prima odpoledne se můžete podívat ZDE.

Separator

HAPPY BIRTHDAY Bahatíci!

15.11.2011

Dnes je tomu přesně rok, co se naší milované Ellince narodilo 10 krásných štěňátek. 10 malých Bahatíčků, tak nádherných, tak výjimečných, tak úžasných... Naše milé děti, přejeme Vám k dnešním 1. narozeninám VŠECHNO NEJLEPŠÍ, hodně zdraví, radostí života a milujících dvounohých páníčků. Byli jste, jste a vždy budete pro nás vším! Změnili jste nám život, díky za to!

Jak to všechno bylo, naleznete v deníčku štěňátek, kochejte se s námi v sekci Štěňátka.

Na fotky z vysněné a hlavně vysněně povedené společné oslavy narozenin se můžete těšit již brzy. Myslím, že není nikdo, kdo by měl možnost první narozeniny svých chlupáčků oslavit lépe... :). Jsme rádi, že máme kolem sebe tak velkou a tak skvělou Bahatí rodinku, nejen našich čtyřnohých zlaťáčků, ale i jejich dvounohých páníčků.

Separator

Malá ochutnávka z oslavy 1. narozenin...

15.11.2011

Pro naše fanoušky a milé "nedočkavce", mezi které se počítáme i my :), přidáváme pár fotek z naší oslavy narozenin na Šumavě.

Pro ochutnávku fotografií klikněte na obrázek níže. Více bude následvat v příštím týdnu. Za první expres fotografie děkujeme "Betynkovým" :)

Separator

1. narozeniny Bahatíků (doplněné fotografie)

Doplněny jsou fotografie z prvních společných narozenin našeho odchovu "A", našich milovaných Bahatíků.

Takto velký dort vidíme prvně! Celý pro nás! Tak ahoj zase příště...

Pro fotografie zachycené naším fotoaparátem klikněte ZDE. Pro prohlédnutí si fotogaleríí plných zážitků z narozenin očima páníčků Artushe, Antárka, Betynky a Airinky klikněte postupně na všechny 4 fotografie níže.

Všem ještě jednou moc děkujeme, máme opravdu nezapomenutelné zážitky!!!

Separatorchs Excellent Bahati
Golden Retriever
 
www.excellentbahati.com
tel.:+420 604 119 919
© 2010 Excellent Bahati | All rights reserved.
webdesign by
moonbarks